Pārdevēja netur goda vārdu. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pārdevēja netur goda vārdu.

Aizbraucu pie pārdevējas cauri visai Rīgai ar sab.transportu un mazu bērnu ratiņos. Satikos pie pārdevējas mājas, lai apskatītu kleitu. Teicu, ka bez mērīšanas nevaru pirkt. Pielaikot nepiedāvāja, bet teica, lai samaksāju un, ja mājās neder, vakarā atbraukšot pakaļ. Skaidra nauda nebija, tāpēc tur pat ārā caur tel. naudu pārskaitīju uz viņas kontu. Mājās pielaikoju, un nederēja. Aizsūtīju sms, ka neder. Atbildēja, ka sagaidīs mājās vīru un atbrauks. Tā arī vairs neceļ telefonu, neatbild uz sms. Kleitas cena bija 40 eur. Man tā ir liela nauda. Esmu izmisumā..

19.06.2014 13:17

> Amelia

Kura Tev kleita ir ? Taa gaishaa vai tumshaa?

Cik sapratu pa 40euro. Viktorijas Behemas stila kleita.

19.06.2014 13:55

Sveika!

Ja neizdodas dabūt naudiņu atpakaļ tik vienkārši, iesaku apdomāt kleitas iešūšanu - ja kleita par lielu, tas nav tik grūti - to iešūt.
Šuvēju sameklē šeit, skapī, ateljē būs daudz dārgāk.

Sudzibas.lv gan noteikti ieraksti pārdevējas vārdu, uzvārdu un kontaktus.

19.06.2014 14:19

Šitais biznesiņš ilgi nenoturēsies. http://ru.focus.lv/latvija/sabiedriba/tri-kotlety-za-utyug-dolzhnikov-po-nalogam-vylavlivayut-na-sslv

19.06.2014 14:19

Noteikti uzraksti sudzibas.lv par vinu. Uzraksti ari to,ka vina perk letas drebes Kina,bet pardod 5x vairak. Cik jau ir bijis,ka pec sudzibas.lv krapnieces pasas raksta ka atdos naudu,tikai lai izdzes savu rakstu. :) Lai veicas. :)) 

20.06.2014 23:53

> Viktory

Noteikti uzraksti sudzibas.lv par vinu. Uzraksti ari to,ka vina perk letas drebes Kina,bet pardod 5x vairak. Cik jau ir bijis,ka pec sudzibas.lv krapnieces pasas raksta ka atdos naudu,tikai lai izdzes savu rakstu. :) Lai veicas. :)) 

20.06.2014 23:55

> Viktory

Es šodien nolohojos... pasūtīju kleitu pa 10 eur, kas reāli Ķīnas aliexpress maksā 4-5 eur Smejošs hihihi...

21.06.2014 07:46

Bet tā tad vismaz ir normāla cena. Bet man jau izrādijās arī aliexpress un cena reiz 6.

21.06.2014 08:20

> Brambucis

Bet tā tad vismaz ir normāla cena. Bet man jau izrādijās arī aliexpress un cena reiz 6.

Nu nekas, galvenais lai tā kleita kas man atnāks ir laba un skaisti izskatās. Tiki galā ar situāciju? Ir kādi rezultāti?

21.06.2014 08:45

> Brambucis

Godīgi būtu tad, ja nebūtu solījusi, ka naudu dabūšu atpakaļ, ja nederēs. Uz viņas nr. pagaidām neviena cita sludinājuma nav.

man liekas,ka ss aa,vareeja arii neraadiit nummuru,uzlikt,lai anoniims,tikai zvanot paaradreseesies uz iisto,bet sludinaajumam sisteema pieshkjir izdomaatu taa,ka ne jau peec telefona numura spriest,tirgo veel ko vai ne,ja gudra,tad liek katram sludinaajumam citu e-pastu u.t.t,lai nenokjer.

21.06.2014 08:49

Pirkart jau nesmuki, ka ar mazu beerninju ierodies un tu netiec pameeriit kleitu, jo tad uzreoz buutu  redzams, ka neder un neizveidotos tik stulba situaacija. Vinja noteikti prieciiga , ka paardeva, nu itkaa jau jebkurs, kas paardod ir prieciigs, ka ir paardevis un nav prieciigs, ka kkas jaanem atpakal - itkaa logiski, bet ja dreebe neder nu neko dariit, tad jaamainaas vien ir atpakal.

Un apgeerbs jau vispaar slidena lieta. Bildē liekas ok, bet pameerot varbuut neder, nepatiik vai nepiestaav... ar to jaareekinaas. Un ne vienmeer izmeerti atbilst. Cakars jau sanaak ja neder, braukaa surpu turpu. Ja taa ir kaada maicinja pa 1 eiro, tad tam paardeveejam nav nemaz izdeviigi braukt pakal.

Bet sajaa gadiijumaa, protams, 40 eiro ir liela summa.

Par to, ka paardod daargaak, laikam paaraak nosodiit nevar, jo sis tacu skaitaas pelnjas portaals. Ja kaadam taa iepatiikas lieta un cena liekas pienemama, bet peec tam redz to pasu lietu leetaak , nevajadzeetu  paaraak paarmest, bet škrobis, jau ir. ;) Protams, sapraata robezaas uzcenojums...

Man piem arii paziistama meitene aarzemees dabuuja firmas apavus  kkur pa 10ls par paari , paardeva pa 25 Ls un laimiigs bija arii pirceejs, jo LV taadas maksaaja vismaz 40Ls. 

81 - 90 с 93