Pārdevēja netur goda vārdu. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pārdevēja netur goda vārdu.

Aizbraucu pie pārdevējas cauri visai Rīgai ar sab.transportu un mazu bērnu ratiņos. Satikos pie pārdevējas mājas, lai apskatītu kleitu. Teicu, ka bez mērīšanas nevaru pirkt. Pielaikot nepiedāvāja, bet teica, lai samaksāju un, ja mājās neder, vakarā atbraukšot pakaļ. Skaidra nauda nebija, tāpēc tur pat ārā caur tel. naudu pārskaitīju uz viņas kontu. Mājās pielaikoju, un nederēja. Aizsūtīju sms, ka neder. Atbildēja, ka sagaidīs mājās vīru un atbrauks. Tā arī vairs neceļ telefonu, neatbild uz sms. Kleitas cena bija 40 eur. Man tā ir liela nauda. Esmu izmisumā..

18.06.2014 21:13

> puma422

> Pikselis3

Apskaties ko vēl viņa tirgo.Izliecies,ka vēlies ko pirkt.Sarunaa ar kaadu draudzeni kas sarunaa satikties,panem kaadu veel lidz un kad vina ierodas uz randinu,lec araa no kruumiem un nem pie dziesmas

Es reiz šaadi darīju,jo paardevēja bija man saplēstu apģērbu "iesmērējusi".Viņa paardeva vēl arī mobilo tel- tad zvanījaam no mana puiša nr un viņš it kaa bija ieineresētais pirkt,sarunaaja tikšanos ;D Ojj vajadzēja redzēt meičas reakciju kad mani ieraudzīja :D Muguraa viņai bija taas pašas drēbes,kuras no manis pret savaam saplēstajaam iemainīja- es reaali liku uz vietas viņai novilkt visu nost un maajaas šī aizgaaja šortiņos un krūšturī :D :D  (Zinaaju,ka paaris ielas taalaak dzīvo un auksts aaraa nebija) Savaadaak šitos nepaarmaacīt!

Labots: šodien, 21:07

ahaha...cepuri nost :D

18.06.2014 21:14

> puma422

> Karina

Gribētos tomēr zinaat par kaadu lietotaaju tiek runaats, lai citas arī zinaatu šo "zvaigzni".

Bija jau minēts,ka nav no šejienes,bet no ss.lv

aa skaidrs, nepamanīju 

18.06.2014 21:15

> Karina

> puma422

> Pikselis3

Apskaties ko vēl viņa tirgo.Izliecies,ka vēlies ko pirkt.Sarunaa ar kaadu draudzeni kas sarunaa satikties,panem kaadu veel lidz un kad vina ierodas uz randinu,lec araa no kruumiem un nem pie dziesmas

Es reiz šaadi darīju,jo paardevēja bija man saplēstu apģērbu "iesmērējusi".Viņa paardeva vēl arī mobilo tel- tad zvanījaam no mana puiša nr un viņš it kaa bija ieineresētais pirkt,sarunaaja tikšanos ;D Ojj vajadzēja redzēt meičas reakciju kad mani ieraudzīja :D Muguraa viņai bija taas pašas drēbes,kuras no manis pret savaam saplēstajaam iemainīja- es reaali liku uz vietas viņai novilkt visu nost un maajaas šī aizgaaja šortiņos un krūšturī :D :D  (Zinaaju,ka paaris ielas taalaak dzīvo un auksts aaraa nebija) Savaadaak šitos nepaarmaacīt!

ahaha...cepuri nost :D

Nu a bet kaa savaadaak? :D Sist nedrīkst,policijaa neko nepieraadīsi ... Kaut kas orģinaals bij jaaizdomaa :D

18.06.2014 21:16

> puma422

> Pikselis3

Izcili!!!

18.06.2014 21:33

Šausmas! 

tādas pārdevējas jāpārmāca un pamatīgi pietam! viņai ir vel sludinājumi?

18.06.2014 21:35

a vaitad nevar atsaukt naudas pārskaitījumu? sazvani banku, saki ka vēlies atsaukt darījumu.. es tā darītu..

18.06.2014 21:35

http://www.odnoklassniki.ru/profile/449063067027  Viņa ir no Jūrmalas

18.06.2014 21:36

Ātrumā nevaru atrast. Bet aizdomas ka ar citu nr ielikusi tikko atkal kleitu. Ja kads pirks tad varbut piedavas man naudu..

18.06.2014 21:46

Ja ir solījusi atdot naudu un šādi rīkojas, ļoti nesmuki. Ir jāatbild par saviem vārdiem.

Bet...cik ekskluzīvai ir jābūt kleitai, lai pirktu lietotu par 40 EUR ? Man gribas teikt, ka , ja ir 40 EUR , tad nopirkt kleitu ir iespējams arī veikalos. Jāpameklē protams ir , bet nav neiespējami.

18.06.2014 21:48

Kleita ir jauna. 

41 - 50 с 93