negatīva pieredze, krāpšanas gadījumi! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

negatīva pieredze, krāpšanas gadījumi!

Sveikas portāla lietotājas un lietotāji! :))

Novēlu jums patīkamu vakaru! :)) Tomēr, tēma par skumjo un domājams aktuālo!

Esmu nesens lietotājs, pieredze, kas gūta šājā portālā līdz šim, un ceru arī turpmāk tāda būs, ir ļoti pozitīva.  Lasot atsauksmes citu profilos- vairākums to ir pozitīvu, bet ir arī negatīvu. Un, lai pasargātu sevi un citus portāla godīgos lietotājus, vēlētos, lai padalaties ar skumjajiem notikumiem, kas atgadījušies ar Jums, kādi krāpšanas gadījumi ir bijuši, Kā atpazīt negodīgu lietotāju, Kā esat rīkojušies sastopoties ar kādu cilvēku kas vāra cūcības ? :) 'ļoti patīk šis portāls, un vēlos  saglabāt arī pozitīvas atsauksmes par šejienes cilvēkiem. Jo redzu, daudzi lietotāji ir atvērtas un brīnišķīgas personības. :))

un arī lai velns nav tik melns, kā viņu malē,- kādu arī ļoti pozitīvu pieredzi! :))

51 Ответы

Sveiki visiem,

nu jau kādu laiciņu veiksmīgi darbojos šajā lauciņā un esmu bijusi gan kā pārdevēja,gan kā pircēja. Viss ir noritējis bez problēmām. 

Mans vienīgais lūgums ir cilvēkiem,kas piedāvā maiņu,lūdzu vispirms izlasīt profilu,ko tieši esmu norādījusi kā nepieciešamo maiņai. Nevis vienkārši- Maināmies? Kad apskatos potenciālā maiņas varianta profilu,nākas secināt ka man nekas noteikti nederētu,jo absolūti izmēri neatbilst manis norādītajiem.

Bet visumā ņemot,esmu te tāpēc,ka pirktās mantas jau apnikušas,un vēlos no tām atbrīvoties-iegādājoties ko citu,nevis peļņas nolūkā. Reizēm nesaprotu piedāvāto preču novērtējumu,es noteikti par tādām cenām,kādas vairākums ir iedomājušies-nepirkšu! Pārdomājiet lūdzu kārtīgi,pirms liekat sludinājumus ar kosmiskām cenām.

Protams,protams-brīva tirgus politika,es saprotu,taču skatos,ka ir sludinājumi,kas vēl joprojām eksistē kopš pirmās dienas,kad šeit uzrados,un tas nav nesen. Bet tad uzdodiet sev jautājumu,esmu te lai atbrīvotu savu skapi-vai vienkārši izrādītu!

> Ambercat69

Es paardodot esmu gatava atbildeet uz potenciaala pirceeja jautaajumiem kaut stundaam un pat nedomaaju vaj pirks vaj nepirks shis cilveeks.Jo paardodot kaut ko tas ir tikaj tavs pienaakums:)

Pekrītu :) 

Varbūt esmu smalka dāma, bet  arī man nepatīk elementāru pieklājības normu neievērošana (tai skaitā sveicināšanās). Arī parastajā tirgū vai veikalā es sveicinu pārdevējas. Tas raksturo  pircēju/ pārdevēju.

Vēl par iespējamo sadarbības partneri neko labu manās acīs neliecina dīvaini formulēti teksti, daudz pareizrakstības kļūdu. Piemēram, teksts: "Sveika, maiņa?" ( nē, es neesmu maiņa)  vai "Man dikti vajg  to tavu preci..." ( Ja tik "dikti" "vajg", tad  ,lūdzu, veicam darījumu) . Ko uz  tādām vēstulēm lai atbild? :)

No pārdevēju puses ir gadījies, ka preci rezervē, es aizskaitu naudu, bet tad atnāk vēstule- sorry, man te piesolīja vairāk, es pārdevu preci. Labi vēl, ka naudu atskaitīja atpakaļ.

Nav problēmu komunicēt ar adekvātiem, foršiem cilvēkiem, bet ir gadījumi, kas izsit no līdzsvara.

Labdien, meitenes, dāmas :) 

Es šeit esmu jau diezgan pasen, ir gājis visādi, bet apkrāpta neēsmu bijusi, paldies dievam :)

Esmu pirkusi, pārdevusi, mainijusi, jā, ir gadījies, ka kaut kas tomēr neder vai nav gluži tāds kā izskatās bildē, bet esmu pozitīva, vai nu atrodu pielietojumu, pārdodu tālāk vai atdodu labdarībai :) Ir labi būt labam..

