Aliexpress - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Aliexpress

Sveikas! Vai kadai ta ir bijis, ka atnak prece un pasta liek pildit papildus veidlapu un jamaksa par to, kura apstiprina manu personibu, jo ir noradits tikai vards! Ka tas var but, jo tur noradiju gan vardu, gan uzvardu! Tagad kaut ka negribu neko sutit, ja visu laiku bus jamaksa, jo prece apmierinaja un leta!

19 Ответы

nepareizi so to uzrakstiju, prece apmierinaja un leta, vienkarsi negribu tagad visu laiku maksat vel pasta, par to, ka nav noradits uzvards!

Varbūt pašā ali profilā tev jāpārbauda viss,ko un kā esi uzrakstījusi?

Jāpārbauda vai pašā profilā Tev ir norādīts vārds un uzvārds, to var redzēt arī, kad maksā par preci, tad parādās adreses lauks un adresāts. Tur jābūt norādītiem abiem.

Ja tur viss kārtība, ka tad vienkārši ķīnitis kkaut kur sapinies meistarībā, notiek reti, bet gadās.

Man ta gadijas pirmajam pirkumam, ko veicu tur. No galvenās lapas My AliExpress-->My AliExpress-->Shipping Address - Seit pec tam nomainiju uz vards+uzvards. Bija tikai vards sakuma, nez kadel, - uz to tad ari izsutija

Man tieshi taapat bija pie profila informacijas ir japievieno klat uzvards, jo vards vien paraadas! Lidz ar to lai iegutu identitati, jaiet visam cauri + jamaksa.. ar pirmiem suutijumiem taa bija, bet nu viss ok, nekaa nav jamaksa :)

Ja, pec tam viss ok, kad izlabo :-) pasta vairs nekas nekad nav bijis papildus jamaksa

Paldies! Paskatisos vel, bet man tur viss ok.

Kad ierakstu uzvardu, nodzesas, un atkal paliek tikai vards

Vel var pacatot ar AliExpress cilveku tiessaite :D Vini raksta lauzita anglu valoda, bet ir loti izpalidzigi, un beigas viemer atrisinajusi visu, ko ieprieks ir vajadzejis

> elina

Vel var pacatot ar AliExpress cilveku tiessaite :D Vini raksta lauzita anglu valoda, bet ir loti izpalidzigi, un beigas viemer atrisinajusi visu, ko ieprieks ir vajadzejis

Kur Tu to atradi? :o

Es esmu redzējusi tikai to debīlo robotu, traki vajag..

1 - 10 с 19