Pārdevēja netur goda vārdu. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pārdevēja netur goda vārdu.

Aizbraucu pie pārdevējas cauri visai Rīgai ar sab.transportu un mazu bērnu ratiņos. Satikos pie pārdevējas mājas, lai apskatītu kleitu. Teicu, ka bez mērīšanas nevaru pirkt. Pielaikot nepiedāvāja, bet teica, lai samaksāju un, ja mājās neder, vakarā atbraukšot pakaļ. Skaidra nauda nebija, tāpēc tur pat ārā caur tel. naudu pārskaitīju uz viņas kontu. Mājās pielaikoju, un nederēja. Aizsūtīju sms, ka neder. Atbildēja, ka sagaidīs mājās vīru un atbrauks. Tā arī vairs neceļ telefonu, neatbild uz sms. Kleitas cena bija 40 eur. Man tā ir liela nauda. Esmu izmisumā..

18.06.2014 20:48

> Brambucis

Ziniet viņa dzīvo Zolitūdē, man tas ir 50 min brauciens, man vēl mazs bērns nevaru tur sēdēt visu dienu. Sūtiju sms, lai atskaita naudu un aizsutīšu pa pasta staciju kleitu, bet protams neatbildēja...

Baigi žēl bet mēģini ar viņu sakontaktēt kautkā. Vai mēģini šo kleitu nopārdot te, skapī. 

18.06.2014 20:48

Bet ko tad policija var teikt? Uz kāda pamata? Neviens policists neparakstīsies braukt man līdzi, ja vien kādam ir kāda paziņa.

18.06.2014 20:50

> Viss par puscenu! -50% !!!

Kādam 40 eur ir kapeikas, bet kādam ir nopietna nauda. Trakākais, ka uz kāzām nav ko vilkt! 

Ja nav noslēpums- pārdevēja no skapja? 

Neesmu nekāda aizstāve, bet tās kapeikas jau nav domātas kā maza nauda.. Bet tas, ka tas j nav miljons, lai tagad pazustu un ne čiku, ne grabu!

NOTEIKTI dodies pie mājas un gaidi! Esmu šokā par šādiem cilvēkiem.. Vienīgi jācer, ka sievietei bija pamatots iemesls kādēļ neatbildēja, bet nu laikam esmu pārāk naiva. ;/

18.06.2014 20:51

Zolitūdē? pilnu vārdu un uzvārdu, lūdzu, ja nav iebildumu

18.06.2014 20:52

Kleita skaista, aiznes pie šubējas lai iešuj. Ietaupīsies nervi. ( Ja neizdodas atpakaļ atdot)

18.06.2014 20:52

A varbūt viņa arī šeit ganās,ieliec telefona numuru šeit,ja tas ko līdz?

18.06.2014 20:53

Исправлено 18.06.2014 20:54

> Amanda

Kādam 40 eur ir kapeikas, bet kādam ir nopietna nauda. Trakākais, ka uz kāzām nav ko vilkt! 

Neesmu nekāda aizstāve, bet tās kapeikas jau nav domātas kā maza nauda.. Bet tas, ka tas j nav miljons, lai tagad pazustu un ne čiku, ne grabu!

NOTEIKTI dodies pie mājas un gaidi! Esmu šokā par šādiem cilvēkiem.. Vienīgi jācer, ka sievietei bija pamatots iemesls kādēļ neatbildēja, bet nu laikam esmu pārāk naiva. ;/

Nu ir cilvēki kam 40 eur nav nauda. Ir... Bet tādi jau skapī nesēž...

18.06.2014 20:53

VIKTORIJA HUDOLEJEVA Gamzes iela 80

18.06.2014 20:54

> arī mainos

dēl 40 eiro, es pat apstaigātu visu kaimiņus, lai pasaka, kāds dzīvoklis šai dāmai.. 

Pilnīgi piekrītu!Šausmas,kaa taa var!

18.06.2014 20:54

Исправлено 18.06.2014 20:58

Ja nav naudas,tad 40 eiro atverskapi.lv tērēt...nuuu nezinu! Protams,atkarīgs jau,ko pērk,bet jā. Ir labākas lietas,kur tērēt 40 eiro,ja nav naudas.

Katrā ziņā dāma ir jāsoda,jo 40 eiro IR nauda un atpakaļ dabūsi,es zinu!! :)

Amanda uzķēra manu domu!

21 - 30 с 93