negatīva pieredze, krāpšanas gadījumi! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

negatīva pieredze, krāpšanas gadījumi!

Sveikas portāla lietotājas un lietotāji! :))

Novēlu jums patīkamu vakaru! :)) Tomēr, tēma par skumjo un domājams aktuālo!

Esmu nesens lietotājs, pieredze, kas gūta šājā portālā līdz šim, un ceru arī turpmāk tāda būs, ir ļoti pozitīva.  Lasot atsauksmes citu profilos- vairākums to ir pozitīvu, bet ir arī negatīvu. Un, lai pasargātu sevi un citus portāla godīgos lietotājus, vēlētos, lai padalaties ar skumjajiem notikumiem, kas atgadījušies ar Jums, kādi krāpšanas gadījumi ir bijuši, Kā atpazīt negodīgu lietotāju, Kā esat rīkojušies sastopoties ar kādu cilvēku kas vāra cūcības ? :) 'ļoti patīk šis portāls, un vēlos  saglabāt arī pozitīvas atsauksmes par šejienes cilvēkiem. Jo redzu, daudzi lietotāji ir atvērtas un brīnišķīgas personības. :))

un arī lai velns nav tik melns, kā viņu malē,- kādu arī ļoti pozitīvu pieredzi! :))

51 Ответы

Pēdējā laikā bieži uzrodas cilvēki man,kas rezervē lietas,norunā tikšanās vietu,laiku(parasti),beigās neceļ telefonu un nozūd ar galiem uz brīdi un beigās atļaujas sūtīt aizvanojumus,ka es neko nesaprotu :D .Tas laikam,ka dažreiz dažām aizvaino mans komentēšanas stils-atklāts jebkurā situācijā.Dažas laikam izspēlē atriebības soli,nezinu,neuztrauc tas.

Pozitīva pieredze tāda,ka ir izdevies atrast cilvēkus,kuriem varu atdot par velti maisiem drēbes,tas rada ļoti pozitīvas sajūtas gan man,gan otram cilvēkam,jo labs darbs padarīts. 

Piekritu Janeta`i, loti nepatik ka rezerve un ieierodas uz tiksanos, tapec iesaku neko nerezervet , nu ja vienigi u nakamo dienu. Jo biezi meitenes neierodas uz tiksanam.:c 

Nez man laikam vel nekas nav gadijies tads negativs-visas pircejas un pardevejas ir bijusas godigas un puktualas!

ari pati medzu rezervet lietinjas,un vienm arii noperku!

Jauku vakaru Aci miedzošs

Ir bijušas dažādas pircējas, piemēram, piedāvā maiņu, es akceptēju un beigās izrādās, ka viņai nekas no mana skapja neinteresē. Vai arī- interesējas par kādu lietiņu, izprašņā katru sīkumu, taču beigās, saņemot sīku izklāstu, vienkārši neatbild! ;D

> Reita

Piekritu Janeta`i, loti nepatik ka rezerve un ieierodas uz tiksanos, tapec iesaku neko nerezervet , nu ja vienigi u nakamo dienu. Jo biezi meitenes neierodas uz tiksanam.:c 

Protams, ir cilvēki,kuri uzreiz palūdz rezervāciju,bet uzreiz brīdina,ka nāksies labu laiku pagaidīt,tas citādāk,pagaidām ar to man veiksmīgi.Ir bijis tā,ka mēnesi gaidu uz kādu(jau tika brīdināts,ka aptuveni mēnesis jāgaida),beigās tāpat veiksmīgi.Par cik šis viss man vispār nesteidz,tādēļ ļauju cilvēkiem rezervēt,bet tie,kas pasaka-gribu tūlīt un tagad,beigās nozūd,tas gan ir absurdi. Man tieši pirms brīža bija darīšana ar tādu mazulīti,beigās man bija jājūtas vainīgai,ka esmu ieinteresēta viņai pārdot to,ko pati gribēju.

> Elīza

Ir bijušas dažādas pircējas, piemēram, piedāvā maiņu, es akceptēju un beigās izrādās, ka viņai nekas no mana skapja neinteresē. Vai arī- interesējas par kādu lietiņu, izprašņā katru sīkumu, taču beigās, saņemot sīku izklāstu, vienkārši neatbild! ;D

Ah,tā neatbildēšana nekad nav bijusi saprotama.Ja reāli lietu negrib vai tomēr plāni mainās,vai tiešām ir tik grūti pateikt-nē,paldies,vairs negribu? Kaut tīri informatīvi,jo parasti kāds ar kaut ko rēķinās laika ziņā. Katram gadās ''aprauties'' un saprast,ka tomēr neizdodas kaut ko paņemt vai vienkārši negribās,bet tādēļ var atbildēt,vai ne?

Ja. Piekrītu meitenem, ka dažas rezervē un kad jātiekas, neilgu laiku pirms tam ignore. 

Atpazīt jau grūti tā. Visbiežāk krapjas nepilngadīgas meitenes. Esmu pamanījusi, ka arī "cacas" krapjas . :)

Izvairīties var palasīt vienu adminstrayori diskusiju - prasot papildus bildes, tiekoties tikai dzīve utt. Bet ne 100%

Esmu bijusi apkrāpts pāris reizes un parasti vai nu dabūju savas mantas atpakaļ,  vai nu no meitenes kaut ko. Tas notiek ar kāda palīdzību. Pat ja cilvēks pazūd, zinot dažus datus, uzzinu ko vairāk un tad kobtaktejos ka pircēja. Tiekoties pasaku kas esmu un no cilvēka paņēmu vairāk nekā bija vajadzīgs - ka saka sāpju nauda un pazaudetais laiks + pacietība un tas, ka nedabūju to, ko gribēju. Bet vismaz cik zinu, meitenēm mācība. ;)

Seit ar krapsanu esmu saskarusies tikai vienu reizi un ta bija mana pirma pirceja, iesakums nebija diez ko labs. Pasutija no manim lietinas 20 ls vertiba, sutiju preces ar pecapmaksu, kas ari bija mana kluda, no atverskapa vina izdesas, draugos nomainija uzvardu, bet ar googles palidzibu vinu ta pat atradu, rakstiju uz draugiem.lv, tur mani noblokeja, ari manu draudzeni un masu...draudeju ar policiju, vinai bija vienalga..ta nu gads ir pagajis un naudinu neesmu dabujusi no vinas un ari nedabusu. Ja tu pardot preci, noteikti un vienigi tikai ar prieksapmaksu, un skaties ari pec atsauksmem, lai pircejai vai pardevejai nebutu parak daudz negativo vertejumu. :)

Citreiz esmu saskarusies ar pircejam kas pajauta vai precite vel ir, tad kad pasaku ka ir tad nav atbildes un nozud...tas mani loti kaitina :D Ar visadiem kurioziem ari esmu saskarusies, ta ka te noteikti garlaicigi nav.

Vislabākais ir saņemt pretī negatīvu vērtējumu tad,kad esi kādai krāpniecei ielikusi sliktu vērtējumu! Tā,tīri principa pēc iemet pašai arī negatīvu. :D

Diemzel man ir gadijies uzkerties un negodigu meiteni,parskaitiju naudinju un viss,preciiti nesanemu,vestules ignoree,Vina Eva Cekula ar niku TEVISSPALETO.

1 - 10 с 51