Sun Ozon un Lavera paštonējošie losjoni - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Sun Ozon un Lavera paštonējošie losjoni

Mīļās dāmas, labdien,

padalieties ar info, kura ir lietojusi šos divus paštonējošos ķermeņa losjonus.

Es varu padalīties ar vienu- ātro pirkumu :D jo otru nedabūju tajā veikalā.

Tātad SUN OZON vidējai un tumšai ādai, nopirku, Drogās, bija uz atlaidēm, kā alternatīvu LAVERA losjonam, ko es ļoti vēlos nopirkt, un nopirkšu tiklīdz tikšu lidz tam veikalam :D

Sun Ozon- patīkama uzklāšana, ļooti laba smarža to klājot, ātri iesūcas ādā, patika, it kā... pēc 2 stundām tāda īpatnēja smarža, nu nevaru izskaidrot, cik uzklājot viņu bija dievīga smarža, tik pretīga bija pēc pāris stundām.

Nu nezinu, smērēšos kamēr tikšu pie Lavera losjona, ceru ka tas būs labs. (atsauksmes dažādās valstīs par to ir labas :) )

09.01.2015 10:37

Arī esmu lietojusi Lavera, vairākas reizes. Pleķu nebija, aromāts normāls..līdzīgs kā jau citiem, bet ne tik izteikts, un labi, ka eko :) Šobrīd gan testēju vēl citus, bet Lavera ir pārbaudīta vērtība. 

09.01.2015 10:57

> EgY

man draudzene pērk kollonaa pa - latos bija 12 ls. kautkadu izsmidzināmo tonējošo, un sajūsmā.. un nav ne oranza ne plekos, smuka smuka tumši brūna! :)

Vai iespējams uzzināt nosaukumu, man gribētos izsmidzināmo Smaidīgs

> Parfait

> EgY

man draudzene pērk kollonaa pa - latos bija 12 ls. kautkadu izsmidzināmo tonējošo, un sajūsmā.. un nav ne oranza ne plekos, smuka smuka tumši brūna! :)

Vai iespējams uzzināt nosaukumu, man gribētos izsmidzināmo Smaidīgs

Man arī interesē šis gadījums:)

11 - 13 с 13