Kādu atsauksmi liekat un vai liekat? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kādu atsauksmi liekat un vai liekat?

Negatīvu vai neitrālu? Beidzot arī man gadījās. Pasūtīju te no vienas meitenes lietusmēteli un krekliņu. Atvēru un biju šokā… Mētelis vienos pleķos, krekliņš smirdēja pēc kaķiem, vienos bumbuļos (apsveru iespēju vispār izmest). Abus mazgāju stundu (!!!), lietusmētelis vēl tagad mirkst speciālā līdzeklī. Ar atpakaļsūtīšanu nav laika krāmēties, esmu diezgan aizņemta. Dusmas lielas. Saprotu, ka ,,mazlietots” ir ļoti subjektīvs jēdziens, nu bet tomēr! Es pat sociālās mājas ziedojumiem visas mantas izmazgāju, bet te par naudu un ne par dažiem eiro! Kaut kādai cieņai pret pircēju taču jābūt, ne jau bomzenes pērk otrā galā. Pārdevēja nav kaut kāda mazgadīgā, kur vēl varētu norakstīt uz saprašanas trūkumu.

10.06.2014 20:08

Man arī nesen pirmo reizi pa visiem šiem gadiem gadījās brāķis... Uzrakstīju negatīvu atsauksmi, lai zina pārējās, lai kārtīgi pārprasa par kāroto preci pie tās pārdevējas... Jutos ļoti vīlusies, jo ilgi man tas brāķis stāvēja favorītos, saņēmos un beidzot pasūtīju... Tagad jau pēc pamatīgākām mazgāšanām esmu tos netīrumus atmazgājusi,taču tāpat vēl tas nesmukums ir redzams...

10.06.2014 20:19

Jūtu līdzi, man arī gadījās "iepirkties". Ieliku negatīvu- atpakaļ saņēmu pamatīgu šmuci. Tad krāpniece izveidoja jaunu profilu un mierīgi fīrējas tālāk :D

11.06.2014 07:46

> Parfait

Jūtu līdzi, man arī gadījās "iepirkties". Ieliku negatīvu- atpakaļ saņēmu pamatīgu šmuci. Tad krāpniece izveidoja jaunu profilu un mierīgi fīrējas tālāk :D

Profila linkus uz skatuves,lūdzu! :D

11.06.2014 08:52

Man ari gadijas :(

ieliku labu atsauksmi - savu vilsanos uzrakstiju personigi.

13.06.2014 16:11

Ja tik netīra prece saņemta, ir tikai godīgi, ja ieliek negatīvu atsauksmi.Tas ir vienīgais veids, lai pārējie zinātu.Ja visi rakstīs privāti, tad sūdzību par netīrām, bojātām precēm forumos būs arvien vairāk.

13.06.2014 16:16

> Lēdija

Ja tik netīra prece saņemta, ir tikai godīgi, ja ieliek negatīvu atsauksmi.Tas ir vienīgais veids, lai pārējie zinātu.Ja visi rakstīs privāti, tad sūdzību par netīrām, bojātām precēm forumos būs arvien vairāk.

Nevienam jau negribās to negatīvo "pretī".

13.06.2014 16:39

Viss, meitenes, ieliku negatīvo atsauksmi, jo krekliņu izmetu, viņš nav glābjams. Pirms tam nofotografēju, mēģināju šeit bildi ielikt, bet no datora nesanāca. Ja vēl cilvēks būtu pateicis, jā, žēl, ka tā sanāca, vai kā tā, varbūt neko neliktu. Tagad tirgo tālāk zem cita nika. 

13.06.2014 16:42

..tieši tā..."negribās to negatīvo pretī".....pēc tam ej citiem pierādi, ka esi "balts un pūkains, ka neesi negodīgi/slikti izrīkojies...iespējams, ka tā ir mazdūšība, vai nevēlēšanās "bojāt nervus"..pat nezinu..par "balto uzvalcīņu" droši vien būtu publiski uzraksījusi....bet par "sīkumiem", kas manā skatījumā nemaz nav sīkumi  uzrakstīju privāti.....kad vien pircēja stīvējot preci sabojāja to, pēc tam man sakot, ka manta jaubija ar bojājumu...otrs gadījums bija, ka sarunāju tikšanos, bet preces pārdevēja pārdeva preci citai, mani nebrīdiņot (nebiju lūgusi preci rezervēt)... a tršais gadījums...braucu pēc mantas uz Sarkandaugavu, viss norunāts, ka zvanīšu no pieturas...pārdevēja neatbild..nogaidīju, domāju, varbūt kāda sapulce vai kas, bet šī mierīgi dzīvo tālāk, uz manām vēstulēm nereaģēja....bet profilā joprojām stāv informācija, ka meitene ir atsaucīga, visu var iegli sarunāt...... kopš rudens ik pa brīdim domāju, ka VAJADZĒJA tomēr ierakstīt sliktu atsauksmi....VAJADZĒJA gan...nez ko šī par mani "skaistu" ierakstītu...

16.06.2014 10:55

Nu es arī dabūju negatīvu atsauksmi. Jaaraksta administraacijai, lai dzēš. Jo visi pieraadījumi ir, nofotografēju pirms izmešanas. Super, vajadzēja klusēt, ka iesmērē ko netīru un izmetamu. Taapēc publicēšu viņas jauno niku: Pikselis3.

31 - 39 с 39