Lēti uz Turciju. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Lēti uz Turciju.

Sveikas!

Nedaudz esmu apjukumā par ceļojumu. Vēlamies braukt uz Turciju, bet par labām cenām. Jūnijā pēdējā brīža piedāvājumi bija fantastiski, tagad jau par dažiem simtiem dārgāk. iesakat saitus, tūrfirmas.. Vai veidu. Kā iegādāties ceļojumu?

27.06.2014 21:02

Jūlijs ir aktīvākā tūrisma sezona tur, tāpēc cenas uzreiz augstākas.

Kuponos ir redzēti dažādi piedāvājumi 

http://www.teztour.lv/

Te labaja pusee ir atlaides biletem uz Antaliju

27.06.2014 21:39

šīs operators ir labs! Ļoti labas cenas un serviss

http://www.goadventure.lv/

27.06.2014 21:53

Man tikko draugi bija Turcija,neko labu neteica. No kamiela pat par 100$ nevareja nokapt :D

27.06.2014 22:24

> Dudinja

Man tikko draugi bija Turcija,neko labu neteica. No kamiela pat par 100$ nevareja nokapt :D

Haha :D Nu uz kamieļiem ir jau pabūts. Mēs tik tā- pagrozīties saulītē un izpeldēties ūdeņos! :)

27.06.2014 22:33

Kāda nestrādā kādā tūrfirmā? :)

30.01.2015 15:25

Исправлено 30.01.2015 15:26

Tad jau labaak ar savu autiņu aizbraukt, pagaajušajaa gadaa biju ar savējo uz Horvaatiju, bet jaaskataas lai ir normaala OCTA, kura derīga visaa Eiropaa : LetakPasam OCTA polises

30.01.2015 15:56

Исправлено 30.01.2015 15:58

Pat nedomajiet pirkt caur TEZ vai NOVA,tur visu laiku biletes dargakas uz 20 %

iesaku mazas firmas,kas parstav lielas,pati jau gadus 8 celoju ar gimeni uz Turciju 2 reizes sezona (julijs un septembris)mana pieradze likam kadas 30 reizes, nemam no Alida Tours vai HOTtravel.  Neieskaitot pagajuso gadu,kad visu organizejam atsevishki (caur booking com +aviobiletes,bet tas sanaks letaks ,ja nemat augstas-luksus klases viesnicas)

Bija man 2 reizes vaiants,kad nemam ,ieprieksh pa pus gadu(1 izstade celoshanai+ atsvevishki),uzradija 300 evro 4 * ALL 1 nedlja,kur bija japiemaksa 50 euro ka booking(rezervaciju),un pareja summa bija  jaapmaksa menesi pirms izlidosanas(kopa 350 euro*),bet lieta tada ,ka siem piedavajumiem ir vienmer maza zvaigznite apaksa,kuru neviens nelasa ( * tur operators neatbild par cenu kapumu noteiktaja sezona,ko nosaka viesnica,proti,ja viesnica populara,un ta ir karsta sezona proti,junijs-septembris),un daudz cilveki, vini pacel summu,ja uz viesnicai ir brivas vietas,tad cena paliks ta pati(attiecas uz agrajiem braucieniem uz turciju aprilja begas-maijs,un sezonas beigas oktobra beigas ) Beigas sanaca ka 350 euro vieta,bija jamaksa 580 par cilveku julija 4 * ALL. No ta brizha nemam tikai HOT DEALS(karstie piedavajumi) ,kas mums sanak letak,neka kad nem pus gadu ieprieksh to pashu viesnicu ,ko gribejam pus gadu ieprieksh ,kur solija 350 euro julija,un beigas bija pie 600 euro par vienu,karstajos piedavajumos nopirkam par 420 euro(bet karstie piedavajumi ,tapec ir kasrti noperc sodien ,pec 2-4 dienam jalido jau)  ja gribat aizbraukt letak tad maijs & oktora pashas beigas vien paliks speka! 

30.01.2015 16:07

http://www.transcom.travel/lv

30.01.2015 16:35

Tikko iegādājos ceļojumu caur Ceļojumu bodi, mājaslapā ideāli visu var apskatīt pa datumiem, cenām, viss smuki uzrādās. Viesnīcas var izvēlēties pats, apskatīt info pirms pirkšanas, lai nejauši netrāpas ar prusakiem utml. :D

Pati iegādājos Grieķiju/Rodu pa 380 eiro, ideālo variantu atradu sev. Ja prasi par Turciju, tad Turcija vēl šorīt 410 eiro (jūlija sākums) bija, Sunsar Beach Hotel 3*. :) Bet citas viesnīcas lētākās arī bija krietni. Darbinieki atsaucīgi Ceļojumu bodē, ieteica labāko.

1 - 10 с 10