Nedienas ar Post24 - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Nedienas ar Post24(Omniva)

Situācīja tāda - jūnija sākumā nopirku no vienas pārdevējas  precīti, sarunājām caur post24 sūtīšanu. Tā kā esam iesācējas ar šo pakomātu,pārdevējai sanāca maza šmuce - precīte ir ievietota pakomātā, samaksāts par to ir, taču tālāk nekur nav tikts ar to! Ir mēģināts zvanīt(protams,neceļ), pārdevēja aizrakstīja servisam, pašās beigās serviss atsūtīja pavisam citas manas pasūtītās preces paciņas numuru! Cūcība no šī servisa puses, jo pēc izsekošanas nr var taču redzēt no kurienes paciņa nāk!

Jautājums - vai kādai līdzīga situācīja ir bijusi? Ja jā, kur varētu būt mana precīte, pakomātā joprojām?

22 Ответы

2x pārlasīju, bet problēmu nesapratu.

Problēma ir tā ka pie manis vēl nav paciņa, velns vien zin kur viņa ir!

Nesaprotama situācija, nav skaidrs situācijas apraksts. Vispār jau Omniva ( vecais Post24) ir ļoti atsaucīgi un parasti ceļ telefonu. Ja paka ievietota, bet nav uzlīmes , kur sūtīt, tad tā nonāk viņu glabātuvē, aprakstot preces izskatu- var to atgūt. Starpcitu ir arī fiksēts maksājuma laiks( ja uz vietas pie pakomāta maksāts) un  arī video kameras var fiksēt , kas ko ieliek un kur.

> fon Raabe

Nesaprotama situācija, nav skaidrs situācijas apraksts. Vispār jau Omniva ( vecais Post24) ir ļoti atsaucīgi un parasti ceļ telefonu. Ja paka ievietota, bet nav uzlīmes , kur sūtīt, tad tā nonāk viņu glabātuvē, aprakstot preces izskatu- var to atgūt. Starpcitu ir arī fiksēts maksājuma laiks( ja uz vietas pie pakomāta maksāts) un  arī video kameras var fiksēt , kas ko ieliek un kur.

+++

Un es parasti vēl uzlīmēju savu - papildus lapiņu ar vajadzīgo info :)

> fon Raabe

Uzlīme bija, maksāts tika pie pakomāta.

Atvainojos par aprakstu,mājās kafija beidzās :D

Nav jau pirmā reize,kad Omniva čakarējās, mani tikai nošokēja tas ka vaicāja par no Cēsu puses izsūtīto paciņu, kur varētu atrasties viņa, taču šis atsaucīgais serviss atsūta no Ventspils sūtītās paciņas izsekošanas nr, sajūta tāda - redz,te ir paciņas nr uz konkrēto telefona nr un liekas mierā...

Nu tad atliek tikai gaidīt darba dienu un zvanīt darba laikā:

Sūtījumu piegāde pakomātos:+371 27042424
Klientu atbalsta centrs:
P. 8:00- 17:00
O. 8:00- 20:00
T. 8:00- 20:00
C. 8:00- 20:00
Pk. 8:00- 17:00

varbuut aizsuutiija itam adresaatam?kad es peedeejo reiz suutiiju ar omnnivu,man iedeva 3 uzliimes,ko liimeet virsuu,respektiivi,ieprieksheejaas 2 suutiitaajas nebija savas uzliimes panjeemushas,bete s automaatiski pirmo njemu un liimeeju a tur cita adrese!

Varbut pardeveja vispar neko jums nenosutija,un tagad stasta pasakus? Seit te biezi gadas...

Man piemeram pasta stacija kave paciņu piegādi,bij jabut piektdien bet terminals bij pilns un teicas kad sutis sestdien bet sestdien ari nesanjemu no p.s sms,bailes kad paši kurjeri nepiefendere paku..:( jums tta ari ir gadijies? man ta pirmo reiz sanak..:(

1 - 10 с 22