Vai man tiešām jāsūta prece uz Nigēriju??? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai man tiešām jāsūta prece uz Nigēriju???

Internetā var satikt visādus dīvainīšus un krāpniekus, tomēr kaut kas šāds man gadās pirmoreiz. Uz manu e-pastu (atsaucoties uz ss.lv sludinājumu) atnāca vēstule no amerikāņa ar vārdu Chris Matt (domā īsts?), ka esot ieinteresēts nopirkt vienu manu preci (protams ne lēto), kura man būtu jānosūta viņa draugam ... uz Nigēriju (!) un viņš tūlīt pat man pārskaitīs naudu utt.

Ar prātu saprotu, ka nav viss tīrs, un viennozīmīgi viņu ignorēšu, bet tomēr nevaru saprast šīs shēmas būtību. Nevar būt viss tik vienkārši, kā tikai piekļuve manai bankas info?...

Vai Jums, dāmas, ir biju līdzīga pieredze? Izskaidrojiet, lūdzu, jo man ir baigi interesanti. Neizlēmīgs

02.07.2014 01:10

Исправлено 02.07.2014 01:11

Kā vispār var iedomāties sūtīt kaut ko uz Nigēriju?Nedrīkst ļaut bada trūkumam ieiet tādā izmisumā,lai pieļautu kaut iespēju uz šādiem variantiem! :D Ir labāki veidi kā nopelnīt naudu,uz tādām lietām vienkārši nereaģē.

02.07.2014 01:12

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Bankas kontu jau var dot, nedrīkst dot kredītkartes numuru un aizmugurējos ciparus.

Bildīte par tēmu, nevarēju atrast bildi, kur meitene visu pati bez jautāšanas nosauca, bēēt good enough.. ;D :

Izcili! :D

41 - 42 с 42