negatīva pieredze, krāpšanas gadījumi! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

negatīva pieredze, krāpšanas gadījumi!

Sveikas portāla lietotājas un lietotāji! :))

Novēlu jums patīkamu vakaru! :)) Tomēr, tēma par skumjo un domājams aktuālo!

Esmu nesens lietotājs, pieredze, kas gūta šājā portālā līdz šim, un ceru arī turpmāk tāda būs, ir ļoti pozitīva.  Lasot atsauksmes citu profilos- vairākums to ir pozitīvu, bet ir arī negatīvu. Un, lai pasargātu sevi un citus portāla godīgos lietotājus, vēlētos, lai padalaties ar skumjajiem notikumiem, kas atgadījušies ar Jums, kādi krāpšanas gadījumi ir bijuši, Kā atpazīt negodīgu lietotāju, Kā esat rīkojušies sastopoties ar kādu cilvēku kas vāra cūcības ? :) 'ļoti patīk šis portāls, un vēlos  saglabāt arī pozitīvas atsauksmes par šejienes cilvēkiem. Jo redzu, daudzi lietotāji ir atvērtas un brīnišķīgas personības. :))

un arī lai velns nav tik melns, kā viņu malē,- kādu arī ļoti pozitīvu pieredzi! :))

51 Ответы

PALDIES MEITENES!  ka dalaties savā pieredzē! :)) esmu baudījusi tik to neatbildēšanu ! :D  Jau domāju, ka visādus brīnumus var sagaidīt. īpaši jau lietotāja -- A. pirmā situācija. un visas visas citas. 

atbildot uz SWEETBOX komentāru..- teiksim tā, katrs te Pelna kā māk,  rešistrējot uzņēmumu, tev mēnesī jāmaksā noteikta maksa par šo pakalpojumu.. ok, Tu neiegādājies šīs preces (es presonigi arī nē un arī vēl kāds nē), bet citi gan ! ;)   šī ideja par šādu lapu ir Lietuviešiem- cik zinu.  nu prieks, ka ir izdomājuši arī kā nopelnīt.. :)    un domāju, ka sazinoties ar administrāciju par tādu lietu, vini varētu Tev palīdzēt un uzlikt lai nenāk automātiksās vēstules- protams, ja vien katra netiek rakstīta atsevišķi,  (un nav jau tik grūti arī noignorēt ;)  )

Aizmirsu piebilst, pavisam nesen bija nepat;ikams gadījums, pirku sev bikses, un man ir svarīgi zināt izmēru gurniem. Jautāju vai derēs uz tādu-tādu apkārtmēru- saņēmu pārliecinošu atbildi jā! Un vēl pateica ka stiepjas. Samaksāju 10 eur, un priecīga preci gaidīju. Atnāca bikses- un es viņas neuzvelkot redzēju ka tas ir 2 x mazāks izmērs. Man nelīda uz gurniem pat. Secinu, ka vnk iesmērēja man... Uzrakstīju negatīvu atsauksmi, un uzreiz profils tika izdzēsts. Neizlēmīgs Vienīgais pluss, ka bikses veiksmīgi pārdevu meitenei, kam tās derēja. 

Nepasveicināšanās jau nav krapšana,piekrītu, taču vismaz man tāda gauža pieredze ka tās, kuras nesveicinās, parasti nozūd ar galiem, kaut ko čakarējas un tml

Man ari bija Tada nepatikama situacija - vienu bridi mekleju zimulsvarkus, un viena meitene piedavaja nu loti smukus. Uzreiz pieteicos pirkt, bet meitene teica ka neesot Latvija, ka bus tikai 12 junija un 17 junija varetu tikties - OK, piekritu! Ta saruna bija maija. Pa to laiku, meginaju vel kadus svarkus atrast, meitene jautaja vai tad no vinas nepirksu - teicu ka pirksu obligati un gaidu vinu Latvija. Pienaca tas datums, ieprieksejas dienas meginaju ar vinu sazinaties - atbildeja ka kad bus Latvijas telefona numurs dos pati zinu. Dienu pirms tiksanas meginaju caur skapi.lv pazinot ka busu tiksanas vieta un gaidisu ka sarunajam. Taja diena ar mazo bebi bijam norunata vieta, nogaidijam 40 minutes zem lietus, bet NEKA. Atbraucam majas, rakstiju te vestules, ka nu nav smuki ta darit - ja ir mans telefona numurs var jau pabridinat ka nebus. Varbit kas noticis - visu varu saprast. Tie svarcini loti patika, neskatoties uz tadu situaciju gribeju tapat iegadaties. Rakstiju ka tapat gatava atbraukt kur vajag un nopirkt. Bet meitene vienkarsi izlasot vestules izdzesas no siejenes!!! Nu nesmuki ta darit!!! Meitenes niks bija Karinas skapis.

Skatijos vinas skapi - vairakas drebites bija rezervetas - vai kadai meitenei sanaca ar vinu tikties?

skatos, ka te ļoti SĀPĪGS JAUTĀJUMS IR SVEICINĀŠANĀS!   

