Ne visas meitenes dzīvo Rīgā! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ne visas meitenes dzīvo Rīgā!

Meitenes, pirms jautājat par lietiņām, ko gribat iegādāties, paskatieties VISPIRMS no kurienes ir pārdevēja, jo ne visas dzīvo RĪGĀ!!!!!!!!!!! Netērējiet velti laiku sev un pārdevējām, prasot vai lieta pieejama un, kad esat gatava ņemt, izrādās, ka pārdevēja ir no kādas citas Latvijas pilsētas un jūs neesat gatava preci saņemt pa Pasta Staciju vai citām sūtīšanas iespējām! Profilā var paskatīties no kurienes ir pārdevēja, tas atvieglos dzīvo Jums un mums, kas lietiņas pārdod! :)

48 Ответы

Es parasti apskatos, kur meitene dzivo un ja arpus rigas, tad jautaju vai kadreiz brauc ari uz rigu, jo ir tadas, kas vismaz reizi nedela brauc.:) 

++++++++++

Es arī nedzīvoju Rīgā, bet problēmas uz Rīgu nogādāt nav un tur jau ir kāds, kas var satikties jebkurā laikā :)

Man drīzāk gribētos teikt, ka ne visas ir no Jelgavas!!! Protams, kaitina, ka nemaz nelasa profila informāciju, bet visinteresantākais piedāvājums man ir bijis satikties Jelgavā. Kad atbildēju, ka esmu no Rīgas un Jelgava nekādā veidā nav plānos, tad meitene pateica - nu es jau arī neesmu no Jelgavas un man uz turieni būtu jābrauc... mjā, kāpēc nez es nevaru tikties Jelgavā?

Šī portāla lietotāji nelasa ne to, kas rakstīts profila informācijā, ne aprakstos pie preces... un to nekas te nespēs mainīt!

> (: Inga

uzrakstiet visu savā profila info un tad tikai,atbildot uz vēstulēm-Skat profila info:))

bija man viena dāma, kas atbildēja - nelasu profila informāciju un netaisos. Apsaukāja mani un apvainoja visādos vārdos, kad pateicu, ka maiņa neinteresē un tas ir minēts profila informācijā. Beigās izrādījās, ka esmu nedabūjusi k...

Es parasti apskatos profila informaacijaa, kur atrodas cilveeks. Ja nav Rīga, pajautaaju, vai meedz kaadreiz braukt uz Rīgu. (:

> Tikai bērniem

uzrakstiet visu savā profila info un tad tikai,atbildot uz vēstulēm-Skat profila info:))

bija man viena dāma, kas atbildēja - nelasu profila informāciju un netaisos. Apsaukāja mani un apvainoja visādos vārdos, kad pateicu, ka maiņa neinteresē un tas ir minēts profila informācijā. Beigās izrādījās, ka esmu nedabūjusi k...

Oi,pasarg Dievs,ka kādai aizrādi kaut ko,par sevi ne to vien dzirdēsi! Uz mani arī sacepjas,ja es nemainos,uzreiz saka,ka patiesībā man sliktas lietas un vispār esmu iedomīga!:D 

> Janeta

> Tikai bērniem

Oi,pasarg Dievs,ka kādai aizrādi kaut ko,par sevi ne to vien dzirdēsi! Uz mani arī sacepjas,ja es nemainos,uzreiz saka,ka patiesībā man sliktas lietas un vispār esmu iedomīga!:D 

Vai tik mums nav gadījušās vienas un tās pašas :D Bet kopš tās reizes, es tiešām vairs neatbildu maiņas piedāvājumu vēstulēm, izlasu un izdzēšu, jo man labāk zināms kāda esmu un kāda neesmu.

Man jau arī ir tā,kad Rīgā šad un tad esmu,bet braucu savās vajadzībās un ar noteiktu mērķi,nekad negribu vilkt līdzi liekus drēbju maisus,zvanīties un piedzīvot vilšanos,kad telefonu neceļ vai pirms norunātā randiņa telefonu atslēdz.

Pirms gadiem,braucot uz lekcijām-intensīvi tikos,puse tāda arī bija,varēju zvanīt,sūtīt sms-neieradās,neatzvanīja vai ļoti atcēla un kavēja tikšanos.Tāpēc pilnīgi un galīgi atsakos jelkad tikties un vest uz Rīgu,kur nu vēl tikai aizvest palaikot...

Mana patstāvīgā dzīvesvieta nav Rīga, bet ļoti bieži braukāju, tādēļ profilā arī rakstu-Rīga. Protams, dažkārt sakrīt apstākļi, ka neizdodas ar meiteni sarunāt abpusēji piemērotu laiku, bet nekad nav bijušas problēmas ar izslēgtiem telefoniem, vienīgi ir bijušas reizes, kad jau braucu uz Rīgu dēļ maiņas un meitene uzraksta pēdējā brīdi, ka nebūs, tādēļ bieži brīdinu, lai padod ziņu laicīgi, ja netiek.

11 - 20 с 48