Ne visas meitenes dzīvo Rīgā! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ne visas meitenes dzīvo Rīgā!

Meitenes, pirms jautājat par lietiņām, ko gribat iegādāties, paskatieties VISPIRMS no kurienes ir pārdevēja, jo ne visas dzīvo RĪGĀ!!!!!!!!!!! Netērējiet velti laiku sev un pārdevējām, prasot vai lieta pieejama un, kad esat gatava ņemt, izrādās, ka pārdevēja ir no kādas citas Latvijas pilsētas un jūs neesat gatava preci saņemt pa Pasta Staciju vai citām sūtīšanas iespējām! Profilā var paskatīties no kurienes ir pārdevēja, tas atvieglos dzīvo Jums un mums, kas lietiņas pārdod! :)

48 Ответы

Piekrītu.

Ja es kaut ko pērku, tad pati braucu pakaļ. Liekas, ka te pilns ar princesēm, kurām jāpieved klāt

Es personīgi neēsmu Rīgā, bet dodu lielas atlaides, lai izdevīgi sūtīt pa pastu. Kad retajās reizēs braucu uz rīgu, tad arī runāju tikties kādā t/c, jo savulaik braucu pirkt pie princesēm klāt utt., cik neiztērēju degvielā un laikā, man pieriebās un tagad daru kā daru. :)

Nu daudzas nelasa atrašanās vietu!

uzrakstiet visu savā profila info un tad tikai,atbildot uz vēstulēm-Skat profila info:))

Pievienojos.

Kā arī liels lūgums ir pievērst uzmanību vietām, kur notiek tikšanās.

Tā ierakstīšana profilā,no kurienes es esmu,ir domāta kaķiem?Neviens ne lasa,ne skatās.

Tāpat kā tā pretīgā mainīšanās,man katru dienu piedāvā maiņu,es beigta esmu no tiem tekstiem,es nekad un ne pret ko nemainos,varu rakstīt profilā cik lieliem burtiem vajag-vienalga man piedāvā...

Man arī ir tā bijis, grib mainīt vai pirkt, un apraujas..Parasti jau tās ir tieši jaunas pircējas.Kas pat nepasveicinās, bieži vien. Protams kas preci tiešām grib, visu sarunājam. Pasta st. Omniva un Pasts ir pieejami Aci miedzošs

Tas pats,kas man jautā-vai es atrodos Rīgā,bet profila informācijā skaidri norādīts,kas un kā,bet dažām Pārdaugava neskaitās Rīga,Rīga ir tikai centrs! :D

Jaaiziet uz dazadam paarunam un kompromisiem ja grib padot bieži:)

> beatriska

Tā ierakstīšana profilā,no kurienes es esmu,ir domāta kaķiem?Neviens ne lasa,ne skatās.

Tāpat kā tā pretīgā mainīšanās,man katru dienu piedāvā maiņu,es beigta esmu no tiem tekstiem,es nekad un ne pret ko nemainos,varu rakstīt profilā cik lieliem burtiem vajag-vienalga man piedāvā...

+++

1 - 10 с 48