negatīva pieredze, krāpšanas gadījumi! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

negatīva pieredze, krāpšanas gadījumi!

Sveikas portāla lietotājas un lietotāji! :))

Novēlu jums patīkamu vakaru! :)) Tomēr, tēma par skumjo un domājams aktuālo!

Esmu nesens lietotājs, pieredze, kas gūta šājā portālā līdz šim, un ceru arī turpmāk tāda būs, ir ļoti pozitīva.  Lasot atsauksmes citu profilos- vairākums to ir pozitīvu, bet ir arī negatīvu. Un, lai pasargātu sevi un citus portāla godīgos lietotājus, vēlētos, lai padalaties ar skumjajiem notikumiem, kas atgadījušies ar Jums, kādi krāpšanas gadījumi ir bijuši, Kā atpazīt negodīgu lietotāju, Kā esat rīkojušies sastopoties ar kādu cilvēku kas vāra cūcības ? :) 'ļoti patīk šis portāls, un vēlos  saglabāt arī pozitīvas atsauksmes par šejienes cilvēkiem. Jo redzu, daudzi lietotāji ir atvērtas un brīnišķīgas personības. :))

un arī lai velns nav tik melns, kā viņu malē,- kādu arī ļoti pozitīvu pieredzi! :))

51 Ответы

Piekrītu gandrīz ikvienai iepriekšējai komentētājai, jo tiešām- šeit ir piedzīvots gandrīz viss no komentāros pieminētajiem gadījumiem...Kopsavilkums manā skatījumā ir šāds- ar vājiem nerviem šajā lapā darboties tiešām nav ieteicams.Smaidīgs

> Viss par puscenu! -50% !!!

Aizmirsu piebilst, pavisam nesen bija nepat;ikams gadījums, pirku sev bikses, un man ir svarīgi zināt izmēru gurniem. Jautāju vai derēs uz tādu-tādu apkārtmēru- saņēmu pārliecinošu atbildi jā! Un vēl pateica ka stiepjas. Samaksāju 10 eur, un priecīga preci gaidīju. Atnāca bikses- un es viņas neuzvelkot redzēju ka tas ir 2 x mazāks izmērs. Man nelīda uz gurniem pat. Secinu, ka vnk iesmērēja man... Uzrakstīju negatīvu atsauksmi, un uzreiz profils tika izdzēsts. Neizlēmīgs Vienīgais pluss, ka bikses veiksmīgi pārdevu meitenei, kam tās derēja. 

Pērkot kaut ko, iesaku nekad pārdevējai savus mērus neteikt, bet gan jautāt, lai preci nomēra, jo tad Tu redzēsi reālo situāciju. Ja klients uzraksta savus mērus, ir pārdevējas, kuras vienkārši atbild "jā", lai pārdotu un viņām nav ne jausmas, cik tur patiesībā ir :)

> EgY

skatos, ka te ļoti SĀPĪGS JAUTĀJUMS IR SVEICINĀŠANĀS!   

Par to briesmīgo vēstuļu rakstīšanu - "maiņa; zemāk nevar utm." nemaz nerunāsim :D

)Zināt, tiko sasmējos par saviem gadījumiem- par sevi, lai gan zinu, ka rakstot šos komentārus brīvā diskusijā, pareizrakstības stilu būtiksi neievēroju.).    Lai gan mani māte audzināja labi, vienmēr sasveicinos, - vismaz citur, bet ziniet, nosūtot vēstuli pati esmu dziļi ierāvusi elpu un atvērusi izejošās ar domu --upsss, esmu ko piemirsusi, aaa-sasveicināšanos..  kad otroreiz tā man pašai gadījās (un arī nepatīk ka nesveicinās), sapratu, kapēc tā varētu būt (nu vismaz savu gadījumu izskatu) , 1) liekas ka esi automātiksi uzrakstījis, bet patiesībā- uzrakstījis sasveicināšanos domās, bez reālas pieskaršanas taustiņiem ar burtiem visrsū!  un 2) atbildot uz vēstuli ir tā, ka otra vārds rādās jau kā uzruna, tikai bez sveiciena, un tā automātiksi pieliekās galvā priekšā! :)   un te jautājums- Jums vienmēr izdodas sasveicināties? :))

Jā,izdodas! Gribas par sevi radīt nopietnas pircējas/pārdevējas priekštatu.

