Pārdevēja netur goda vārdu. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pārdevēja netur goda vārdu.

Aizbraucu pie pārdevējas cauri visai Rīgai ar sab.transportu un mazu bērnu ratiņos. Satikos pie pārdevējas mājas, lai apskatītu kleitu. Teicu, ka bez mērīšanas nevaru pirkt. Pielaikot nepiedāvāja, bet teica, lai samaksāju un, ja mājās neder, vakarā atbraukšot pakaļ. Skaidra nauda nebija, tāpēc tur pat ārā caur tel. naudu pārskaitīju uz viņas kontu. Mājās pielaikoju, un nederēja. Aizsūtīju sms, ka neder. Atbildēja, ka sagaidīs mājās vīru un atbrauks. Tā arī vairs neceļ telefonu, neatbild uz sms. Kleitas cena bija 40 eur. Man tā ir liela nauda. Esmu izmisumā..

18.06.2014 20:32

Kā man rīkoties šajā situācijā? Varbūt kāds var man palīdzēt?

es personīgi, noteikti aizbrauktu pati, atdotu kleitu un pieprasītu naudiņu atpakaļ. 

18.06.2014 20:37

bet nezinu tieši dzīvokļa nr, jo dzīvoja jaunajā projektā, iznāca pie ārdurvīm ārā..Varu atkal aizbraukt, bet netikšu tālāk par ārdurvīm..

šausmas ,kas notiek ? Murgs,ja pa tādu naudu pirkāt tur pat vajadzēja raut virsū kleitu un tikai tad dot naudu! Protams,ka negribēs atdot tādu naudu !

Adresi zini brauc uz turieni ar savu vīru un bombardē vinju līdz neatdod naudu.

18.06.2014 20:38

> Brambucis

bet nezinu tieši dzīvokļa nr, jo dzīvoja jaunajā projektā, iznāca pie ārdurvīm ārā..Varu atkal aizbraukt, bet netikšu tālāk par ārdurvīm..

Novaktēsiet pie durvīm... Ja naudu gribat atpakaļ.

18.06.2014 20:38

Varat tepat pārdot tālāk. Uzreiz naudu nedabūsiet, bet vismaz. Ierakstiet te pat linku, varbūt kāda uzreiz nopērk :)

dēl 40 eiro, es pat apstaigātu visu kaimiņus, lai pasaka, kāds dzīvoklis šai dāmai.. 

18.06.2014 20:39

Nedomāju, ka viņa iznāks ārā..pirmo reizi man cilvēks šitā samelo..jāiet 6dien uz kāzām, bet nav naudas, lai ko vietā nopirktu..

18.06.2014 20:41

Kur ir prāts kādai tā rīkoties kaut kādu 40 eiro dēļ? Vai tiešām tādu kapeiku dēļ pazūd cilvēcība ? 

Es noteikti arī Tavā vietā,kaut tikai principa pēc,sagaidītu viņu pie vārtiem.

Piezvani rīt no cita numura.

1 - 10 с 93