ko jus ieteiksiet? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

ko jus ieteiksiet?

Sveikas, meitenes!! 

Padalieties pieredze kas jusuprat ir labaks sprejs matiem(pusamais)to ko pus visa matu garuma nevis saknes vai matu serums?  

Man noteikti vairak piemerots butu tas kas atri nesatauko matus, mati butu miksti, vijigi!! 

Gaidisu jusu viedoklus..

Paldies!:)))

21 Ответы

> Vi-ella

> ATLAIDES

Ja interese no dabiskajiem, tad varetu ieteikt ko no dizdadza ekstraktiem, kadu laiku lietoju sampunu, palidzeja gan vizualajam telam, gan atrak mati auga nosaukumu gan neatceros.

Varbūt Avon, Naturals sērija, līdzeklis ar nātres un diždadža ekstraktu.

Man personigi liekas ka avon matu kosmetika ir galigi garam, piebazti ar drankiem..pec pedeja avon pirkuma gandriz bez matiem paliku..

Meitenes, ja es rakstu, ka varu izgatavot, tad arī pie manis var vērsties ar izgatavošanas un iegādes jautājumiem. Tikai jāzina Jūsu matu tips un vēlmes, to visu var privāti apspriest, kam interesē. Tā kā droši rakstiet, jo tieši jūs vēlētos.

> Kristīnīte

> Vi-ella

> ATLAIDES

Ja interese no dabiskajiem, tad varetu ieteikt ko no dizdadza ekstraktiem, kadu laiku lietoju sampunu, palidzeja gan vizualajam telam, gan atrak mati auga nosaukumu gan neatceros.

Man personigi liekas ka avon matu kosmetika ir galigi garam, piebazti ar drankiem..pec pedeja avon pirkuma gandriz bez matiem paliku..

šampūniem un maskām, starp citu, nav ne vainas (bet tas laikam kā kuram), galvenais ir matu sprejus neņemt ;)

> Solvita (MAINJA)

Man pasi loti patik biosilk produkcija matiem! ieskau arii citiem!

Piekrītu! Pati kopš lietoju Biosilk/CHI,nemaz uz citiem produktiem neskatos jau sen! :D

> Kristīnīte

> Vi-ella

> ATLAIDES

Hmm, tas gan interesanti... Kurš produkts tieši bija pie vainas? Esmu konsultante, tāpēc tas interesē, lai vairāk zinu par produktu iedarbību. 
Pati neesmu no klientiem dzirdējusi sūdzības. Pārsvarā pati arī jau vairākus gadus lietoju tikai Avon produktus.

> Janeta

> Solvita (MAINJA)

Piekrītu! Pati kopš lietoju Biosilk/CHI,nemaz uz citiem produktiem neskatos jau sen! :D

Vai drogu veikalos ir pieejams iegadaties so Biosilk/CHI ? :)

> ATLAIDES

> Janeta

> Solvita (MAINJA)

Cik man zinams un esmu redzejusi tad tikai Kollona var iegadaties sos chi produktus..

> Vi-ella

> Kristīnīte

> Vi-ella

> ATLAIDES

Hmm, tas gan interesanti... Kurš produkts tieši bija pie vainas? Esmu konsultante, tāpēc tas interesē, lai vairāk zinu par produktu iedarbību. 
Pati neesmu no klientiem dzirdējusi sūdzības. Pārsvarā pati arī jau vairākus gadus lietoju tikai Avon produktus.

Tiesi ta advance serija matiem, dazadu tipa matiem bij pieejami cik atceros..bet tas bija labu laiku atpakal..

Revlon Professional Equave 2 Phase Hydro Nutritive Conditioner

> ATLAIDES

> Janeta

> Solvita (MAINJA)

Nē,pilnīgi noteikti tur nevar.Pati pērku no bāzes,bet ik pa laikam arī no Douglasa. Jelgavā ir speciāls frizieru veikals,kur šo produkciju tirgo plašā klāstā,veikalu sauc ''Meistars''. Tur ir ļoti liela izvēle un katrs produkts ir katra centa vērts.Agrāk teicu,ka matu līdzekļiem nav tik dārgi jāmaksā,bet kopš sāku lietot,saprotu,ka tas tiešām ir tā vērts,esmu matus balinājusi vairākkārt,krāsojusi,bojājusi,bet pilnīgi nemaz nav sabojājušies,esmu ataudzējusi pat dabīgos matus,taisnoju,veidoju,bet nav sabojāti vispār.

11 - 20 с 21