Kuru kompāniju plastikāta atlaižu kartes tu vais nespēj iestūķēt savā makā un atstāj mājās plauktā? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kuru kompāniju plastikāta atlaižu kartes tu vais nespēj iestūķēt savā makā un atstāj mājās plauktā?

Lojalitātes programma MobiCode veic aptauju un vēlas uzzināt, kuru kompāniju plastikāta atlaižu kartes tu vais nespēj iestūķēt savā makā un atstāj mājās plauktā?

15 Ответы

Olimpihas kaiminu karti noteikti,ka atstaju majas visu laiku,dazkartari drogu.

nesen domaaju -cik būtu forši, ja visas lojalitaates kartes varētu apvienot vienaa ))

Man ir ietilpīgs maks un visas vajadzīgās kartes stāv makā. Attiecīgi nevajadzīgās, kuras nelietoju ir izmestas.

Bet varētu izdomāt ,ka ir viena karte, uz kuras tikai reģistrētu visas iepirkšanās vietas vai iestādes, kuras izmanto. To noteikti ir sarežģīti izdarīt, bet būtu vieglāk, nekā rakāties makā pēc attiecīgās kartes.

Karina pievienojies MobiCode Aci miedzošs 

Karšu jau tik daudz, ka nācās iegādāties speciālu maciņu. Tagad viņas dzīvo auto, un kad ejam veikalā, paņemam līdzi :)

Man visas kartiņas līdzi, tikai atsevišķā maciņā.. makā stāv tikai biežāk lietojamās..

> Žanna Lampicka

Karina pievienojies MobiCode Aci miedzošs 

Pievienojos )) ceru, ka būs vairaak apģērbu un apavu veikalu )) 

par cik,man ir tikai kaadas 5cas,tad visas turu makaa,vietas pietiek.

Man viņas arī tik maz, ka pietiek ar manu maku.Nevainīgs

elvi

1 - 10 с 15