Meža veltes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Meža veltes

Meitenes,ja Jums ir interese,tad ar mani var sarunat meza ogu(visu!) un senu(diemzel nevaru uzrakstit garumzimes,jo tad pazud teksts)-parsvara gailenes piegadi julija un augusta menesi Valmiera! Pati lasu un vacu. No majas ogam-kirsus,erksogas.Aci miedzošsMans talrunis:26273979

13.06.2014 11:22

Исправлено 13.06.2014 11:23

Sveika, kā plāno tēju pakot - burciņām, saldējuma traukos, šašlikspainīšos, Lielos maisos :)

Man noteikti uz vasaras otru pusi interesētu gan liepziedi, gan pelašķi.. kaltēti, bet nu smuki, nevis gandrīz pulverī.. un ne gluži lielā maisā +/- tik, cik lien kādā 1L traukā..

13.06.2014 12:09

Šo ziņu vajadzētu aktualizēt tad, kad tuvojas ogu, sēņu laiks :) man arī būtu interese :)

13.06.2014 12:56

> Karamele

Šo ziņu vajadzētu aktualizēt tad, kad tuvojas ogu, sēņu laiks :) man arī būtu interese :)

Pierakstiet telefona nr.un zvaniet.Meža zemenes jau esot,iešu brīvdienas skatities.

13.06.2014 12:59

> Sanita

Sveika, kā plāno tēju pakot - burciņām, saldējuma traukos, šašlikspainīšos, Lielos maisos :)

Man noteikti uz vasaras otru pusi interesētu gan liepziedi, gan pelašķi.. kaltēti, bet nu smuki, nevis gandrīz pulverī.. un ne gluži lielā maisā +/- tik, cik lien kādā 1L traukā..

Labots: šodien, 11:23

Mazos,skaistos papira maisinos ar caurspidigu joslinu prieksa.Vakara aizsutisu bildes,ka tas izskatas,Tejas tiek vaktas prom no lielceliem,jo ari pati lietoju .

13.06.2014 13:49

Varbut kadai ir zalo zirnisu plantacijas? :D perku vairuma

13.06.2014 19:54

> Leina Leida

Sveikas meitenes, ar mani arī ir iespējams sarunāt meža ogu, sēņu piegādi, pati būšu Rīgā gan augustā, gan jūlijā.

Piesakos meža zemenēm un mellenēm :)

11 - 16 с 16