> Ilona Svārkiem 10% atlaide

> MarinaVi

Man ari bija Tada nepatikama situacija - vienu bridi mekleju zimulsvarkus, un viena meitene piedavaja nu loti smukus. Uzreiz pieteicos pirkt, bet meitene teica ka neesot Latvija, ka bus tikai 12 junija un 17 junija varetu tikties - OK, piekritu! Ta saruna bija maija. Pa to laiku, meginaju vel kadus svarkus atrast, meitene jautaja vai tad no vinas nepirksu - teicu ka pirksu obligati un gaidu vinu Latvija. Pienaca tas datums, ieprieksejas dienas meginaju ar vinu sazinaties - atbildeja ka kad bus Latvijas telefona numurs dos pati zinu. Dienu pirms tiksanas meginaju caur skapi.lv pazinot ka busu tiksanas vieta un gaidisu ka sarunajam. Taja diena ar mazo bebi bijam norunata vieta, nogaidijam 40 minutes zem lietus, bet NEKA. Atbraucam majas, rakstiju te vestules, ka nu nav smuki ta darit - ja ir mans telefona numurs var jau pabridinat ka nebus. Varbit kas noticis - visu varu saprast. Tie svarcini loti patika, neskatoties uz tadu situaciju gribeju tapat iegadaties. Rakstiju ka tapat gatava atbraukt kur vajag un nopirkt. Bet meitene vienkarsi izlasot vestules izdzesas no siejenes!!! Nu nesmuki ta darit!!! Meitenes niks bija Karinas skapis.

Skatijos vinas skapi - vairakas drebites bija rezervetas - vai kadai meitenei sanaca ar vinu tikties?

Labots: šodien, 11:52

Vai tikai tie nebija puķainie svārki... Pāris reizes ar šo meiteni kontaktējos, bet uz vēstulēm atbildes nekādas. Nepatīkama pārdevēja. Satraukts

Ja - tie bija tie svarcini, komunikacija vestules bija loti patikama, un likas ka loti patikams cilveks, jo visu forsi jauki sarunajam, vairakas reizes noprecizejam. Bet rezultats bedigs :(

Sveikas! Meitenes - nopietni? A kur tad palika lietotājs / lietotāja SIKSPARNIS? Tā meitene vai puisis un stāsts par to, ka maisiņš tur ar naudu tiešām bija... Zeķubikšu Aira ar vairākiem sējumiem - starpcitu, varbūt kāda zina, kad par Airu beidzot tiks sarakstīta grāmata? Tas džeks, kuram tomēr labāk der sieviešu bikses? Tas kungs stacijā, kur meitene atnāca uz tikšanos - bet patiesībā viņu tur sagaidīja kāds kungs grādīgo prātā.. Tiešām tas viss tik ātri ir aizmirsts?

Ir vai nav sveicināšanās, man vienalga. Te ir tirgus! Tu pienāc tirgū pie pārdevējas un saki: "1 kg tomātus." Ja katrs rindā stāvošais, viņu sveicinās, un viņai būs jāsaka: "Labdien! " pretim, tad nez... :)

Pareizrakstības kļūdas - es dažkārt rakstu no telefona un tur reizēm viedtālrunī pazūd LV programma ar garumzīmēm, tad rakstu kā sanāk. Ne visas atbild, vai raksta no datora. Ņemam to vērā!

Man nepatīk, ja lietu rezervē uz noteiktu laiku, citai atsaku, pirmā pārdomā, otrais pircējs zaudēts.

Man nepatīk, ja pircēja jau saka, ka pērk, es iedodu savu konta numuru ar saviem datiem, un tad pircēja pazūd.

Man nepatīk, ja pircēja neatnāk uz norunāto tikšanās vietu... Tu pēc darba nogurusi aukstā ziemā ārā gaidi, bet viņa neceļ klausuli un neatbild uz sms, vēlāk neatbild arī uz vēstuli, tad vismaz būtu pabrīdinājusi, ka nebūs!

