Kāzu izmaksas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kāzu izmaksas

Sveikas!

Plānojam nākošajā gadā pavasarī kāzas :)) Ar kādām izmaksām rēķināties? Cik jums vai jūsu draugiem apmēram izmaksāja šis notikums?

Viesu skaits plānojas neliels -30. cilv., gribam viesu namā un ar gulēšanas iespējām... nekādas baigās ekstras, vēl fotogrāfu... Vai ar 1000Ls var "izbraukt"? ;)

30.05.2013 11:55

var, ja ir fantāzija un laiks meklēt lētākus variantus!

30.05.2013 12:16

Domāju, ka var, ja kleitu īrēsi, kāzu auto nenomāsiet, par fotogrāfu pieacinātsiet kādu no viesiem, pēc ceremonijas pasniegsiet lētu šampanieti, pirksiet plānus gredzenus..utt...

Ar to gribēju pateikt, ka..varbūt ir vērts pakrāt vēl kādu gadiņu un uzrīkot tiešām burvīgas kāzas, nevis atvēlēt tam tikai 1000Ls un pēc tam skumt, ka nebija viss tieši tā kā biji iztēlojusies... :(
Personīgi man liekas, ka kāzām ir vajadzīgi sākot no 2500Ls.

Bet katram jau ir savas prioritātes. Ja galvenais ir ātrāk nomainīt uzvārdu, tad 1000Ls nav nemaz tik mazs cipars..bet, ja gribas pasākumu, kuru atcerēsieties visu mūžu un par kuru gribēsies kavēties atmiņās ar bērniem un mazbērniem, tad - nevajag taupīt uz šo pasākumu ;)

30.05.2013 19:41

Paldies! Gaidīšu vēl citu pieredzi šajā jautājumā ;)

06.06.2013 11:58

Исправлено 06.06.2013 11:59

> Beta

Visu taa smalki kopaa nesaskaitiijaam, bet man liekas, ka zem tuukstosha bija.  Bija ap 40 cilveekiem.

Tas nebija tikai sarakstiishanaas pasaakums, bet nebija arii izdariibas divu dienu garumaa, ar limuziinu un "kuuku kleitu". (Jo man taas lietas vienkaarshi neshkita svariigas).

Bet tik leeti mums sanaaca, jo kleitu man shuva draudzene (kaa jau teicu, ne "kuuku kleita)", gredzeni mums ir sudraba, bet ar pashu domaatu dizainu (atkal draudzene, juveliere), fotograafe arii bija draudzene (ne ar ziepju trauku), kaazu auto aiznjeemaamies no draugiem (kam smuks, jauns), ieluugumus taisiiju pati (nav man abas kreisaas rokas).

Svariigi ir saprast, kaadas kaazas sev gribi!  Mums bija vienkaarshas, bet ljoti sirsniigas, kopaa ar tuvaakajiem. Un ir atminjas, kur pakaveeties.

P.S. Paarlasot savu uzrakstiito, varu tik nopriecaaties, cik man labi draugi (visi radoshie cilveeki, taapeec arii taadas lietas var uzticeet). :D

P.S.2 Un muusu sagatavoshanaas notika apmeeram 3 meeneshu laikaa :)

06.06.2013 16:06

> Lincho

Jāmeklē palīdzība pie draugiem! Paldies, redz, viss nemaz nav tik melns, kā mālē ;)

06.06.2013 17:33

> Beta

Bet viss atkariigs no taa, kaadi Tev ir draugi un cik augstas ir tavas prasiibas :)

06.06.2013 17:59

viesu nams vien jau izmaksās daudz, ēšana un dzeršana pats par sevi. tā pieticīgi un atrodot lētāko, bet ne sliktāko var iekļauties 2 tkst. jo visvairāk naudas beigās aiziet sīkumos. pušķis, auto dekorēšana vai noma, tas pats fotogrāfs, kaut kas kaut kādām atrakcijām, galda kartes, ielūgumi, kleita, visādi prikidoni, kas piedienās līgavai - make-up, frizūra, manikīrs, ceremonijas izmaksas utt.

sāc rakstīt uz lapiņas, kas nepieciešams un pretī ciparus.

Kad es sāku gatavoties kāzām pirms 4 gadi, arī šķita, ka pietiks ar 1 tkst, bet beigās ar visu knapo, aizgāja pie 2 tkst. auto mums bija māsas vīra, fotogrāfs arī viņš, ziedu dekori, pušķis man, piespraudes vīram un vedējam, rokassprādze vedējmātei no saskaņotiem ziediem - sanāca par pašizmaksu, jo toreiz nez no kurienes izraku meitenes, kas mācās to lietu un viss prieks man izmaksāja 45 Ls, bet pušķis man bija no daaaudz rozēm, auto dekors arī bija skaists un liels, jo tādu vajadzēja. ak jā, ieplūdu jau nejēdzībās :D nu un pārtiku, alkoholu pirku visur pa lētākām naudiņām, gatavoja mums pazīstama sieviete, aks to visu arī pasniedza, viesu namu, kas nav īsti viesu nams, bet skaistā vietā, ar gultas vietām arī dabūjām pa 100 Ls. mums viss bija pa lēto, bet neteiktu, ka sliktāk kā tiem, kam viss pa dārgo :D

viesu skaits - 34

25.06.2013 19:10

viesu maja vien labakaja gadijuma 900ls izmaksas ar gultas vietam,edienu utt

25.06.2013 19:53

> Sabīne

kas par viesu namu?

23.07.2013 11:33

Ja grib kāzu vadītāju, tad tie ir ap 200Ls. Bet ir to vērts, manuprāt. Viņam būs visas izdarības, spēles utt. tirklāt izdomātātas tieši jums, jo jau savu pusgadu iepriekš kāzu vadītājs izzina konkrēto pāri, lai sagatavotos unikālām - tieši šim pārim atbilstošām kāzām.

1 - 10 с 29