Sun Ozon un Lavera paštonējošie losjoni - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Sun Ozon un Lavera paštonējošie losjoni

Mīļās dāmas, labdien,

padalieties ar info, kura ir lietojusi šos divus paštonējošos ķermeņa losjonus.

Es varu padalīties ar vienu- ātro pirkumu :D jo otru nedabūju tajā veikalā.

Tātad SUN OZON vidējai un tumšai ādai, nopirku, Drogās, bija uz atlaidēm, kā alternatīvu LAVERA losjonam, ko es ļoti vēlos nopirkt, un nopirkšu tiklīdz tikšu lidz tam veikalam :D

Sun Ozon- patīkama uzklāšana, ļooti laba smarža to klājot, ātri iesūcas ādā, patika, it kā... pēc 2 stundām tāda īpatnēja smarža, nu nevaru izskaidrot, cik uzklājot viņu bija dievīga smarža, tik pretīga bija pēc pāris stundām.

Nu nezinu, smērēšos kamēr tikšu pie Lavera losjona, ceru ka tas būs labs. (atsauksmes dažādās valstīs par to ir labas :) )

neviena? 

03.07.2014 15:31

SUN OZONE- - reizēm izmantoju salvetes sejai un dekoltē, kas vinjiem ir drogās pieejamas. bet ar tām smērēju ķermeni visu.   tad nav tik traki ja pa loti letu gribas tikt cauri .. arī bez pleķiem sanāk.   vienreiz nodomaaju- ai,, ja jau tas salvetes kermanim man der, kapēc nenopirkt to smidzinaamo?/ tomeer vairaakam reizem- zini- izmetu ara pec pirmās lietošanas un seedeeju vannnaa ilgi ilgi ilgi ! :D (man tumša āda gan ! ;)  ) 

03.07.2014 15:33

man draudzene pērk kollonaa pa - latos bija 12 ls. kautkadu izsmidzināmo tonējošo, un sajūsmā.. un nav ne oranza ne plekos, smuka smuka tumši brūna! :)

03.07.2014 15:36

ĻOTI labi paštonējošie ir Shiseido, nopērkami Stokmanā, ap 25 ls, kad bija lati…

03.07.2014 15:36

Nebūs gluži atbilde uz jautājumu, bet varu padalīties pieredzē - esmu izmēģinājusi dažādus un apstājusies pie Lancome paštonējošajām putām. Jo - patīkams aromāts, nav dzeltenīga toņa, salīdzinoši laba noturība, neiet nost tā, ka paliek plankumi un drēbes praktiski nesmērē.

man nav bijusi pieredze vispār ar šiem krēmiem, bet nu jau gadu vispār nemaz neapmekleju solāriju un saulīte darba dēl arī ir ierobežotā daudzumā, domāju laba izdeviba izmēģināt.

Bet es izeju uz EKO produktiem.

30.08.2014 17:25

Sun Ozon - nevienai neiesaku, taisa pleķainu ādu un smaka, kad iedarbojas ir ne tā patīkamākā..

Lavera - varu teikt visu to labāko. Esmu sajūsmā par šo paštonējošo losjonu, nav svītru, labi klājas, nav tik izteikts aromāts, turklāt ir EKO. Pati lietoju un citām arī ieteiktu izmēģināt! :)

30.08.2014 18:16

Man atkal sun ozon patīk :D Bet sejau superīgs ir chanel, douglas pirku. Latos tiesa bija 35ls... bet man jau gadu iet :)

31.08.2014 00:50

Self Tanning Lotion 150 ml 18.35 EUR (12.90 LVL) (spied, lai apskatit/pirktu.)  http://www.ekokosmetika.lv/product_info.php?products_id=5809 Sun Sensitiv Pašiedeguma losjons ar organisko jojobu un organisko alveju Losjons vienmērīgam un dabiskam iedegumam ar 100 % dabīgām pašiedeguma sastāvdaļām. Piemērots gan sejai, gan ķermenim, visiem ādas tipiem. Jojobas eļļa mitrina ādu, tādejādi nodrošinot vienmērīgu losjona uzklāšanu. Alveja un roze veido plānu mitrinošu kārtiņu uz ādas, kas padara to samtainu un gludu. Vitamīns E un zaļā tēja baro un aizsargā ādas šūnas. Kumelīte, lavanda un rožūdens piedod ādai patīkamu un izsmalcinātu aromātu. Veidojiet iedegumu atbilstošu Jūsu ādas dabiskajam tonim. Lūdzu neglabāt šo produktu temperatūrā virs 30°C. Lietošana: Lai iegūtu kvalitatīvu un vienmērīgu iedeguma efektu, ieteicams ik pēc 4 nedēļām veikt ādas pīlingu. Vienmērīgi uzklājiet losjonu uz sausas ādas. Mazāku losjona daudzumu klājiet uz elkoņiem, ceļgaliem, potītēm un pēdām, lai šajās vietās nepaliktu tumšāki pleķi. Izvairieties no losjona uzklāšanas uz uzacīm, roku un kāju nagiem un matu līnijas. Neaizmirstiet nomazgāt rokas pēc losjona lietošanas! Pirms apģērbšanās, pārliecinieties, ka losjons ir pilnībā iesūcies ādā. Iedeguma efekts, atkarībā no ādas tipa, parādās 4-5 stundu laikā (retāk 24 h laikā) un ir noturīgs līdz pat 3-7 dienām. Iedeguma toņa uzturēšanai, ieteicams losjonu lietot vienu vai divas reizes nedēļā. Atcerieties, ka pašiedeguma losjons nav aizsardzības līdzeklis pret sauli! Pašiedeguma losjona lietošana var padarīt tumšāku un akcentēt nobriedušas ādas pigmentāciju vai pigmenta plankumus! Sastāvs: Water (Aqua), Glycine Soja (Soybean) Oil *, Alcohol*, Glycerin, Dihydroxyaceton, Caprylic /Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Erythrulose, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Rosa Damascena Flower Water*, Lavandula Angustfolia (Lavander) Flower Watert*, Camelia Oleifera Leaf Extract*, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Fragrance (Parfum)**, Citral**, Coumarin**, Eugenol**, Geraniol**, Citronellol**, Limonene**, Linalool** * sastāvdaļas no sertificētas organiskās lauksaimniecības ** dabīgas ēteriskās eļļas     te ir visadas vietas kur iegadaties.  

31.08.2014 00:52

man patika sitas losjons, tadel, ka dabigs, tikai slinkums nemties ar to smeresanu...  vecu zeķu smaka ir lielakoties visiem,kad iedarbojas.

1 - 10 с 13