Man nepatīk, ka pārdevējas raksta jauns/mazlietots, ja lieta acīrmredzami lietota-šādi mainoties gadījies iegrābties. Lielākoties mainoties, esmu atdevusi labas lietas, pretim saņēmu diezgan čābīgas.

Man nepatīk, ja uz darījuma tikšanos atnāk 3 mazgadīgas meitenes vienas vietā, un šīm kaut kāda izsmejoša jautrība. Nav feini.

Tā varētu uzskaitīt, visu, kas šeit zināmā laikā ir sakrājies, bet šoreiz pietiks! ;)

Sveika! Nedaudz ārpus tēmas, bet pētiju AndeleMandele un citu grupu ierakstus...

Cik tipiski:

Pajautā izmērus - pazūd.

Rezervē - pazūd (pārdomāja)

Nobildē uz sevis - paldies, pazūd

Es ņemšu uzreiz - pēc kada laika pazūd...

Vari nolaist cenu? Paldies - tomēr neņemšu...

Bet tai precei ir bojājums - (nez ko izdomā)

Bet tā prece pirms 5gadiem maksāja lētāk!

Tu vispār lasi noteikumus, pirms publicē ierakstu? (vāji atrod pie kā piesieties)

Sarunā tikties - neatnāk . meitene (pircēja) raksta komentāros - es Jūs gaidīju.. Pārdevēja izdzēš savu ierakstu vai profilu....

Tā iet AndeleMandele un citās Fb grupās - tā kā var vien salīdzināt ar to, kas šeit notiek...

Tas notiek visur,ne tikai šit,FB,ss u.c.

Piesakās-pazūd,

paprasa kontu,kur norēķināties-vairs neatbild

sarunā tikšanos,iedod savu nr.,kad pienāk norunātais laiks,vai nu neceļ trubu augšā,vai vispār atslēdz-tā ir norma.

Stundu sarakstās,visus mērus,sastāvu,krāsu sīki un smalki izjautā,pieprasa,nevis palūdz atlaidi-vairs neatbild.Vai tiešām šīm meitenēm ir putni galvā,vai stipri aizkavējušās b/d grupiņā?

Tas, ka izprašņā, pazūd utt. - meitenes, bet tāda ir dzīve! Cik nav pircēju reālos veikalos, kur atnāk, pamēra daudz drēbes, palūdz pārdevējai palīdzēt, atrast savu izmēru utt., bet beigās aiziet neko nenopirkdami? Vismaz es pret to izturos pilnīgi normāli.. Tāpat kā par pieklājības normām - nedomāju, ka šeit ir uzvedības paraugstunda un patiesībā mani pat mulsina, ja mani, jaunu meiteni, nosauc uz "Jūs".. Es visus saucu uz "Tu" vai "tu' , reizēm neatceros uzlikt lielo burtu. Tāpat par tikšanos sarunāšanu - man ir meitenes, ar kurām ir sanācis ļoti viegli un ātri tikties, bet ir tādas, ar kurām savas, viņu vai abu vainas dēļ nesanāk tikties jau labu laiku - te darbs, te ārpus pilsētas utt. Nevar visi vienmēr būt pieejami 24/7 pilsētā.. Ja man gadītos nesaprotošas meitenes, man laikam būtu daudz negatīvu atsauksmju.. Kaut gan man ir gadījies, ka gaidīju centrā meiteni, rakstu viņai un viņa pretī saka, ka viņai ir paģiras un, ja gribu, varu atnākt pakaļ drēbei uz viņas mājām, uz centru viņa neiešot. :D Nu neko, es kaut kā nedusmojos un aizmirsu par to preci! Ar to gribu pateikt, ka vieglāk pašam pret sevi un patīkamāk citiem, ja esat saprotošas un pieverat acis uz daudzām lietām :) Neatbalstu tikai lietotas preces uzdošanu par jaunu utt. apkrāpšanas.

Vel stulbi ir tas,ka tu pardod preces leti,bet tev jauta mainu kaitkada,kurai profila viss par dargam venam,kad saki,ja teiksim sis jaunas kurpes varu mainit pret so jauno kleitu(abus jaunus par aptuveni vienadu cenu varetu nopirkt) uzreiz negrib mainities vai prasa piemaksat.  Tad kada jega prasit mainities,ja neesi gatavs mainai?

41 - 50 с 51