Kādu atsauksmi liekat un vai liekat? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kādu atsauksmi liekat un vai liekat?

Negatīvu vai neitrālu? Beidzot arī man gadījās. Pasūtīju te no vienas meitenes lietusmēteli un krekliņu. Atvēru un biju šokā… Mētelis vienos pleķos, krekliņš smirdēja pēc kaķiem, vienos bumbuļos (apsveru iespēju vispār izmest). Abus mazgāju stundu (!!!), lietusmētelis vēl tagad mirkst speciālā līdzeklī. Ar atpakaļsūtīšanu nav laika krāmēties, esmu diezgan aizņemta. Dusmas lielas. Saprotu, ka ,,mazlietots” ir ļoti subjektīvs jēdziens, nu bet tomēr! Es pat sociālās mājas ziedojumiem visas mantas izmazgāju, bet te par naudu un ne par dažiem eiro! Kaut kādai cieņai pret pircēju taču jābūt, ne jau bomzenes pērk otrā galā. Pārdevēja nav kaut kāda mazgadīgā, kur vēl varētu norakstīt uz saprašanas trūkumu.

10.06.2014 16:46

Исправлено 10.06.2014 16:48

Jaa es arii prasitu atgrieshanu. Vienkarshi nebeidz shoket kadas ir pardevejas, kuru drebes cits cilveks tagad mercee cik tur udenjos lai dabutu baltu.

10.06.2014 16:49

un galvenais ka bez bildes nav ta nekada meitene,ta ir pieaugusi sieviete,ka ta var izrikoties

10.06.2014 16:49

Es uzskatu ka neitrālu nevar likt! Obligāti- negatīvu! Tas, ka Tu maksā par nevalkājamām lietām, nav normāli! Domāju ka tas ir svarīgi, lai citas meitenes zin par tādām pārdevējām! a arī kāda te pārdod tādas lietas, par to ir jānorāda preces aprakstā. Bet es, kā cilvēks nesaprotu kā vispār var pārdot tādas derēbes... Jēga maksāt naudu par grīdaslupatām? Un vēl likt neitrālu atsauksmi... 

10.06.2014 16:52

> Ивета К

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=27580

No tālienes fotogrāfijās mantas izskatās labi, ir labas atsauksmes, tāpēc jau uzrāvos.

kas zina, cik sen fotografēts un vai pēc fotografīju tapšanas vairs nav lietots... bet, arī, ja nav lietots, bieži vien kaut kādi pleķi "uzpled" apģērbam no ilgas stāvēšanas. Tā teikt, izmazgāju, noliku malā un pēc gada pleķi uzpeld. 

10.06.2014 16:52

Samest maisā var ātri, bet : 1) uz pastu jāiet, kas nav līdzās, 2) vēl nav garantija, ka atgriezīs naudu, un jāmaksā divreiz par sūtīšanu, atpakaļ par velti neviens nesūtīs.

10.06.2014 16:55

Исправлено 10.06.2014 16:59

Es privāti izrunātu iespēju saņemt kaut kādu kompensāciju (tomēr ne jau pilnu, ja nav sūtīšanas atpakaļ), jo neatbilst aprakstam un prasa krietnu piepūli, lai dabūtu daudzmaz normālā stāvoklī. Ja ignorē, strikti atsaka utml. - tikai negatīvu. Ja izdodas vienoties - neitrālu vai pat pozitīvu, ja, piemēram, ļoti atvainojas un atmaksā visu. Bet piezīmē obligāti aprakstīt, ka tāda situācija tomēr bija un tikusi atrisināta.

Rekomendācija sūtīt atpakaļ ir diezgan riskanta - cilvēkam laika trūkums, tomēr aizsūta, piemēram, un vēl saņem čiku. Ja jau pārdevēja nosauc lupatas par mazlietotām drēbēm, pastāv iespēja, ka arī neko neatmaksās. Tagad pircējai vismaz mantas ir, bet tad nebūs ne mantu, ne naudas. Es uzstātu tomēr uz kompensācijas par stāvokli, paturot mantas sev. Ja nē - tad lai dabū pa pilno klapi.

10.06.2014 17:00

Pa priekšu jāuzstāj naudas atgriešana un tikai tad sūtīt,ja,protams,pārdevēja grib atpakaļ savas grīdas lupatas.

Man ir gadījies veikalā nopirkt ar pleķiem,tāpēc atbilstoši bija zema cena,jo sasmērēts.

Man nesen bija gadījums,kad citā portālā cīnījos par 10 euro,jo nevarēju pieļaut,kad man deguna galā iesmērēja caurus un novalkātus zābakus bērnam,izcīnīju un ar administrācijas palīdzību saņēmu naudu atpakaļ.

10.06.2014 17:04

Domāju, ka ja pārdevēja neiet uz kompromisu un neatgriež naudiņu - jāliek negatīva atsauksme, lai citas meitenes 10 reiz padomā pirms iepērkas pie viņas. Mazlietots ir tad, ja lietiņa ir tik tiešām lietota 2-3 reizes un saudzīgi. 

Par tavu pirkumu es ar būtu šokā. Kauns pārdevējai!!!! Kliedzošs

10.06.2014 17:08

Nupat atrakstīja, saka, ka ir mazgājusi un pārskaitīs naudu atpakaļ.  Nezinu, ko darīt, man nav ļoti lielas pieredzes ar tādiem pārdevējiem un tiešām nav laika ķēpāties ar pastu (paku gan pastniece atnesa uz mājām). Par to, ka mazgājusi – mazgātas mantas ir citādākas, divi ūdeņi bija izteikti melni (trencis ir balts).

10.06.2014 17:08

Arprats! Ka ta var rikoties! Es pirms sutisanas visu izmazgaju,izgludinu un velreiz parskatu.Tas,ko es seit lasu pilnigi soke(piedodiet,ka bez garumzimem),ka var ielikt pacina smirdosu,netiru apgerbu un (vakar foruma lasiju) vispar vecus zurnalus ievistitus lupata!? Tas jau liecina vispar par to ,cik attiecigai pardevejai ir zems kulturas limenis un ciena pret lidzcilvekiem. Par laimi es personigi esmu sanemusi tikai kvalitativas drebes un ari nosutijusi.Uzskatu,ka sadiem cilvekiem ir jaliek tikai negativs novertejums.Raudulīgais

11 - 20 с 39