ebay vai aliexpress - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

ebay vai aliexpress

Sveikas! Daudzas tēmas pārcilā šo jautājumu, bet gribētos noskaidrot, kur ir IZDEVĪGĀK? Piedāvājuma ziņā tie paši pārdevēji, arī cenas ir līdzīgas? Maksāšana atšķiras un piegāde ebay biežāk ātrāka kā ali...

Padalieties + un - abiem veikaliem Aci miedzošs

19 Ответы

es no ebay paargaaju pilnīgi uz aliexpress, tur ir lētaak, man parasti piegaade ir 1 mēneša laikaa, vēl ieskaitot to, ka pedējaa laikaa tieši šeit mums Latvijaa ļoooti ilgi paciņas ceļo no muitas uz pastu

Runājot par aliexpress, pirmo reizi pasūtīju no turienes precītes, un vīīīīīlos ļoti.. Jo izrādās, ka nebiju pareizā lauciņā ierakstījusi vārdu un uzvārdu (tur laikam vajag vienā lauciņā abus rakstīt) nevis kā parasti katrā lauciņā pa vārdam --->

pasūtīju 8 preces, protams, katra nāca savā laikā un tad tik sākās čakars ar pastu....

uz paciņas rakstīts tikai vārds, viņi nevar dot.. jāraksta iesniegums + jāmaksā 1,72euro naudiņas par iesniegumu + jāizdrukā kvīts, kur ir maksājuma kopija no aliexpress. Vēl šodien biju pastā.. un atkal 3-4 dienas jāgaida, kad būs apstiprinājums pastā un tad tik varēs iet pakaļ pakai.

kopumā par 8 pasūtītām precēm papildus tika iztērēti apmēram 16euro par to, ka ķīnieši nemāk uzrakstīt gan vārdu, gan uzvārdu :(

Bēdīga pieredze, bet nu.... itkā visu izlaboju, nākošreiz varētu būt viss kārtībā. bet nākošreiz bail sūtīt...

paldies dievam, es no šiem abiem draņķiem esmu atradinājusies - pārāk bieži ir gadījies iegrābties. Neizlēmīgs

> Zaiga21

Runājot par aliexpress, pirmo reizi pasūtīju no turienes precītes, un vīīīīīlos ļoti.. Jo izrādās, ka nebiju pareizā lauciņā ierakstījusi vārdu un uzvārdu (tur laikam vajag vienā lauciņā abus rakstīt) nevis kā parasti katrā lauciņā pa vārdam --->

pasūtīju 8 preces, protams, katra nāca savā laikā un tad tik sākās čakars ar pastu....

uz paciņas rakstīts tikai vārds, viņi nevar dot.. jāraksta iesniegums + jāmaksā 1,72euro naudiņas par iesniegumu + jāizdrukā kvīts, kur ir maksājuma kopija no aliexpress. Vēl šodien biju pastā.. un atkal 3-4 dienas jāgaida, kad būs apstiprinājums pastā un tad tik varēs iet pakaļ pakai.

kopumā par 8 pasūtītām precēm papildus tika iztērēti apmēram 16euro par to, ka ķīnieši nemāk uzrakstīt gan vārdu, gan uzvārdu :(

Bēdīga pieredze, bet nu.... itkā visu izlaboju, nākošreiz varētu būt viss kārtībā. bet nākošreiz bail sūtīt...

ķinieši māk uzrakstīt vārdu un uzvārdu, ja pati nemāki pareizi aizpildīt prasīto, tad nevajag te sūkstīties :D

ķinieši māk uzrakstīt vārdu un uzvārdu, ja pati nemāki pareizi aizpildīt prasīto, tad nevajag te sūkstīties :D

Vispār ja līdz Tevīm neaizgāja, tad es padalos ar savu pieredzi un informāciju nevis sūkstos, lai arī ko tas nozīmētu!

Ja prasītais nav pareizi noformēts, zinu, ka ļoti daudz cilvēki kļūdās, rakstot savus datus! Diemžēl nebūs šoreiz vietā Tavs uzbrauciens par kaut kādu nemācēšanu..

esmu sutijusi gan ebay gan no ali, bet vairak tomer ebay sliecos, jo tiesham atrak pienak, bet ja nav steidzigi tad no ali....

Bet parsvara ebay...

No ali esmu pasutijusi paris drebites mazajiem , letak neka ebay, kvalitate apmierina, par cenu nemaz nerunajot... tik sutijumi naca 1-2 meneshi...

No ebay parsvara man 2 nedelu laika sutijums klat :)

No ebay pasūtu bižutēriju,no aliexpress apģērbu. Aliexpressaa katrai precei ir izsekošanas kods,tas man vairaak patīk. Pasūtījumus veicu jau gadus divus un ne reizi neesmu vīlusies.

> Zaiga21

Man arī šitā gadījās. Bet par laimi bija tikai viena prece man pasūtīta. Pēc tam izlaboju.

Es laikam esmu vieniga,kura no Kinas neko nesutiju. :D Jau sen domaju par aliexpress.com,jo skatos ka interneta sis preces tirgo par 20-35 eur,un kvalitate neatskiras no tam precem,ko mes perkam seit veikalos. 

EBAY! Ali varbūt ir forši, ka ir atsauksmes un izsekošanas nr, bet aBay, ja prece neatbilst aprakstam, ir iespējams naudu dabūt atpakaļ + ātrāka piegāde.

Ali pēdējo dažu mēnešu laikā pāri 100€ esmu pazaudējusi, tāpēc tagad pasūtu tikai pārbaudītas lietas un visu pārējo no eBay.

1 - 10 с 19