Vēlos iegādāties,bet neatbild :( - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vēlos iegādāties,bet neatbild :(

Sveikas :)

Nesaprotu-kāda jēga šeit tirgot preci,ja nemāk atbildēt potenciālam pircējam?

Man bija divas lietiņas,ko vēlējos iegādāties...bet abas pārdevējas neatbild uz vēstulēm-izlasa,bet neatbild(vai sūta pa pastu,ja vēlos iegādāties)?

Vai tiešām tā ir tāda "pieklājīgā" uzvedības forma,kā izvēlēties Savus pircējus?

Uzskatu,ka nav grūti uzrakstīt jā/nē...Vai varbūt ir?

Esmu vīlusies :(

08.07.2014 14:17

> Ивета К

Ir gadījies. Ja jau lieta ir izlikta pārdošanai, bet pārdevēja neatbild vispār, vai neatbild, kad prasa kontu, lai ieskaitītu naudu, tad lai tā arī profilā pieraksta: pārdodu tikai Rīgas meitenēm! Tikai perifērijā ir daudz vairāk pircēju, jo ārpus Rīgas veikalos un citur nav tik plaša izvēle, daudz vieglāk pārdot.

Nav jau brīnums, ņemot vērā, ka VID tagad nesnauž, daudzas negrib ielaisties starpniekdarījumos-pasts, pārskaitījumi u.tml, kur tas viss fiksējas.

09.07.2014 12:52

Vikij, ja jau baidītos no VID, domāju, ka pa pasta stacijām nesūtītu vispār. Tur jau nekādu personīgo informāciju neprasa. Vienīgais, bankas kontu var kontrolēt. Un arī neliktu informāciju par daudzām precēm profilā, jo VID var pajautāt administrācijai lietotāja IP un pēc tā atrast arī pašu lietotāju (pati vienreiz iekritu, gan ne ar apģērbu, un ne šeit, bet ss.lv).

09.07.2014 13:12

Исправлено 09.07.2014 13:25

Zvanot uz sludinājumos norādītajiem numuriem, visi tirgotāji apgalvo, ka pārdod savus apģērbus, kuri ir iegādāti, taču neder. Un tas nenotiek bez iemesla, jo Valsts ieņēmumu dienests neguļ. «Mēs skatām sludinājumus interneta portālos un avīzēs. Pārbaudes notiek regulāri,» saka VID galvenā nodokļu inspektore Marika Radzjušonoka.

Viņa uzsver, ka redzeslokā nonāk visi pārdošanas sludinājumi. Īpaši, kad ar vienu telefona numuru reģistrēti desmitiem sludinājumu. Tomēr pastāv vairāki kritēriji, pēc kuriem VID var doties pie sludinājuma īpašnieka. «Likumā ir noteikts – ja gada laikā pārdodat trīs lietas ar mērķi gūt peļņu, tā jau tiek uztverta kā saimnieciska darbība. Ja tiek ņemts ilgāks laika periods – pieci gadi, tad tās ir piecas lietas,» uzsver VID pārstāve.

. «Tāpat es zinu, ka viņi uzrauga arī Facebook un ir visās grupās, kur kaut ko pārdod, un drīzumā var veikt kontrolpirkumus.» Sieviete pati nesen nonākusi VID redzeslokā un tiek apsūdzēta par viltojumu pārdošanu un nodokļu nemaksāšanu.

avots - db

09.07.2014 19:50

Stulbums! Piemēram, mazi bērni aug ātri, un kas tur slikts, ka mamma grib notirgot daudzas lietas, kas palikušas par mazu, lai nopirktu bērnam jaunas, bet bērnu pabalsti ir mazi? Tur vien savāksies vairāk nekā 3: ratiņi, gultiņa, vanniņa, apģērbs, rotaļlietas utt. Jeb VID sadarbojas ar apģērbu veikaliem kā nodokļu maksātājus un lobē tos, lai viņiem nebūtu konkurentu un mammas ietu par pēdējām naudiņām pirktu superdārgās bērnu mantas superdārgajos Latvijas veikalos? Un  kur likt drēbes, kas vairs neder, mest miskastē, un kur tad zaļā ilgtspēja?

10.07.2014 09:41

Es iesaku ņemt vērā VID paziņojumu neatkarīgi ne no kā 

41 - 45 с 45