Pārdevēja netur goda vārdu. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pārdevēja netur goda vārdu.

Aizbraucu pie pārdevējas cauri visai Rīgai ar sab.transportu un mazu bērnu ratiņos. Satikos pie pārdevējas mājas, lai apskatītu kleitu. Teicu, ka bez mērīšanas nevaru pirkt. Pielaikot nepiedāvāja, bet teica, lai samaksāju un, ja mājās neder, vakarā atbraukšot pakaļ. Skaidra nauda nebija, tāpēc tur pat ārā caur tel. naudu pārskaitīju uz viņas kontu. Mājās pielaikoju, un nederēja. Aizsūtīju sms, ka neder. Atbildēja, ka sagaidīs mājās vīru un atbrauks. Tā arī vairs neceļ telefonu, neatbild uz sms. Kleitas cena bija 40 eur. Man tā ir liela nauda. Esmu izmisumā..

18.06.2014 21:53

> Brambucis

Kleita ir jauna. 

ieliec kleitas linku.. gribas redzet. :)

Lai izdodas atgut naudinu. :)

18.06.2014 22:05

> Zane

> Brambucis

Kleita ir jauna. 

ieliec kleitas linku.. gribas redzet. :)

Lai izdodas atgut naudinu. :)

Tieši to pašu gribēju rakstīt!

18.06.2014 22:09

IBanka drosi vari rakstit vel iesniegumu, lai atgriez atpakal, sakara ar to, ka nauda tika parskaitita krapniecei, tada gadijuma vini iet preti, apraksti situaciju, un sanemsi atbildi. UN vai Jums bija viena banka, vai dazadas, kad parskaitiji? Tam ir nozime.Un vel, policijai obligati japienem notevis iesniegums, sakara ar sis personas krapnieciskam darbibam, jo datus tu visus zini, vini atradis vini, izsauks vinu, ierosinas kriminalprocesu, vismaz ta, vinai bus maciba. Un Dievins protams visu redz. Lai veicas dabut naudinju, un parmacit to..labi neizteiksos te!

I

18.06.2014 22:38

Banka bija viena. Bet vai Policijai ir pamats iejaukties? Viņa pateiks, ka kleita man ir? Ko vēl gribu? utt

18.06.2014 22:46

> Brambucis

Banka bija viena. Bet vai Policijai ir pamats iejaukties? Viņa pateiks, ka kleita man ir? Ko vēl gribu? utt

Policija neko neizdarīs. Es savu tiesu par to,ka smirdīgs čigāns ielauzās manā  privātmājā un apzagās,gaidu jau vairāk kā mēnesi,šaubos,ka šai lietai vispār pieskartos.

Jātiek pašai galā ar gudriem paņēmieniem. Vajag palīdzību?Ziņo droši! 

18.06.2014 22:47

Labprāt pieņemtu Jūsu palīdzību.

18.06.2014 22:50

Iesnieguma apraksti visu situaciju, viniem jareage, jo Tev ir ari iszinas. Banka ari, ja viena vieglak, jo process norisinas agrak, raksti iesniegumu, ar lugumu atgriezt naudu konta, sakara ar to, ka krapniecisko darbibu del tiki piemanita, un si persona ir nepatiesas informacijas del piesavinajusi tavus naudas lidzeklus. Ja nesanaks, saglaba kopiju un atdod filiales vaditajam, u. Ja viss, vini nosaldes so suummu vinai konta, un atgriezis Tev uz iesnieguma pamata. Vienigais izskatisana aiznem lidz 30 dienam, bet vienas bankas ietvaros atrak parasti. Bet ss.lv obligati uz vinas citiem sludinajumiem zino, ka krapnieciska persona, tur katram sludinajumam var to izdarit. Un vinai bus liegums ss.lv.

> Janeta

> Brambucis

Policija neko neizdarīs. Es savu tiesu par to,ka smirdīgs čigāns ielauzās manā  privātmājā un apzagās,gaidu jau vairāk kā mēnesi,šaubos,ka šai lietai vispār pieskartos.

Jātiek pašai galā ar gudriem paņēmieniem. Vajag palīdzību?Ziņo droši! 

gaisīdi vēl ilgi un dikti, manuprāt :D man vecmāmiņai no konta noskaitija visu pensiju, neatstāja pat centu, summa nebija no majām ap 400 eur. plus vēl paņēma kredītus uz viņas vārda. tiesu gaida kopš gada sākumma:D mēs jau vairs neceram uz tiesu, varbūt pēc daudziem gadiem atnāks pavēste, ka jāierodas:D

19.06.2014 09:01

Skaisti piekāsa. 

http://www.aliexpress.com/item/Fashion-star-Women-2013-new-fashion-casual-knee-length-mid-calf-victoria-beckham-S-M-L/1086116205.html 13 eur... Kājmutis

19.06.2014 10:12

> Viss par puscenu! -50% !!!

Skaisti piekāsa. 

http://www.aliexpress.com/item/Fashion-star-Women-2013-new-fashion-casual-knee-length-mid-calf-victoria-beckham-S-M-L/1086116205.html 13 eur... Kājmutis

bet protams,ka bizness ,gan jau tirgo daudz ko veel :(

51 - 60 с 93