iesakiet šampūnu! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

iesakiet šampūnu!

Sveiki!

Kurus šampūnus esiet atdzinušas par labiem? Pēdējā laikā esmu iegrābusies - mati otrā dienā ir satuatkojušies, kaut no dabas neesmu taukainu matu īpašniece + metas blaugznas.

No savas puses varu teikt, ka L'oreal un Garnier nekam neder... iesakiet kaut ko labu no Drogu produkcijas - sākot no Dzintara beidzot ar Siberica, kuri vismaz nesatauko matus un neveicina blaugznas Smejošs

02.07.2014 20:06

> ambercat69

Sveikas meitenes:) Nav nekaadas jeegas pirkt daargus shampuunus.Kaada funkcija ir shampuunam? Nomazgaat netiirumus no matiem,parejzi? Cik ilgi shampuuns ir uz juusu galvas?Nu labi ja divas minuutes :) Personiigi es peerku pashu leetaako krievu shampuunu ,jo tikaj tad kad ar to mazgaaju,juutu ka mati ir tieshaam tiiri. 

To ko tur raksta augshaa( laikam shampuunu paardeveeja:)) ka jaalieto prof.shampuunus---muljkiibas pilniigas!!!! Tas tikaj sliktaak ir prieksh matiem.Jaa,taj dienaa kad izmazgaa ar sho burviigo shampuunu,iefeeno ,tad jau Super izskataas:) Ziniet kaapeec?Tapec ka visi shie shampuuni satur silikonus un citus ""meeslus"" kas neko labu nenes matiem,tieshi otraadi.Tie visi silikoni sakraajas uz matiem un ar laiku mats neizturot to smagumu apluust .Taa tas tieshaam ir!!!

Jaatceraas : SHAMPUUNS---PATS LEETAKAJS( VISU TIPU MATIEM) !

Kondicioneeri gan nee:) to labaak nopirkt nezheelojot naudinju ,labu :)

Jēga pēc dārgiem šampūniem ir tāda,ka mati paliek ilgāk tīri (vismaz man),daudzas reizes mīkstāki un visādi citādi-labāki. Tas,protams,katram ir pilnīgi individuāli,bet es vairs savos matos nespēju ielikt kaut ko prastu,mati paliek cietāki un nākamajā dienā jau netīrāki,sagulēti.

02.07.2014 20:16

Brīnos par atsauksmēm par siberica šampūniem - man tie liekas sliktāki par lētajiem garnier un hed&shoulders, mati paliek sausi un nav maigi. Bet varbūt tāds ir mans personiskais viedoklis.

Ieteiktu SOS sarkano šampūnu (andrey brazier man šķiet)un kondicioneri no Drogu varianta, tas man šķiet vsilabākais, jo mati ir maigi un mīksti,.pie tam ik pa brīdim viņiem ir akcija un tad pavisam nesanāk dārgi:)

Tomēr kopumā piekrītu, ka ideālakais variants ir aiziet uz frizieru veikalu un nopirkt profesionalo - cena pirmaja brīdī šķiet dārga, tomēr iepakojumi ir lielie un parēķinot cena nemaz tik augsta nav - toties Rezultāts!:)

Lai veicas atrast savu!:)

02.07.2014 22:33

No Siberica dadžu šampūna mati palika cieti un sausi. Tagad ir Madaras, pēc tam var izķemmēt nepūšot smidzekļus, kas priekš manis ir labs rādītājs. 

02.07.2014 22:35

Katram jau mati citādāk reaģē uz lietām,citam patīk tas,citam cits kaut kas,tādēļ nav īsti tādu pareizu un nepareizu variantu.Jāeksperimentē,jāskatās,kas uz saviem matiem vislabāk der un tā arī atradīs to īsto,vienīgo matu kopšanas līdzeklīti! :)

02.07.2014 22:44

Исправлено 02.07.2014 22:45

No anway kādu bridi sūtiju 2in 1,šampūnu labs!Tagad uz Angel professional pārgāju!

02.07.2014 22:48

Man ļoti labi šķiet firmas DownUnder Naturals šampūni un balzami. Tikai Latvijā nav tagad dabonami nekur, diemžēl. Bija kādus gadus atpakaļ ievesta Latvijā laikam viena partija, un vairāk neieved. Tos ražo Austrālijā vai Kanādā, ja nemaldos. Pastāv jau iespēja pasūtīt no ārzemēm internetveikalā, bet baigi dārgi tad sanāks...

02.07.2014 22:51

Ā, un par Siberikas šampūniem runājot... Izmēģināju, man nepatika... Neredzēju nekādu labo efektu, lai arī reklāmās saslavēti...

02.07.2014 23:18

ja ir blondi mati tad der iegadaties Blond Me sampunu un kondicionieri ...pec tam mati maigi un patikami :) proti tgd cenu nezinu bet kad bija lati tad katrs maksaja ap 10 ls.... bet tas bij to verts....pirku salonaa ... tgd nez kur tadu var atrast :))

41 - 48 с 48