skriešana,kross. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

skriešana,kross.

Sveikas meitenes, varbūt varat padalīties ar savu pieredzi skriešana, lai zaudētu svaru. varbūt jums ir kadi ieteikumi, pirms sakt skriet, vai vienkarši jūsu veiksmes stasts motivacijai? :) 

30.06.2014 17:15

Paldies meitenes par ieteikumiem, taču diētas laikam nebūs priekš manis. bet varbūt meitenes, kas ar sportu un veselīgu uzturu ir uz ''tu'', varat pastastīt, kurus produktus vienkarši izslēgt no savas ēdienkartes, ka arī, ko ēst pirms un pēc treniņa. esmu lasījusi daudz arī interneta, taču vēlos dzirdēt tieši jūsu atsauksmes. esmu arī dzirdējusi par ''pēdu testu'', vai kada ir mēģinajusi? :)

30.06.2014 17:18

Исправлено 30.06.2014 17:18

palasi šo

http://www.powerbody.lv/important/item/29-pareizs-uzturs

30.06.2014 17:21

> Evii.

Paldies meitenes par ieteikumiem, taču diētas laikam nebūs priekš manis. bet varbūt meitenes, kas ar sportu un veselīgu uzturu ir uz ''tu'', varat pastastīt, kurus produktus vienkarši izslēgt no savas ēdienkartes, ka arī, ko ēst pirms un pēc treniņa. esmu lasījusi daudz arī interneta, taču vēlos dzirdēt tieši jūsu atsauksmes. esmu arī dzirdējusi par ''pēdu testu'', vai kada ir mēģinajusi? :)

Lai noteiktu, kurš no produktiem Tev der un kurš nē, dodies pie dietologa. Smaidīgs Tikai dietologs, veicot visas analīzes varēs to noteikt. Viens no galvenajiem ieteikumiem, mazāk lasi internetā. Smaidīgs

Pēdu testu neesmu taisījusi, taču pērkot apavus lielu uzmanību veltu tam, kā tajos jūtos. Pats galvenais, nežēlo naudu, apaviem ir jābūt ērtiem. Ja vēl kas interesē, droši jautā. Smaidīgs

30.06.2014 17:28

> Evii.

Aizmirsu piebilst, neaizmirsti par ceļiem. Lieto ķirbju sēklu eļļu un marmelādi (katru dienu apēdu pa vienai). Smaidīgs

21 - 24 с 24