Par to briesmīgo vēstuļu rakstīšanu - "maiņa; zemāk nevar utm." nemaz nerunāsim :D

)Zināt, tiko sasmējos par saviem gadījumiem- par sevi, lai gan zinu, ka rakstot šos komentārus brīvā diskusijā, pareizrakstības stilu būtiksi neievēroju.).    Lai gan mani māte audzināja labi, vienmēr sasveicinos, - vismaz citur, bet ziniet, nosūtot vēstuli pati esmu dziļi ierāvusi elpu un atvērusi izejošās ar domu --upsss, esmu ko piemirsusi, aaa-sasveicināšanos..  kad otroreiz tā man pašai gadījās (un arī nepatīk ka nesveicinās), sapratu, kapēc tā varētu būt (nu vismaz savu gadījumu izskatu) , 1) liekas ka esi automātiksi uzrakstījis, bet patiesībā- uzrakstījis sasveicināšanos domās, bez reālas pieskaršanas taustiņiem ar burtiem visrsū!  un 2) atbildot uz vēstuli ir tā, ka otra vārds rādās jau kā uzruna, tikai bez sveiciena, un tā automātiksi pieliekās galvā priekšā! :)   un te jautājums- Jums vienmēr izdodas sasveicināties? :))

Pievienojos Janeta un visām sevi cienošajām meitenēm,kas uzskata un uzsver,kad pasveicināšana,pirms uzsāk saraksti sociālajos tīklos ir un paliek elementāra pieklājības NORMA!!!

Pat zvanot pa telefonu,teiksim uz banku vai mammai,draudzenei-mēs sarunu uzsākam ar čau,labdien vai kā savādāk.

Nu nevar pat savādāk būt.Protams,tas nav saistīts ar krāpšanu,tā ir cita tēma,es tikai padalījos ar faktiem,kas man besī.

Cienīsim sevi un tad varbūt arī citi sāks cienīt mūs! Lai visām foršajām meitenēm veiksmīga un saulaina diena!Smaidīgs

> beatriska

Pievienojos Janeta un visām sevi cienošajām meitenēm,kas uzskata un uzsver,kad pasveicināšana,pirms uzsāk saraksti sociālajos tīklos ir un paliek elementāra pieklājības NORMA!!!

Pat zvanot pa telefonu,teiksim uz banku vai mammai,draudzenei-mēs sarunu uzsākam ar čau,labdien vai kā savādāk.

Nu nevar pat savādāk būt.Protams,tas nav saistīts ar krāpšanu,tā ir cita tēma,es tikai padalījos ar faktiem,kas man besī.

Cienīsim sevi un tad varbūt arī citi sāks cienīt mūs! Lai visām foršajām meitenēm veiksmīga un saulaina diena!Smaidīgs

Mana pieredze arī pa lielam rāda,ka tās,kuras nesasveicinās(nerunāju par 100% visām,pilnīgi noteikti!) ,ka tās beigās izrādās pašas cimperlīgākās un pašas nezina,ko grib,tikai gara laika iespaidā,tērē citu laiku,bet kā jau minēju-tas nav par visām,noteikti.

> MarinaVi

Man ari bija Tada nepatikama situacija - vienu bridi mekleju zimulsvarkus, un viena meitene piedavaja nu loti smukus. Uzreiz pieteicos pirkt, bet meitene teica ka neesot Latvija, ka bus tikai 12 junija un 17 junija varetu tikties - OK, piekritu! Ta saruna bija maija. Pa to laiku, meginaju vel kadus svarkus atrast, meitene jautaja vai tad no vinas nepirksu - teicu ka pirksu obligati un gaidu vinu Latvija. Pienaca tas datums, ieprieksejas dienas meginaju ar vinu sazinaties - atbildeja ka kad bus Latvijas telefona numurs dos pati zinu. Dienu pirms tiksanas meginaju caur skapi.lv pazinot ka busu tiksanas vieta un gaidisu ka sarunajam. Taja diena ar mazo bebi bijam norunata vieta, nogaidijam 40 minutes zem lietus, bet NEKA. Atbraucam majas, rakstiju te vestules, ka nu nav smuki ta darit - ja ir mans telefona numurs var jau pabridinat ka nebus. Varbit kas noticis - visu varu saprast. Tie svarcini loti patika, neskatoties uz tadu situaciju gribeju tapat iegadaties. Rakstiju ka tapat gatava atbraukt kur vajag un nopirkt. Bet meitene vienkarsi izlasot vestules izdzesas no siejenes!!! Nu nesmuki ta darit!!! Meitenes niks bija Karinas skapis.

Skatijos vinas skapi - vairakas drebites bija rezervetas - vai kadai meitenei sanaca ar vinu tikties?

Labots: šodien, 11:52

Vai tikai tie nebija puķainie svārki... Pāris reizes ar šo meiteni kontaktējos, bet uz vēstulēm atbildes nekādas. Nepatīkama pārdevēja. Satraukts

Piekrītu gandrīz ikvienai iepriekšējai komentētājai, jo tiešām- šeit ir piedzīvots gandrīz viss no komentāros pieminētajiem gadījumiem...Kopsavilkums manā skatījumā ir šāds- ar vājiem nerviem šajā lapā darboties tiešām nav ieteicams.Smaidīgs

Piekrītu gandrīz ikvienai iepriekšējai komentētājai, jo tiešām- šeit ir piedzīvots gandrīz viss no komentāros pieminētajiem gadījumiem...Kopsavilkums manā skatījumā ir šāds- ar vājiem nerviem šajā lapā darboties tiešām nav ieteicams.Smaidīgs

31 - 40 с 51