Pārdevēja netur goda vārdu. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pārdevēja netur goda vārdu.

Aizbraucu pie pārdevējas cauri visai Rīgai ar sab.transportu un mazu bērnu ratiņos. Satikos pie pārdevējas mājas, lai apskatītu kleitu. Teicu, ka bez mērīšanas nevaru pirkt. Pielaikot nepiedāvāja, bet teica, lai samaksāju un, ja mājās neder, vakarā atbraukšot pakaļ. Skaidra nauda nebija, tāpēc tur pat ārā caur tel. naudu pārskaitīju uz viņas kontu. Mājās pielaikoju, un nederēja. Aizsūtīju sms, ka neder. Atbildēja, ka sagaidīs mājās vīru un atbrauks. Tā arī vairs neceļ telefonu, neatbild uz sms. Kleitas cena bija 40 eur. Man tā ir liela nauda. Esmu izmisumā..

21.06.2014 09:55

Brīnums par dažām pārdevējām/pircējam,kuras brīnās, ka viņiem iesmērē drēbes un t.t.,jo lasot te stāstu par atriebību, es nebrīnos,ka dzīvē tā attiecas pret cilvēku,kuram tika iesmērēts,jo Jūs esat pelnījušas tad tādu attieksmi par savu ļaunumu. Ja pret cilvēkiem dzīvē Jūs izturētos labi,tad arī tādi gadījumi nebūtu! Ir vērts aizdomāties :)

> Gardenia

Brīnums par dažām pārdevējām/pircējam,kuras brīnās, ka viņiem iesmērē drēbes un t.t.,jo lasot te stāstu par atriebību, es nebrīnos,ka dzīvē tā attiecas pret cilvēku,kuram tika iesmērēts,jo Jūs esat pelnījušas tad tādu attieksmi par savu ļaunumu. Ja pret cilvēkiem dzīvē Jūs izturētos labi,tad arī tādi gadījumi nebūtu! Ir vērts aizdomāties :)

A kas, pret visiem ir jāizturas labi? Arī pret tiem, kas nav to pelnījuši? Ne vienmēr labu darot labs nāk atpakaļ. Parasti tādus labos un tos, kas piedod čakarē kā mazus bobikus. 

21.06.2014 10:22

> Viss par puscenu! -50% !!!

> Gardenia

A kas, pret visiem ir jāizturas labi? Arī pret tiem, kas nav to pelnījuši? Ne vienmēr labu darot labs nāk atpakaļ. Parasti tādus labos un tos, kas piedod čakarē kā mazus bobikus. 

Vajag būt ne sliktam,ne labam,bet reālistiskam!

91 - 93 с 93