Pozitīvi pārsteigumi, noteikti noderīgas dāvaniņas, nav smuki teikt, ka ir gadījies ka dāvanā iedot kaut kādu nomazgātu lupatu, bet tā ir tā realitāte bijusi, kapēc es neēsmu sajūsmā par tādu dāvanu- man mājās ir daudz mantu, kuras necenšos krāt, vienmēr ik pa laikam revidēt un bez žēlastības likvidēt, un ja nāk klāt šādu lietu, tad esmu mazliet apbēdināta :)

Bet tā, veiksmīgu sadarbību visām.

> Viktorija

Es skatos tikai uz atsauksmem. Ja nav,tad tikai perku kaut ko klatbutne. Jo seit ir looti daudz krapnieces. Vini dzesas un registrejas atkal. Nezinu kapec administracija nevar bloket IP adresi.

Ar atsauksmēm jau arī jāskatās. Man teiksim viena vista ielika pretī sliktu tikai tādēļ,ka es viņai ieliku par neadekvātu uzvedību,meliem un citiem iemesliem,jo krāpniece.Lielākais joks,ka ielika gandrīz tādu pašu kā es viņai,kam vispār nav sakara,haha. Galvenais ir izlasīt abām pusēm atsauksmes,tad uzreiz var kaut cik saprast,cik,kas pelnīti.

> Ambercat69

Nu bajgaa kraapshana:))) Smiekli naak . Nepasveicinaajaas:))) ak dievs . Neskaitamie jautaajumi? Tu te paardot grigi vaj sveicinaaties? Taa jau mazliet cita teema. Un ja tu kaut ko paardodi ,tad tev ir jaatbild uz kaut vaj 100 jautaajumiem pat ja cilveeks peec tam nepeerk.Taa ir tikaj Latvieshu mentalitaate :)) nekur aarzemees taa nav. Tur atbildees uz 100 jautaajumiem,paardeveeji smajdoshi kaut vaj cilveeks neko nepeerk. Shejt gan izdomaa sev tik probleemas....nepasveicinaajaas un uzdeva paaraak daudz jautaajumu:)) Vaj nu nav galiigas muljkiibas?:D

Es paardodot esmu gatava atbildeet uz potenciaala pirceeja jautaajumiem kaut stundaam un pat nedomaaju vaj pirks vaj nepirks shis cilveeks.Jo paardodot kaut ko tas ir tikaj tavs pienaakums:)

Visu tā kā ar mokām varēju salasīt,bet kādēļ ''latvieši'' ar lielo burtu? Pamatskolās jauna gramatikas ieviešana notikusi? ''Shejt'', ''mulkjibas'' ''vaj'', te pat grāmatu varētu izdot ar jaunajiem vārdiem!

Ja tas teksts ir kā joks,tad atvainojos.

> Juliana

Varbūt esmu smalka dāma, bet  arī man nepatīk elementāru pieklājības normu neievērošana (tai skaitā sveicināšanās). Arī parastajā tirgū vai veikalā es sveicinu pārdevējas. Tas raksturo  pircēju/ pārdevēju.

Vēl par iespējamo sadarbības partneri neko labu manās acīs neliecina dīvaini formulēti teksti, daudz pareizrakstības kļūdu. Piemēram, teksts: "Sveika, maiņa?" ( nē, es neesmu maiņa)  vai "Man dikti vajg  to tavu preci..." ( Ja tik "dikti" "vajg", tad  ,lūdzu, veicam darījumu) . Ko uz  tādām vēstulēm lai atbild? :)

No pārdevēju puses ir gadījies, ka preci rezervē, es aizskaitu naudu, bet tad atnāk vēstule- sorry, man te piesolīja vairāk, es pārdevu preci. Labi vēl, ka naudu atskaitīja atpakaļ.

Nav problēmu komunicēt ar adekvātiem, foršiem cilvēkiem, bet ir gadījumi, kas izsit no līdzsvara.

Labots: šodien, 09:37

''Sveika,maiņa?'' -tas ir pats labākais,ko var saņemt,cik zināma situācija,haha!

