apkrāpa - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

apkrāpa

Sveikas nesen meitene ielika sludinajumu ka atdod drebites bez maksas, nodomaju ka jaapskata. Drebites smukas un ta, visu sarunajam piedavaja tikties imanta, teicu ka nebus laika tik talu doties un jutaju vai varam caaur post24? meitene piekrita. protams parskaitiju naudinu un ari par drebitem simbolisku summu, bet kops janiem ta ari pacina naw atnakusi un meitene neatbild uz velstulem un ari naw manita portalaa

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=587740

03.07.2014 00:33

Cik Tu viņai uzdāvināji naudas? :) 

numuru vai vārdu uzvārdu atstāja?

03.07.2014 00:34

Nedomāju, ka apkrāpa, bet kaut kas atgadījies, jo cik bijusi saruna ar meiteni, likās sakarīga.

Šai lietotājai varētu būt saglabājies telefona numurs, vari mēģināt uzjautāt pirms publiski saukt par krāpnieci:
http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=437

nezinu vai krapniece, bet pirms janiem sutiju pacinu, ilgi kur kavejas, tik aizvakar nonaca pie saimnieces, tapec iesaku uzzvanit uz post24 un apjautaties vai ir pacina, kas ir paredzeta tev.:)

03.07.2014 00:41

jau zvaniju uz post24, nekadas pacinas uz manu tel nr naw :(

kad sarakstijos man ari skita ka viss kartibaa, bet ne atbild vairs neko

03.07.2014 01:11

Varbūt ka meitene uzradīsies! nepārdzīvo :)

03.07.2014 01:36

Исправлено 03.07.2014 01:44

Pagaidi mazliet.

03.07.2014 01:40

Pasta stacijās un post24 tagad baigākā noslodze pēc svētkiem, īpaši post24, kad tās lētās cenas sūtījumiem bija pēdējās dienas, zinu, jo daudz pirku un meitenes stāstīja, ka grūti bija ielikt pasta kastītē, jo visas pilnas. Ja skaitīji naudu, Tev taču ir tās meitenes dati? Pamēģini viņu atrast draugos, feisbukā, varbūt kas atgadījies.

04.07.2014 00:29

meginaju atrast vinu draugos un feisbuka bet nekaa, pirms janiem pirku kleitu no meitenes un pec janiem divu dienu laika atnaca pacina, bet tagad jau julijs, no tas meitenes ne vests

man ar viena paciņa ar post 24 tik vakar atnāca, kaut izsūtīta pirms Jāņiem:)

04.07.2014 07:49

MANI ARĪ APKRĀPA!

Tikai atšķirība tā, ka viņa solīja visas drēbes, kas tur uzrādītas par 15eur, ok, piekritu, aizbraucu pakaļ, samainījāmies. Atbraucu mājās, skatos, ka tur tik kādas 5 drēbes un tās pašas pilnīgas lupatas!! Ok, mana vaina, ka nepaskatījos, bet kādēļ solīt visas?!?

1 - 10 с 14