Omniva pārsteidz! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Omniva pārsteidz!

Pirmo reizi sūtīju paciņu caur Omniva uz Juglas centru. Pēc pāris dienām nav ziņu no meitenes, ka paciņa būtu saņemta (Post24, tas viss notiek ļoti ātri), tā nu izdomāju palūkoties cik tālu mans sūtījums (forša opcija, tikai žēl, ka konkrēti nebija norādīts tas nr., kurš jāievada. Vadīju visus pēc kārtas :D) un tā...

Jūsu paciņa piegādāta Jēkabpils Mego un to jau ir saņēmis- vārds, uzvārds!!!   WHAT???? Šoks ne pa jokam. Izgrozīju savu čeku, lasu to kas tur rakstīts,arī mājas lapā- viss atbilst, izsūtīšanas laiks, vieta, datums. 

Neko, sajūta mega stulba, jo cilvēks taču gaida, naudu pārskaitīja....

Nu nezinu kā viņi to bija dabūjuši gatavu, taču piezvanot viņiem, tomēr ar manu tel.nr., sazīmējām, ka mana paciņa ir nonākusi īstajā gala punktā un gaida izņēmēju. 

Pēc šāda izgājiena negribu vairs sūtīt caur Omniva!

3 Ответы

sūtiet ar Latvijas pastu, izcenojums tas pats kas OMniva, ja sūtat kā sīkpaku t.i. līdz 3kg paku to kurjers pat pienes uz mājām klāt. Man pat nākamajā dienā atnāk paka.

man bij ar pasta staciju kad pakai vienai atnaca sms kad pienakusi otrai ne un kurjers nepareizo svitrkodu nodevis ,tad trobeleju trobeleju pasta staciju kamer dabuju roka paku.

Man jau divas nedēļas atpakaļ tika izsūtītas divas paciņas (tiešām zinu, ka meitenes izsūtīja) kuras caur post24 vēl jo projām neesmu saņēmusi. Viena viņiem vispār neuzrādās ka būtu sūtīta, tikai šodien pēc lielas meklēšanas viņi tomēr atzina, ka jā, paka ir pirms 2 nedēļām izsūtīta. Un otra mana paka bija piegādāta bet nestrādāja durvju kods, jo viņiem bija tehniskas problēmas, tad viņa nezin kapēc bija aizsūtīta uz noliktavu, tagad atkal nezina vai varēs atsūtīt atpakaļ utt.

ESMU ĻOOOOTI VĪLUSIES!!!!

1 - 3 с 3