Humpisi. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Humpisi.

Sveikas Meitenes ;)

Sedeju un iedomajos par humpisiem.(sacamo Humpalu veikalu)
(Lietoto apgerbu veikalu)

Padalietiess , vai jus tados medzat iepirkties un vai atrodat loti labu un kandriz nelietotu.. uN kadus lietoto apgerbu vveikalus apmeklejat??

Ja, apmekleju, jo var atrast daudz interesantu un pat nelietotu lietu par mazakam cenam neka veikalos, ka ari tad, ja vajag kaut kadam telam, kostimam kaut ko vai ari, ja draugam vajag darba bikses vai jaku, ko var smeret. Ta ka var atrast gan lietas ikdienas lietosanai, gan darbam u.c.

Biezak laikam sanak DGS un Humana

13.06.2014 14:10

lagoona2009 laba pašreklāma! ;d

13.06.2014 14:14

protams, man patīk atrast tādas vintage lietiņas, kuras nebūs vairs nevienam, visādas interesantas, bet ir daudz arī jaunu lietu un no tādiem veikaliem, kādu LV nemaz nav, bieži vien ar visiem tagiem, kā arī dizaineru lietas gadās, tikai jāzin ko meklē un grib, tad noteikti atradīs visu ko :)

13.06.2014 14:21

Ja es ari medzu atrast loti labas drebes, kas ir var teikt nelietotas , citreiz pat ar visam birkam.

JA un ari draugam meklejam uz darbu drebes, ko nav bails smeret.

Man vairak liekas ka plasaks klasts un var atrast daudz ko labu RDA.

HUMANA ari medz but,, tikai tad kad ir jaunais pievedums.

13.06.2014 14:26

Reti, bet iepērkos. Nesen dabūju jaunu peldkostīmu ar visu birku, un plēvīti higiēnas daļā. Un par feinu cenu.  Vēsais

Citreiz humana vintage uz gertrudes ielas var dabut jaukas lietas,ja intrese kautkas vecaks.:) 

13.06.2014 14:51

Smiekliigs jautaajums:D shejt man liekas 50% pardot dreebes no humpalaam :D Tieshaam smiekliigi ,it sevishki par meiteni kas sho teemu vispaar uzrakstiija :))) Vinja laikam tikaj vakar uzzinaaja par humpalu veikaliem:D Un tagad vinja sedeja un domaaja uz kaadu humpalu veikalu laj iet peec preceem ;D ;D ;D

Stapr citu laba ideja ja kas :))

13.06.2014 14:59

Paskataties vinjas skapii un viss paliek skaidrs :) Tur gandriiz visi apgerbi un no humpalaam:)  Ja kaadam interesee siikaak,rakstiet man personiigi un es jums paskaidroshu,ka to var saprast :)  TAA NAV SMUKI DARIIT !!!

14.06.2014 19:11

Rīgā humpalu veikalu daudz, bet mazpilsētās stipri ierobežota iespēja tur ko normālu atrast. Jātrāpa uz pievedumiem, tad varbūt kas palaimējas. Tā kā es nedzīvoju pilsētā, tad arī  tie pievedumi man nesanāk. Bērnam, kurš no bēbīšu vecuma izaudzis, laikam neko neesmu humpalās pirkusi,  jo vienkārši nav kur un ko pirkt.

14.06.2014 19:21

Vispār jā, man ir interesanti šàdos veikalos iebāzt savu degungalu un atrast kādu labu apģērba gabalu. No pagaidu ķērieniem ir pilnīgi jauna basic maika, īstas vilnas jaciņa,  pilnīgi jauns stefanel džemperītis (ieraugot i-veikala cenas apkritu) un jauns hoodijs no abercombrie and fitch (simt punkti nepareizi uzrakstīju :D )

1 - 10 с 12