Es piekrītu meitenēm par sveicināšanos un pieklājību.. tas NAV mazsvarīgi komunikācijā.

uzsākot sarunu ar cilvēku, vienmēr ir jāsveicinās.. tās ir tikai pieklājības normas, ko mamma katrai no mums ieaudzinājusi bērnībā.. diemžēl ne visām lietotājām. 

stipri apsveru domu uz pusnakts vētulēm ar tekstu "maiņa" ,"var lētāk", utml - vispār neatbildēt. 

Jā protams, pārdevējam ir jābūt atsaucīgam, bet kā jau meitenes minēja - mēs šeit netaisam biznesu un nemēģinam pēc iespējas vairāk pārdot, līdz ar to, varam izvēlēties vai komunicējam ar nelaipnām meitenēm.. nu tas par pircējām.. runājot par pārdevējām, mani pārsteidz atbildes, uz jautājumu ar vairāk bildēm: "manuprāt šajā bildē viss ir labi redzams"!!!! ne labdien, ne sveiki un bildes negrib rādīt.. nav pat ko atbildēt uz šādu komunikāciju!

Visvairāk, personīgi man, nepatīk veikalu sludinājumi. Administrācijai vajadzētu padomāt par portāla mērķi. Ja jau šis ir veids kā pirkt/pārdot lietotas un mazlietotas mantas, tad ko šeit dara interneta veikali? Personīgi mani kaitina vēstules "ieej manā veikalā blablabla shop punkt lv"

Kā arī pārdevējām vajadzētu padomāt par cenām - nu NAV adekvāti tirgot par to pašu cenu, ko nopirki veikalā. Vai ebay variantus ar desmitkārtīgu uzcenojumu!

Sveikas!

Savā neveiksmē padalīšos ar Jums - 

Bija šajā profilā meitene Alīna no Daugavpils, salikusi sludinājumus ar brendu apaviem, somām.. piedāvā man maiņu-viena viņas lieta pret vairākām manām. Protams labāko nodomu iedvesmota visu izmazgāju, izgludinu, skaisti iepakoju un skrienu ziemā uz pastu. Un tad sākās visdažādākās atrunas(atsūta man nepareizu izsekošanas kodu, viņa esot darbā, pasts ciet, bērns saslimis, nevarot nekādi nosūtīt!) Pagāja nedēļa sāku draudēt ar policiju, kur saņēmu atbildi -Droši! Policijā tādi iesniegumi par viņu jau esot vairāki! Un pār manu galvu sāka nākt lērums rupji krievu lamu vārdi - uztaisija mani vel par vainīgo..Pats bēdīgākais, ka man bija viņas adrese, bet tā kā tad vēl nebija tiesības nevarēju aizbraukt ciemos uz Daugavpili! Tā laikam man būs rūgtākā pieredze..zaudējumi kopsummā sanāca 85ls vērtībā(nerunājot jau par drēbju reālo cenu, kad pirku veikalā) 

Bet uz priecīgākas nots nobeigšu ar vēl vienu krāpšanu, kura par laimi - beidzās labi!

Meitene(padsmitgadīga) piedāvāja maiņu. Es savu precīti nosūtu, viņa nē..pēc dažām dienām sāku meklēt pa internetu, atradu draugiem.lv viņu, viņas vecākus un numuru - piezvaniju, pateicu, ja nedabūšu atpakaļ savu mantu..zvanu viņas vecākiem! Tajā pat dienā meitene atsūtija man izsekošanas nr un nākamajā jau dabuju savu mantu atpakaļ! :)

Tfu,tfu,tfu bet man nav bijis tāds gadījums, ka mani te piekrāpj. Bija vienu reizi mazliet stress, pirku pusmēteli, samaksāju 50 eur, un meitene saka ka izsūsīs.. gaidu,gaidu, gaidu- preces nedēļu nav. Domāju, nu vsjoo, mana naudiņa tju-tjū... Es aši meitenei uzrakstīju, skarbus dažus vārdus, prece nākošajā dienā bija pie manis. Atvainošanās nesagaidīju, bet prieks vismaz ka prece bija naudas vērta. Citreiz ir gadījies, ka atsūta drēbes ar kādu traipu ne pārāk nozīmīgu, bet es tamdēļ nerakstu sliktu neko, vai neceļu traci, jo rokas man ir uz vietas, un es esmu veiksmīgi ar šo problēmu galā tikusi. Tādas reizes man ir bijušas 2. Bet visā visumā man laikam ir veicies ar pircējiem un pārdevējiem. 

21 - 30 с 51