derminax - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

derminax

Vai kada ir lietojusu siis zales,arstejot acne?

01.07.2014 19:13

acne ārstēju no iekšām- naktssveces eļla 3 mēnešu kurss Aci miedzošs ārējiem līdzekļiem bezjēgā tika nauda tik izmesta.

11.07.2014 07:31

Исправлено 11.07.2014 07:33

varu ieteikt savu dermatologi-kosmetologi, kas man palīdzēja ar šo lietu tikt galā - jāsaka gan, ka man situācija nebija tragiska, problēmzona bija nedaudz pieres apvidus. Ārsts tiešām labi pārzina savu jomu (profesore šķiet jau tagad kļuvusi), ātri tiku galā. Pirms vairākiem gadiem gāju pie šīs ārstes, izrakstīja kaut kādu aptiekā pagatavojamu losjonu, pārgāja. Un piekrītu iepriekšējai komentētājai, ka acne jāārstē no 'iekšām', man nepietika ar naktssveces  eļļu vien, to lietoju vienkārši kursu veidā periodiski veselības labā, bet, kad gāju atkārtoti pagājušogad, man papildus bija jānodod atsevišķas analīzes, kur arī uzrādīja galveno faktoru, kas varētu būt pie vainas. AB kurss, kaut kāds cits aptiekā pagatavots losjons un pēc mēneša vairs ne miņas. Smagākā gadījumā varbūt specifiskāka ārstēšana.

P.S. forumā esmu reti, vajadzības gadījumā rakstīt personīgi.

Tikko runāju ar savu mammu - ārsti. Viņa saka, ka pie visa ir vainīgas aknas. Un, pirmkārt, no zāļu lietošanas, grūtniecības, vai SMĒĶĒŠANAS periodā, var rasties dažādas komplikācijas.

Citēju: Labākais, taču dārgākais variants būtu griezties pie dermatologa, taču iespējams sākt mājas apstākļos. Pats vienkāršākais - reizi dienā dzer RAUGU. Nopērc to rauga kubiciņu, kādu ceturtdaļu sajauc ar siltu ūdeni ( NEDRĪKST KARSTU ), pieliec nedaudz cukuru un izdzer. Tā reizi dienā. TAS PATIEŠĀM PALĪDZ, JO MANAM PUISIM IR AKNE, VIŅŠ RAUGU DZER + ARĪ RAUGA TABLETES ( APTIEKĀS ) UN PĒC 1,5 MĒNEŠU LIETOŠANAS - SUPERĪGI REZULTĀTI, apsārtums VISPĀR vairs NAV.

otrais variants - 24h NEĒST. un tad apēst KILOGRAMU JĀŅOGAS BEZ CUKURA! Protams, ka būs grūti, bet pati šādu ``rituālu`` veicu vismaz 2x gadā. Uzreiz jūtos kā no jauna piedzimusi. Un aknas tā visātrāk iespējams attīrīt.

trešais variants - lieto vairāk C un A vitamīnus jeb produktus, kuri tos satur. Labāk izvairīties no B grupas vitamīniem.

Tiešām iesaku pamēģināt. Protams, ja ir ticība un pacietība sagaidīt rezultātus.

Privāti varu aizsūtīt foto, kā 1,5mēn laikā rauga dzeršana ir palīdzējusi manam puisim :)

11.07.2014 08:25

> ARĪ MAINOS

otrais variants - 24h NEĒST. un tad apēst KILOGRAMU JĀŅOGAS BEZ CUKURA! Protams, ka būs grūti, bet pati šādu ``rituālu`` veicu vismaz 2x gadā. Uzreiz jūtos kā no jauna piedzimusi. Un aknas tā visātrāk iespējams attīrīt.

trešais variants - lieto vairāk C un A vitamīnus jeb produktus, kuri tos satur. Labāk izvairīties no B grupas vitamīniem.

Liels paldies par padomu,nekad neesmu dzirdejusi. Pameginasu. :) 

1 - 6 с 6