negatīva pieredze, krāpšanas gadījumi! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

negatīva pieredze, krāpšanas gadījumi!

Sveikas portāla lietotājas un lietotāji! :))

Novēlu jums patīkamu vakaru! :)) Tomēr, tēma par skumjo un domājams aktuālo!

Esmu nesens lietotājs, pieredze, kas gūta šājā portālā līdz šim, un ceru arī turpmāk tāda būs, ir ļoti pozitīva.  Lasot atsauksmes citu profilos- vairākums to ir pozitīvu, bet ir arī negatīvu. Un, lai pasargātu sevi un citus portāla godīgos lietotājus, vēlētos, lai padalaties ar skumjajiem notikumiem, kas atgadījušies ar Jums, kādi krāpšanas gadījumi ir bijuši, Kā atpazīt negodīgu lietotāju, Kā esat rīkojušies sastopoties ar kādu cilvēku kas vāra cūcības ? :) 'ļoti patīk šis portāls, un vēlos  saglabāt arī pozitīvas atsauksmes par šejienes cilvēkiem. Jo redzu, daudzi lietotāji ir atvērtas un brīnišķīgas personības. :))

un arī lai velns nav tik melns, kā viņu malē,- kādu arī ļoti pozitīvu pieredzi! :))

51 Ответы

Man bija patīkama pieredze. Nejauši  pārskaitīju pārdevējai vairāk naudiņas,kā vajadzēja uz ko godīgā pārdevēja ātri noreaģēja un lieko summiņu atskaitīja man atpakaļ. 

Es skatos tikai uz atsauksmem. Ja nav,tad tikai perku kaut ko klatbutne. Jo seit ir looti daudz krapnieces. Vini dzesas un registrejas atkal. Nezinu kapec administracija nevar bloket IP adresi.

Klasiskā izpratnē pagaidām piekrāpta neesmu, kaut kā visi jauki cilvēki gadās, bet bija gadījums, kad pārdeva ļoti netīru un ļoti novalkātu un vēl atspēlējās ar negatīvu vērtējumu (ko administrācija, protams, dzēsa). Vairāk te ir čakarēšanas gadījumi, piemēram: apsola izsūtīt mantu, nonākam līdz konta numuram, lai varu ieskaitīt un gaidīt, un tad sākas: nē, tiekas tikai klātienē un tikai Rīgā, vai arī: nesanāca nosūtīt, manta tiek rezervēta citai, bet rezervācija jau nedēļu un neviens neko nepērk.

Man ir bijusi tikai viena negatīva pieredze - meitene rezervē somu. Viss itkā kārtībā, norunājam tikšanās vietu un laiku. Tā nu es stāvēju norunātajā vietā un laikā 20 min, kavējot pasākumu, kurā man bija jābūt, bet pati meitene tā arī neparādījās. Vakarā uzrakstīju vēstuli meitenei, kāpēc tā. Atbildēja, ka pavisam aizmirsa, palūdza manu nr un norunājām tikšanos no jauna. Tā nu es atkal kā muļķe stāvēju un gaidīju, bet neviens neatnāca. Un vēlāk, kad mēģināju meiteni sakontaktēt - profils izdzēsts. Smejošs Jēgu šādai rīcībai īsti nesaprotu! Smejošs

Mani,paldies Dievam,līdz šim nav apkrāpuši, bet ir mēģināts! Pēc maniem novērojumiem tās kuras atrakstot vēstuli nesveicinās, nav nopietnas pircējas vai mainītājas!

Man ir bijuši pēris nepatīkami gadījumi un es ,kā cilvēks ar pieredzi un ne padsmitgadīga skuķe to novērtēju par nepatīkamu gadījumu un tām 2 meitenēm ierakstīju negatīvas atsauksmes.

Viena meiča paspēja izdzēst profilu,tā es to sapratu,jo kad gribēju apskatīt saraksti,to vairs nevarēja izdarīt.

Pieteicās pirkt kurpes,palūdza konta numuru,aizsūtīja,viņa atrakstīja,kad drīzumā ieskaitīs,jo tāda pati banka,pagāja laikam 1 vai 2 dienas,rakstu viņai,kā ar rezervētajām kurpēm,šeit tusē,bet vairs neatbildēja.

Nu vēl šausmīga problēma ir ,pirms uzsāk diskusiju un uzdod jautājumu-nesveicina?

Piemēram,vienreiz man naktī 2.30 atrakstījusi meiča tā: Vai var lētāk?

Es no rīta atveru vēstuli un palieku dusmīga,kā var vispār nepasveicināt-čau,sveiki vienalga?

Pieteikšanās pirkt un atbildēšana un neskaitāmiem jautājumiem,pēc tam izlikties par beigtu-tas ir masveidā.....

Man ir bijuši klasiskie varianti ar neatbildēšu uz vēstulēm, pēkšņu pazušanu utt. Tas kā pārdevējai. Kā pircējai ir gadījies "iegrābties" uz nekvalitatīvu "mazlietotu" apģērbu vairākkārt, bet pagaidām tas viss pēc sarunas ar pārdevēju ir atrisinājies.

Nu bajgaa kraapshana:))) Smiekli naak . Nepasveicinaajaas:))) ak dievs . Neskaitamie jautaajumi? Tu te paardot grigi vaj sveicinaaties? Taa jau mazliet cita teema. Un ja tu kaut ko paardodi ,tad tev ir jaatbild uz kaut vaj 100 jautaajumiem pat ja cilveeks peec tam nepeerk.Taa ir tikaj Latvieshu mentalitaate :)) nekur aarzemees taa nav. Tur atbildees uz 100 jautaajumiem,paardeveeji smajdoshi kaut vaj cilveeks neko nepeerk. Shejt gan izdomaa sev tik probleemas....nepasveicinaajaas un uzdeva paaraak daudz jautaajumu:)) Vaj nu nav galiigas muljkiibas?:D

Es paardodot esmu gatava atbildeet uz potenciaala pirceeja jautaajumiem kaut stundaam un pat nedomaaju vaj pirks vaj nepirks shis cilveeks.Jo paardodot kaut ko tas ir tikaj tavs pienaakums:)

Un taas meitenes kas par taadaam muljkiibaam liek negatiivas atsauksmes,veelaak pashas arii sanjem taadas pashas atsauksmes atpakalj :))

Smejošs Būs vienreiz jāpārbauda,kā tas darbojas.

11 - 20 с 51