Paardoshanas statistika - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Paardoshanas statistika

Meitenes, kaa jums peedeejaa laikaa sokas sheit ar paardoshanu? Man kaut kaa peedeejie meeneshi taadi klusi, nezinu varbuut silta laika ietekmee mazinaajusies pirceeju aktivitaate. Agraak vareeju paardot 10 mantas videeji meenesii, tagad 2-3. Varbuut vienkaarshi labaakaas lietas jau ir izpaardotas? Bet arii statistika ir zema, piemeeram ielieku jaunu preci, un to nedeelas laikaa apskataas vien paaris cilveeki, kaut gan mantas labas un lieku zemu cenu. Cik jums videeji meenesii sanaak paardot?

17.06.2014 20:04

Nu bet Rīgas dāmas jau to nesaprot,kad mums tā sūtīšana arī maksā un nav blakus mājai,tikai burkšķ ka negrib maksāt par sūtīšanu,lai ved uz Rīgu klāt...

17.06.2014 20:08

Parfait ,ieejat www.calis.lv un meklējat pie forumiem,bet tur arī nav nekāda "zelta bedre",pircēju cieņa un uzticība smagi jānopelna,arī krāpšanās ir uz urrā,bet par šiem ilgajiem gadiem esmu izpelnījusies vislielāko skaitu labo atsauksmju visā portālā ,kas nenācās viegli izpelnīties,lielākā daļa no šī portāla iemītniecēm ir arī cālī.

17.06.2014 20:11

> beatriska

Nu bet Rīgas dāmas jau to nesaprot,kad mums tā sūtīšana arī maksā un nav blakus mājai,tikai burkšķ ka negrib maksāt par sūtīšanu,lai ved uz Rīgu klāt...

Uuuu..šitā vispār sāpīga tēma...tieši man!

Protams reti kura apskatās no kurienes esmu..tad seko ka pasaku, ka tikai ar sūtīšanu..tā uzreiz pat nav atbildes vēstules..

Liekas, ka tikai te iedomājas, ka visi ir no Rīgas..laikam tas ir kaut kāds pasaules centrs :D :D

17.06.2014 20:15

lienīte-mums domas saskan.

17.06.2014 20:26

Исправлено 17.06.2014 20:27

Man mēdz līdzīgi būt, esmu no pieRīgas, bet tas nenozīmē, ka katru dienu braucu uz centru pāris eiro dēļ.

Man šādi jau kādas 10 favorītvēstules ir atķeksētas, kur meitenēm interesē tikai tikšanās centrā un jāraksta, kad došos, nebūtu jau žēl arī aizbraukt, ja kaut puse ierastos, bet šādos gadījumos vienmēr pašām meitenēm "nav laika" un paliec kā muļķis ar knapi atmaksātu ceļu un iztērētu laiku :(

Bet pārsvarā tiešām - atbildi, ka neesi centra bērns un tālāk vari minēt, meitene štuko par saņemšanu vai ir Tevi jau kā pārdevēju norakstījusi.

17.06.2014 20:29

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Man mēdz līdzīgi būt, esmu no pieRīgas, bet tas nenozīmē, ka katru dienu braucu uz centru pāris eiro dēļ.

Man šādi jau kādas 10 favorītvēstules ir atķeksētas, kur meitenēm interesē tikai tikšanās centrā un jāraksta, kad došos, nebūtu jau žēl arī aizbraukt, ja kaut puse ierastos, bet šādos gadījumos vienmēr pašām meitenēm "nav laika" un paliec kā muļķis ar knapi atmaksātu ceļu un iztērētu laiku :(

Bet pārsvarā tiešām - atbildi, ka neesi centra bērns un tālāk vari minēt, meitene štuko par saņemšanu vai ir Tevi jau kā pārdevēju norakstījusi.

Labots: šodien, 20:27

oo,Inky jauns niks :P

17.06.2014 20:29

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Labots: šodien, 20:27

oo,Inky jauns niks :P

61 - 67 с 67