Kāzu izmaksas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kāzu izmaksas

Sveikas!

Plānojam nākošajā gadā pavasarī kāzas :)) Ar kādām izmaksām rēķināties? Cik jums vai jūsu draugiem apmēram izmaksāja šis notikums?

Viesu skaits plānojas neliels -30. cilv., gribam viesu namā un ar gulēšanas iespējām... nekādas baigās ekstras, vēl fotogrāfu... Vai ar 1000Ls var "izbraukt"? ;)

23.07.2013 11:43

Ieteiktu pārdomāt vajadzību pēc viesu nama. Tikpat labi var noīrēt pa dienu kādu vietu, un vienkārši līdz vakariņām patusēt, un tad visi pa mājām.

Normāls viesu nams par nakti prasa sākot no 700Ls.

Un diemžēl, labi fotogrāfi arī sākas no 350Ls (mans viedoklis).

Protams, ir visādi varianti "draugs safočēs" bet esmu redzējusi tādas kāzu bildes, un īsti albumos nav ko likt priekš mazbērniem. Fotogrāfs nav tā lieta kur ietaupīt. Pēc kāzām paliks TIKAI bildes un gredzeni pirkstos..

23.07.2013 12:33

Paldies par šo tēmu. Es arī būtu domaajusi, ka kopējaas izmaksas būtu nedaudz virss Ls 1 000. Pārsteigts

23.07.2013 12:40

manas paziņas arī gribēja lētākas kāzas, uztaisīja tik vienkāršas un tik mazā lokā kā varēja, bet tāpat 1500Ls noteikti aizgāja..

26.07.2013 16:01

Es te iejaukšos mazliet pa vidu - cik vidēji maksā laulību gredzeni? Kur pirkāt? :)

26.07.2013 16:29

> Lenii

klasiski zelta gerdzeni abiem 100-150Ls, atkarībā no apkārtmēra cm un biezuma

26.07.2013 16:34

> Beta

Jā,tieši klasiskie interesē, mēs tādi māņticīgi - jo gludāka gredzena virsma,jo saticīgāka dzīve :))

25.10.2013 10:33

Ar kaazaam medz but lidzigi kaa ar remontiem - esi paredzejis vienu, bet rezultata izmaksas iznak daudz lielakas.

Tapec es esmu par ko originalu, intimaku, nedaudz piezemetaku,bet izjustaku par tradicionalajam kazam 2 dienu garuma pec kuram tu cilveks juties tikai noguris...

Jo seviski, ja viesi planojas tikai ap 30 cilvekiem...Piemeram juras krasta ar macitaju, varbut pat vakaraa, ar kadu gitaras virtuozu(ir gana daudz aktieru kas piedalas sados pasakumos, labi dzied, spele, uztur forsu atmosferu un neizmaksa dargi), uzkodu galdins ar sampanieti un torti, gaismas laternu laisana vai daudz baltu helija balonu pie kuriem tiek piesieti novelejumi....ai, ko tik nevar izdomat! un vel sanaks kada jauka pieminjas lietina viesiem un visi bus priecigi, atputusies un jaunais paris vares doties kadas jaukas atputas vietas vai spa virziena...mmmm ;)

25.10.2013 11:03

Mums bija 30 cilvēki, 1 dienas kāzas. Kopā sanāca kādi 1600 Ls, no kuriem 400 ls izmaksāja kleita! :D Bet nu - mēs toties nepirkām vīram uzvalku un kurpes, jo tas viss jau bija!

Bet nu priekš 2 dienu kāzām ar gulēšanu, manuprāt vajadzētu nedaudz vairāk naudiņas!

Ja interesē, varu ieteikt nedārgu kāzu vadītāju, viņai tas ir vairāk hobijs nekā darbs, toties neņem daudz naudiņas un vada kolosāli! Man personīgi bija žēl maksāt 250-300 ls populārām kāzu vadītājām... :)

25.10.2013 11:11

kāzas brīvā dabā ar šašļikiem  varētu izmaksāt lētāk :D Visdārgākais laikam būtu gredzeni -pārējo var pa lēto dabūt :)

25.10.2013 12:17

Vienīgais, ko varu ieteikt- netaupīt uz LABU fotogrāfu.

Pēc tās Lielās dienas pēc tam paliks tikai fotogrāfijas. Neļauj sevi "piečakarēt" ar 100 latu fotogrāfu un prastām bildēm smukos rāmīšos.

Pati esmu fotogrāfs, tikai kāzas es nefotografēju, nav mans lauciņš-nelienu, kur nezinu.

Tiešām, rūpīgi jāizvērtē. Un viss nav cenā, protams, ir arī par sevi nepārliecināti iesācēji, kam nu pavisam labi sanāk, bet prasa kapeikas. Dažs "pro", kas dabūjis papīru dārgajā Mageles skolā, atļaujas prasīt 300, bet bildes, piedodiet, pēc s....

Pati rēķinātos uz kāzu izmaksām ar 2 000.

Tā, lai pietiek visam un nākamo mēnesi nav rupjmaizīte jāgrauž.. :)

11 - 20 с 29