Kādu atsauksmi liekat un vai liekat? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kādu atsauksmi liekat un vai liekat?

Negatīvu vai neitrālu? Beidzot arī man gadījās. Pasūtīju te no vienas meitenes lietusmēteli un krekliņu. Atvēru un biju šokā… Mētelis vienos pleķos, krekliņš smirdēja pēc kaķiem, vienos bumbuļos (apsveru iespēju vispār izmest). Abus mazgāju stundu (!!!), lietusmētelis vēl tagad mirkst speciālā līdzeklī. Ar atpakaļsūtīšanu nav laika krāmēties, esmu diezgan aizņemta. Dusmas lielas. Saprotu, ka ,,mazlietots” ir ļoti subjektīvs jēdziens, nu bet tomēr! Es pat sociālās mājas ziedojumiem visas mantas izmazgāju, bet te par naudu un ne par dažiem eiro! Kaut kādai cieņai pret pircēju taču jābūt, ne jau bomzenes pērk otrā galā. Pārdevēja nav kaut kāda mazgadīgā, kur vēl varētu norakstīt uz saprašanas trūkumu.

10.06.2014 16:30

Protams, ka nrgatīvs :D

10.06.2014 16:31

Man arī divas reizes gadījās nopirkt drēbes no kumpalām, kuras protams izmetu ārā. Dusmas arī bija mežonīgas. Šajos gadījumos rakstu privāti.

10.06.2014 16:32

Par tādām drausmām kā aprakstīji es liktu negatīvu jo "mazlietots"manuprāt tā neizskatās :D

10.06.2014 16:33

Es noteikti liktu negatīvu atsauksmi, jo pleķainas un "bumbuļainas " drēbes nav mazlietotas.

Manuprāt, ir tikai godīgi, ja arī citi zin, ka pastāv risks - saņemt aprakstam neatbilstošu preci.

Atsauksmēm vajadzētu motivēt pārdevēju būt godīgam preces aprakstā un defektu izklāstā, ja tā nav, negatīva atsauksme ir nopelnīta, un nākamam pircējam ir iespēja izvēlēties- sūtīt/nesūtīt, riskēt/neriskēt.

10.06.2014 16:35

Es liktu negatīvu atsauksmi,jo tā ir ņirgāšanās par otru cilvēku!Tomēr kaut kādai cieņai ir jābūt..

būtu jauki,ja pateiktu,kas tā par pārdēvēju šeit ir.. tā kā šeit iepērkos bieži, man būtu svarīgi zināt, ar kuru dāmu nevar ielaisties :))

10.06.2014 16:42

Es jau viņai aizrakstīju detalizētu vēstuli. Nupat nomainīju ūdeni pa otram lāgam, baltu dabūju ar lielām mokām, bet odere kļuva ievērojami gaišāka. Krekliņš vēl mirkst.

10.06.2014 16:43

Lai cik arī aizņemta es nebūtu šādā situācijā prasītu atgriezt naudu un sūtītu preci atpakaļ, par atsauksmi, var jau protams likt to negatīvo, bet ko tas dos, ticamākais dabūsi tādu pašu pretī.

10.06.2014 16:45

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=27580

No tālienes fotogrāfijās mantas izskatās labi, ir labas atsauksmes, tāpēc jau uzrāvos.

10.06.2014 16:45

Pirmkārt-sūtītu atpakaļ,neredzu iemeslu laika trūkumam,samest atpakaļ maisā,aizlīmēt,maximums 3min.Un,protams,-negatīvu atsauksmi.

kāda jēga atbalstīt šādu biznesu,maksāt par izmetamām drēbēm.

1 - 10 с 39