Uzacis - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Uzacis

https://www.youtube.com/watch?v=QKKcns3x2-4

https://www.youtube.com/watch?v=Wq5kuFIDIYs

Vēršos pie tajam meitenem kas vairak kaut ko saprot no anglu valodas.Ta ka man loti svaki iet ar so svesvalodu, velejos uzinat varbut kada var noskatites sos video un palidzet man saprast kas tiesi ir nepieciesams lai izveidotu sadas uzacis, jo forma man jau tada ir, bet iekrasot ari skaisti velos. Varbut kada var padalities ar savu pieredzi. :)

19.06.2014 01:15

Tavā gadījumā - aizmirsti par acu ēnu bāzi. Tev ir forma! Pirmajā video meitenei formas nav. Ir kaut kas uzacīm līdzīgs, uz kā tiek viss uzzīmēts. Es vispār neredzu jēgu likt acu ēnu bāzi uz pašām uzacīm. Zem tām - vēl it kā jā. Uzacu zīmuli neiesaku, jo Tev būs jāķēpājās tā kā viņai - jāliek konsīleris un vispār Tev tas process ievilksies. Pirmo laiku sēdēsi un čakarēsies. (Man ir liela pieredze uzacu sakarā. Savējās pa gadiem esmu izkopusi un tici man, ko tik es neesmu piedzīvojusi un darījusi). Ja seja nav pārāk taukaina Tavs optimālaiss variants ir uzacu ēnas (iesaku Inglot. Varbūt ir kāds tonis, kas der) un nošķeltā ota (angled brush). Precizitāte, kas pēc sevis neatstāj miskasti, kuru jāsavāc konsīlerim. Protams, jāietrennē roka utt. Rēķinies, ka toņa atrašana arī var uzreiz neizdoties. Pluss visam - uzlikšanas tehnika.
Ir arī ūdensizturīgs variants, kurš der arī gadījumā, ja ir taukaina āda. Make up forever ražo uzacu gēlu/korektoru dažādos toņos. Bet rēķinies, ka tas ir dārgais gals - cena būs attiecīga. Pati lietoju. Atrisināja daudzas problēmas karstā laikā.
Un acu zīmuļi uzacīm nav laba doma. Vasks fiksācijai Tevi neinteresē, ja pati saki, ka forma ir. Tas vispār ir no citas operas.

Ja gribas kaut ko superlētu pamēģināt, tad pati esmu nedēļas lietošanai pirkusi Essence brow kit. Ota ir metama miskastē un šabloni turpat, bet toņi ir ok un turās pieklājīgi. Turpat var paķert arī nošķelto otu. Starpcitu, arī Douglas ir viens mazs stends, kur ir salīdzinoši lētas otiņas pieklājīgā kvalitātē.
Ceru, ka kaut kas no manis teiktā palīdzēs!

11 - 11 с 11