Crest 3D professional whitestrips - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Crest 3D professional whitestrips

Sveikas! Smaidīgs

Vai kāda ir lietojusi šīs balinošās plāksnītes? Kādas atsauksmes? Pēc cik ilga laika ir redzami rezultāti un varbūt kādai ir kādi ieteikumi? Smejošs

02.07.2014 14:35

Ir gadījies lietot, rezultāti redzami ātri, taču manā gadījumā nebija ilglaicīgi, jo dzeru kafiju un lietoju citus "krāsojošus" pārtikas produktus. Tā kā man ir mīksta emalja, tad process bija diezgan nepatīkams, un mana higiēniste par šādu pašdarbību zobu balināšanā nebija diez ko priecīga.

02.07.2014 14:36

Ā, man arī traucēja tas, ka zobu palika ļoti jutīgi, un laikā, kamēr balināju, nedrīkstēju lietot zobu pastu ar fluoru...vispār jebko, kas satur fluoru. ;)

> vinnijs

Ā, man arī traucēja tas, ka zobu palika ļoti jutīgi, un laikā, kamēr balināju, nedrīkstēju lietot zobu pastu ar fluoru...vispār jebko, kas satur fluoru. ;)

Cik ilga laika zobi palika gaisaki? :) Pec cik reizem :)

Nu man zobini stipri, tapec ceru, ka nebus traki. Vienreiz lietoju Crest 2hour express un maniem zobiem ipasi netrauceja, ka 2h ar to plaksni bija jastaiga :D

03.07.2014 19:34

> Elīna (ARĪ MAINOS!)

> vinnijs

Nu man zobini stipri, tapec ceru, ka nebus traki. Vienreiz lietoju Crest 2hour express un maniem zobiem ipasi netrauceja, ka 2h ar to plaksni bija jastaiga :D

Vairāk par 8 reizēm lietot toreiz neriskēju, bet pēc kadām 4-5 jau efekts bija ļoti labs, taču viss jau atkarīgs no katra paša zobu īpatnībām :)

> vinnijs

> Elīna (ARĪ MAINOS!)

> vinnijs

Vairāk par 8 reizēm lietot toreiz neriskēju, bet pēc kadām 4-5 jau efekts bija ļoti labs, taču viss jau atkarīgs no katra paša zobu īpatnībām :)

Nu ja :) Liels paldies :)

Esmu lietojusi, ļoti patika. Efekts bija jau pēc trešās lietošanas reizes. :) Ja gadījumā kāda sūta no ebay, tad labprāt pievienotos un iegādātos atkal. :)

Esmu lietojusi, ļoti patika. Efekts bija jau pēc trešās lietošanas reizes. :) Ja gadījumā kāda sūta no ebay, tad labprāt pievienotos un iegādātos atkal. :)

04.07.2014 11:37

Labi rezultati,iesaku nebojat baigi daudz tos zobus un neiet visu kursu.

1 - 10 с 11