Jautājums pa pastu nesūtītājiem! :) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Jautājums pa pastu nesūtītājiem! :)

Čekojot portālā sludinājumus,tik daudzas foršas lietas aiziet man gar degunu tāpēc ka lietotāja profilā kategorisks nē precītes nosūtīšanu pa pastu. Respektēju to, taču jautājums tad jums - kāpēc nesūtat pa pastu? Bailes no apšmaukšanas, nav ērti ,čakars? Kā tur īsti ir? :)

22.07.2013 15:28

vispaar es briinos,ka muusdienaas veel pastaav sutiishana ar peecapmaksu..pati nekad neesmu taa suutiijusi,nedz sanjeemusi,NAV NAUDAS ,nav dariijuma,ne taa???

22.07.2013 15:37

> zaiza

Piekrītu,pati kopš vienas reizes,kad nosūtīju preci un taa tika izņemta tikai pēc mēneša (!!!) vairs ar pēcapmaksu nesūtu.Labi,ka vispaar izņēma.

Arī es neizprotu šo nesūtīšanu.....Protams, tikai ar priekšapmaksuSmaidīgs!

22.07.2013 16:38

> zaiza

Dažreiz jau vajag to pēcapmaksu, es esmu sūtījusi, gan man sūtīts tā ir! Es nezinu,kā citiem,bet man parasti ir niķis izņemt no konta visu naudu un tad kad ir tas izdarīts, skatos ka ir kāda prece,iepatīkas bezgala un tik kožu pirkstos :D

Vispār man patīk pašai ar priekšapmaksu - aizskaitu naudiņu un tik gaidu savu preci, tas tīri psiholoģiski, nepatīk tīri fiziski atdot naudu :D Taču ja savādāk nevar,tad mēģinu sarunāt ar pēcapmaksu, augsti vērtēju pārdevējus,ar kuriem to var sarunāt.

22.07.2013 16:46

Es sūtu pa pastu. Bet tikai ar priekšapmaksu. Nekad nav bijis tā, ka kāda meitene kaut ko nesaņem vai es nenosūtu :) Sūtot pa pastu, vienmēr pircējai nosūtu sūtījuma numuru, pēc kura Latvijas Pasta lapā var izsekot sūtījumu, līdz ar to problēmas nav bijušas.

25.07.2013 16:50

Paceļu tēmu.

Šodien atkal uzdūros vēl vienai nesūtītājai, nez,piedāvātās mantas nemaisās pa priekšu, ja jau negrib sūtīt pa pastu? :D

25.07.2013 16:54

es arī sūtu ar priekšapmaksu, ar pēcapmaksu gan nē, viss ir bijis kārtībā :)

bieži vien arī mainos caur pastu - ir sanākusi nelāga pieredze vienreiz, kad paciņa man netika atsūtīta, bet tā tomēr meitenēm uzticos, palasu atsauksmes un mainos :)

25.07.2013 17:58

> Fashionista

Šodien arī izsūtīju pirmo reizi paciņu ar vairākām drēbītēm tā kā uz maiņu, cerams,ka pirmie kucēni nebūs jāslīcina. :) Es jau esmu dziļi sirdī optimiste,  es uzticos cilvēkiem :D

es sūtu pakas tikai ar LV pasta starpniecību,jo ar pasta staciju nelaaga pieredze :(

pakas sūtu tikai ar priekšapmaksu, un pircējam aizsūtu sūtījuma nr :)

25.07.2013 18:49

> RiGa-Centrs*

kaada pieredze ar PS??

11 - 20 с 20