Karē griezums Rīgā - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Karē griezums Rīgā

Sveikas!

Varbūt kāda var ieteikt labu frizieri, kas ir praktizējusies uz karē?:), mana friziere vairs nav pieejama un pieredze rāda, ka uz labu laimi frizētavās labāk karē negriezt:)

Rīga, Pļavnieki, purvciems, Ulbroka

28.06.2014 11:15

Diemzel kare neesmu griezusi,bet frizierite man ir ideala :) Ja pasaku,lai nogriez 1 cm,tad ari nogriezis tikai 1.Loti akurata un rupiga.Atrodas Purvciema,blakus t/c Minska,Lena.

28.06.2014 12:06

Es ceru atrast frizieri, kas ir praktizējusies karē griezšanā;)

28.06.2014 12:18

To jau vinai var pajautat,vai vina ir kare griezusi.

28.06.2014 12:31

Āgenskalnā, studija pluss, būtībā pie visām frizierām var griezt karē, kas tur strādā, ļoti profesionālas meitenes un laba cena ;)

28.06.2014 13:08

Andris no Laima LUX, Brīvības ielā. Griež karē un īsās frizūras perfekti.

28.06.2014 13:55

var būt labs meistars, bet var arī mati neatbilst tam griezumam.

> estere_

Āgenskalnā, studija pluss, būtībā pie visām frizierām var griezt karē, kas tur strādā, ļoti profesionālas meitenes un laba cena ;)

Nu es gan nezinu par karē, bet par izslavēto Guntu sajūsmā nebiju :(

Rezultāts nebija slikts (pakāpenisks griezums), bet:

1) nepārtraukti prasīja atkal un atkal: "cik tālu šeit griezt, cik tālu šeit" un tā par katru šķipsnuSmejošs man jau nu gan nemaz nepatika.

2) Uzspieda savu viedokli par to kurā pusē man jēnēsā matu celiņš, jo redz daba tā noteikusi un neņēma vērā, ka gribu otrā pusē (jo tā vienmēr nēsāju).

3) Matu griezumu pielāgoja konkrēti viņas izveidotai frizūrai (nevis nogrieza ta, lai būtu viegli ieveidot matus). Protams arī citi frizieri mēdz nedaudz frizūru pielabot ar šķērēm, bet ne jau tā.....

bet karē varbūt viņa arī griež labi, nezinu Smaidīgs

28.06.2014 14:19

Aktuāli! Var būt vēl kādi ieteikumi? :) Interesē atsauksmes par griezumu kā tādu (konkrētāk tieši "garo" karē), kurām bijis un labs meistars, kas prot nogriezt karē.

12.05.2015 10:35

esmu izmācījusies par frizieri, un varu ieteikt atrast bildi ar vēlamo rezultātu, jo skolā mums mācīja ka karē ir īss matu griezums virs zoda, tā lai nesanāk ka jūs runājat par diviem dažādiem karē. un vel iesaku atrast bildi kā tas izskatās no aizmugures un sāna (protams frizieris arī pats to var izdomāt, ja jūs pati nezinat ko gribat un uzticaties frizierim). un jautājumi no friziera puses nav nekas slikts un neliecina par prasmes trūkumu, bet gan par individuālu pieeju un pārliecību ka frizieris tiešām visu pareizi sapratis, es uzskatu ka labāk uzdodu jautājumu par daudz nekā beigās ir neapmierināts klients par k-ko ne tā nogrieztu :) ielikšu bildes ko frizieri sauc par karē, cik dažādi ir varianti :) klientes visus šos griezumu sauc par karē, bet nu pa lielam, katrs ir pilnīgi cits griezums :D karē no friziera skatupunkta (manuprāt) ir pirmās 4 bildes. 

šobrīd gan modē ir citādāks karē :)

lai jums viss izdodās :)

1 - 10 с 10