Nedienas ar Post24 - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Nedienas ar Post24(Omniva)

Situācīja tāda - jūnija sākumā nopirku no vienas pārdevējas  precīti, sarunājām caur post24 sūtīšanu. Tā kā esam iesācējas ar šo pakomātu,pārdevējai sanāca maza šmuce - precīte ir ievietota pakomātā, samaksāts par to ir, taču tālāk nekur nav tikts ar to! Ir mēģināts zvanīt(protams,neceļ), pārdevēja aizrakstīja servisam, pašās beigās serviss atsūtīja pavisam citas manas pasūtītās preces paciņas numuru! Cūcība no šī servisa puses, jo pēc izsekošanas nr var taču redzēt no kurienes paciņa nāk!

Jautājums - vai kādai līdzīga situācīja ir bijusi? Ja jā, kur varētu būt mana precīte, pakomātā joprojām?

22 Ответы

> zemene86

Man piemeram pasta stacija kave paciņu piegādi,bij jabut piektdien bet terminals bij pilns un teicas kad sutis sestdien bet sestdien ari nesanjemu no p.s sms,bailes kad paši kurjeri nepiefendere paku..:( jums tta ari ir gadijies? man ta pirmo reiz sanak..:(

Man bija tāpat kā tev, bet šorīt saņēmu sms, ka paka ir piegādāta. Tāpēc domāju, ja gaidi jau no piektdienas( tāpat kā es gaidīju), ka arī šodien saņemsi savu paciņu ;)

laikam viņi arī svētdienās sākuši strādāt :D

> Viktorija

Varbut pardeveja vispar neko jums nenosutija,un tagad stasta pasakus? Seit te biezi gadas...

Nē,nē,atsūtīja arī man konta izrakstu, ka ir maksāts ar karti, tur viss bija...

Man arī pazaudēja paciņu, meitene jau pirms Līgo izsūtīja no Rēzeknes..un nav. Pēdējoreiz izsekošanā redzams , ka 20.jūnijā atdota kurjeram..un tālāk ...nekā!

Tad pēkšņi tur parādās, ka paciņa ievietota un man nosūtīta SMS, bet tā jau bija cita paciņa, ko man sūtīja no Rīgas, ar citu numuru. 

Tiešām liekas, ka viņiem tur vienalga..ai, kaut kāda paciņa ir..un esiet mierīgi!Neizlēmīgs

> estere_

> zemene86

Man piemeram pasta stacija kave paciņu piegādi,bij jabut piektdien bet terminals bij pilns un teicas kad sutis sestdien bet sestdien ari nesanjemu no p.s sms,bailes kad paši kurjeri nepiefendere paku..:( jums tta ari ir gadijies? man ta pirmo reiz sanak..:(

Man bija tāpat kā tev, bet šorīt saņēmu sms, ka paka ir piegādāta. Tāpēc domāju, ja gaidi jau no piektdienas( tāpat kā es gaidīju), ka arī šodien saņemsi savu paciņu ;)

laikam viņi arī svētdienās sākuši strādāt :D

nu ceru kad ritā bus klāt,iztrobelēju arī pasta staciju!.nau jau maza paciņa bet liela paka..laikam pēc jāniem nevar ieet ritmā strādāt..:)

> zemene86

nu ceru kad ritā bus klāt,iztrobelēju arī pasta staciju!.nau jau maza paciņa bet liela paka..laikam pēc jāniem nevar ieet ritmā strādāt..:)

Parasti kad vina sola tad pakai jabut.. biezi vien ir ta kad sistema nestrada.. pacina varetu atrasties jusu pilsetas terminali bet sms vel nav atnakusi.. ta loti biezi notiek. ;)

Atvainojos par aprakstu,mājās kafija beidzās :D

Labs :D

> zemene86

kurjeri noteikti tā tik vien gaida, kad varēs "nofenderēt" kādu paku, NOTEIKTI! :D :D :D

> zemene86

Piemeram, uz t/c Origo Pasta Staciju aktivos periodos ir nacies gaidit ari nedelu, lai atbrivotos vieta, kur ielikt pacinju.. tas ir normali, ja ta ir centrala pilsetas stacija. Vini pasi zvanija pec kadam 5 dienam un jautaja, varbut izdevigak uzreiz parsutit uz citu staciju pacinju, lai iznjemtu, ko ari piekritu. Ja pilseta ta ir vieniga stacija, iespejams, ka tadu alternativu nevar piedavat

gaidu jau 4.diena nau pacinjas.:( kur tas kurjers velns vinju zin.

11 - 20 с 22