Pārdevēja netur goda vārdu. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pārdevēja netur goda vārdu.

Aizbraucu pie pārdevējas cauri visai Rīgai ar sab.transportu un mazu bērnu ratiņos. Satikos pie pārdevējas mājas, lai apskatītu kleitu. Teicu, ka bez mērīšanas nevaru pirkt. Pielaikot nepiedāvāja, bet teica, lai samaksāju un, ja mājās neder, vakarā atbraukšot pakaļ. Skaidra nauda nebija, tāpēc tur pat ārā caur tel. naudu pārskaitīju uz viņas kontu. Mājās pielaikoju, un nederēja. Aizsūtīju sms, ka neder. Atbildēja, ka sagaidīs mājās vīru un atbrauks. Tā arī vairs neceļ telefonu, neatbild uz sms. Kleitas cena bija 40 eur. Man tā ir liela nauda. Esmu izmisumā..

18.06.2014 20:42

> Brambucis

Nedomāju, ka viņa iznāks ārā..pirmo reizi man cilvēks šitā samelo..jāiet 6dien uz kāzām, bet nav naudas, lai ko vietā nopirktu..

Paņem līdzi kādu nopietnu draugu. Sacel traci. Visu dzienu dzīvoklī jau nesēdēs... 

> arī mainos

dēl 40 eiro, es pat apstaigātu visu kaimiņus, lai pasaka, kāds dzīvoklis šai dāmai.. 

+++

Исправлено 18.06.2014 20:44

> arī mainos

dēl 40 eiro, es pat apstaigātu visu kaimiņus, lai pasaka, kāds dzīvoklis šai dāmai.. 

40 eiro ir liela nauda un,ja veel tuuliit uz kaazaam jaaiet :(

Drausmas, ka var but tik sausmigi cilveki? Ja, kleitu vajadzeja uzmerit un tad tik dot naudinu. Kaut vai meklet kadu veikalu blakus kur ir labiericibas un pielaikot.  Es butu ieaicinajusi ieksa dzivokli lai cilveks uzlaiko kleitu..

18.06.2014 20:43

Kādam 40 eur ir kapeikas, bet kādam ir nopietna nauda. Trakākais, ka uz kāzām nav ko vilkt! 

Ja nav noslēpums- pārdevēja no skapja? 

18.06.2014 20:43

> Viss par puscenu! -50% !!!

> Brambucis

bet nezinu tieši dzīvokļa nr, jo dzīvoja jaunajā projektā, iznāca pie ārdurvīm ārā..Varu atkal aizbraukt, bet netikšu tālāk par ārdurvīm..

Novaktēsiet pie durvīm... Ja naudu gribat atpakaļ.

pie ārdurvīm gaidīt varētu būt vērtīgi no rīta (aptuveni, kad varētu uz darbu doties) un pēcpusdienās, kad no viņa atpakaļ. 

arī variants par kaimiņiem nav slikts

18.06.2014 20:44

Nē, no ss.lv

18.06.2014 20:45

> Brambucis

Nē, no ss.lv

Ir vēl kādi sludinājumi šai dāmai? Esi lietas kursā?

18.06.2014 20:45

Liec lai zvana citi no svešiem numuriem,ja nelīdz,aizsūti sms,kad ieradīsies ar policiju-smieklīgi nav,bet kaut kas jādara,es arī nebūtu mierā par šādu situāciju.

18.06.2014 20:47

Ziniet viņa dzīvo Zolitūdē, man tas ir 50 min brauciens, man vēl mazs bērns nevaru tur sēdēt visu dienu. Sūtiju sms, lai atskaita naudu un aizsutīšu pa pasta staciju kleitu, bet protams neatbildēja...

11 - 20 с 93