Kādu atsauksmi liekat un vai liekat? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kādu atsauksmi liekat un vai liekat?

Negatīvu vai neitrālu? Beidzot arī man gadījās. Pasūtīju te no vienas meitenes lietusmēteli un krekliņu. Atvēru un biju šokā… Mētelis vienos pleķos, krekliņš smirdēja pēc kaķiem, vienos bumbuļos (apsveru iespēju vispār izmest). Abus mazgāju stundu (!!!), lietusmētelis vēl tagad mirkst speciālā līdzeklī. Ar atpakaļsūtīšanu nav laika krāmēties, esmu diezgan aizņemta. Dusmas lielas. Saprotu, ka ,,mazlietots” ir ļoti subjektīvs jēdziens, nu bet tomēr! Es pat sociālās mājas ziedojumiem visas mantas izmazgāju, bet te par naudu un ne par dažiem eiro! Kaut kādai cieņai pret pircēju taču jābūt, ne jau bomzenes pērk otrā galā. Pārdevēja nav kaut kāda mazgadīgā, kur vēl varētu norakstīt uz saprašanas trūkumu.

10.06.2014 17:12

Man arī viss bija kvalitatīvs un labs, un cenšos meitenēm likt labas atsauksmes (vienmēr ielieku), lai veicas pārdošanā. Šodien viena meitene atsūtīja vasaras kurpītes, superīgas, tas nomierināja negatīvo emociju jūru, jo pirmā atvērtā paka bija tā otrā.

10.06.2014 17:13

> Ивета К

Nupat atrakstīja, saka, ka ir mazgājusi un pārskaitīs naudu atpakaļ.  Nezinu, ko darīt, man nav ļoti lielas pieredzes ar tādiem pārdevējiem un tiešām nav laika ķēpāties ar pastu (paku gan pastniece atnesa uz mājām). Par to, ka mazgājusi - mazgātas mantas ir citādākas, divi ūdeņi bija izteikti melni (trencis ir balts).

Tad jau jauki. Protams, ka vajadzēja tomēr izmazgāt pirms pārdod. 

10.06.2014 17:15

te atbilde man:

Nē tev nav jāskrien.Vari visu izmest.Bet ļoti neglīti izķengāt cilvēku publiski.Par to vien tu nebūtu pelnijusi naudu atpakaļ,par morālu pazemošanu un izķengāšanu.Bet tas lai paliek tev uz tavas sirdsapziņas.Lai Dievs tevi svētī!

10.06.2014 17:16

Arī padalīšos ar "jauku "pārdevēju. Vakar saņēmu bikses -vienam vairākās vietās uziris audums un otrās pamatīgi nomazgātas. Prasīju atgriezt naudu, protams, nekā, lai tirgojot tālāk un protams ieliku negatīvu atsauksmi. Un šodien raksta un draud. 

10.06.2014 17:16

Nekādi personīgi apvainojumi nebija izteikti, viss korekti, pastāstīju, ka jūtos, ko tādu saņemot un to visu mazgājot. Mans mērķis tiešām nav kādu pazemot publiski.

10.06.2014 17:25

Tiesi ta! Es domaju,ka Jums nav jajutas vainigai,kad izteicat savu viedokli par atsutito paku.janokaunas un jaizdara secinajumi uz prieksu pardevejai!

10.06.2014 18:05

Ir nekorekti publiski ņemties nevis risinaat probleemu starp četraam acīm.

10.06.2014 18:57

Es rakstīju arī privāti un pat neieliku negatīvu atsauksmi. Bet tas ,,Met miskastē, neesi pelnījusi, ka naudu atgriež” nudien ir par traku! P.s. netirgojos par cenām, vienmēr maksāju, cik prasa. Nepretendēju uz trenci ar zelta pogām, bet tomēr maksāju naudu, tāpēc arī vēlos pretī kaut mazliet sakarīgu preci, kuru varu vilkt, nevis mest miskastē. Tāpēc pēc noklusējuma rēķinājos, ka manta būs velkami (pat kāds smērējums nav nekas traģisks, jo varu arī izmazgāt).

Uzraksti, lai atskaita atpakļ naudu un, tad sūti preci atpakaļ....

10.06.2014 20:06

Ивета К.   Uzrakstiet luudzu shiis paardeveejas vaardu ,laj citi taa neiegrabtos. Es domaaju ka ja Iveta nebuutu tagad to visu uzrakstiijusi publiski diez vaj taa paardeveeja vinjaj atgriestu naudu.

Es arii iegraabos:(( pirku pujkam dreebes un sev baltas maikas. Ak dievs ko es saneemu:D Zeenu drebes noneesaatas,dazhas pat ar caurumiem,nu griidas lupatiem laj paliek :) Baltas majkas ar dzeltenaam paduseem,vot tas bija pats pretiigaakajs.Fuuuuuj.

21 - 30 с 39