Aliexpress - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Aliexpress

Sveiki! Vai kadam ir bijis ta...aizeju uz pastu un sutijumu nevaru sanemt, jo ir noradits tikai vards, bet mana uzvarda nav, tagad japilda veidlapa. Gribetu zinat uz kurieni pec tam man nest to veidlapu, teica kko par i-banku, isti nepsaskaidroja.

Paldies

10.06.2014 13:45

Sveika!

Jā, man tieši tā arī bija! bija trīs dažādi pasūtījumi un nevienam nav norādīts uzvārds. Aizgāju pēc pirmā, man arī teica, ka nedos, lai rakstu iesniegumu pastam, tad maksājuma apliecinājums no i-bankas bija jāizdrukā + es vēl visu iespējamo no i-veikala konta izdrukāju. Visu to nesu uz pastu, bet tur citai darbiniecei negribējās čakarēties un atdeva sūtījumu. Pienāca otrais sūtījums. Viss no gala sākās. Pateicu, ka man nevajaga, lai sūta atpakaļ, jo par katru iesniegumu vēl jāmaksā kaut kādi 1,75 Eur par izskatīšanu un jāskraida ar papīriem utt... Trešo nokancelēju jau i-veikala kontā.

10.06.2014 13:48

Man ir bijis. Nekas traks tas nav. Veidlapu nes pie viņiem atpakaļ, kopā ar konta izdruku. Konta izdruka ar to, ka esi patiešām šo lietu pirkusi, un maksājusi viņiem. Vēl nepieciešama izdruka no aliexpress konta, pie My Orders, vari redzēt rēķinu, un ka esi samaksājusi, izdrukā to arī, lai pasta darbinieki redz, ka summa rēķinā, un summa apmaksā bankas kontā ir vienāda. 800x600

Abus  izprintē un kopā ar pastā iedoto veidlapu, nes pie viņiem, pēc kādām 3 dienām viņi atsūtīs paziņojumu, ka vari iet pakaļ precei. :))

10.06.2014 13:50

> Geitina

Sveika!

Jā, man tieši tā arī bija! bija trīs dažādi pasūtījumi un nevienam nav norādīts uzvārds. Aizgāju pēc pirmā, man arī teica, ka nedos, lai rakstu iesniegumu pastam, tad maksājuma apliecinājums no i-bankas bija jāizdrukā + es vēl visu iespējamo no i-veikala konta izdrukāju. Visu to nesu uz pastu, bet tur citai darbiniecei negribējās čakarēties un atdeva sūtījumu. Pienāca otrais sūtījums. Viss no gala sākās. Pateicu, ka man nevajaga, lai sūta atpakaļ, jo par katru iesniegumu vēl jāmaksā kaut kādi 1,75 Eur par izskatīšanu un jāskraida ar papīriem utt... Trešo nokancelēju jau i-veikala kontā.

Paskaties vai Tev ir tas uzvārds norādīts, nevis pie accounta, bet pie piegādes adreses. Man arī tā sākumā likās, ka viņi paši kko jaucas, bet izrādījās, ka uzvārdsm man bija ali kontā, bet pie piegādes bija tikai vārds. :)

10.06.2014 13:52

Исправлено 10.06.2014 13:53

Man bija norādīts! Es pārliecinājos uzreiz pēc tam, kad man nedeva sūtījumu.

Maksājumā gan neparādījās.

10.06.2014 13:56

Исправлено 10.06.2014 13:57

Nju kaut kas noteikti nav pareizi norādīts Jums, jo, ja sakāt, ka bija trīs dažādi nesaistīti sūtījumu, saprotu viens pārdevējs sajauca, neierakstīja, divi, bet nu nejau visi trīs tā vienkārši neierakstīja uz pakas uzvārdu. Esmu ļoti daudz no ali sūtijusi, un problēma bijusi tikai tā viena vienīgā reize, un tā pati manas vainas dēļ, jo neierakstīju pati pieteikumā.

10.06.2014 13:59

Sūtījumi saistīti - maksājums viens, piegāde atsevišķa.

10.06.2014 14:59

man ir bijis daudz sutijumu,nekad nav bijusas problemas!!

10.06.2014 15:56

Vai viņiem vienmēr ir tik ilgs piegādes laiks - 60 dienas?

10.06.2014 16:00

> Geitina

Vai viņiem vienmēr ir tik ilgs piegādes laiks - 60 dienas?

gadaas,ka nepienaak vispaar :d

bet kaa jau te biezhi piemin,ir laimiigaas,kas 3ned laikaa sanjem un ir,ka pusotrs meenesis.

1 - 9 с 9