Ne visas meitenes dzīvo Rīgā! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ne visas meitenes dzīvo Rīgā!

Meitenes, pirms jautājat par lietiņām, ko gribat iegādāties, paskatieties VISPIRMS no kurienes ir pārdevēja, jo ne visas dzīvo RĪGĀ!!!!!!!!!!! Netērējiet velti laiku sev un pārdevējām, prasot vai lieta pieejama un, kad esat gatava ņemt, izrādās, ka pārdevēja ir no kādas citas Latvijas pilsētas un jūs neesat gatava preci saņemt pa Pasta Staciju vai citām sūtīšanas iespējām! Profilā var paskatīties no kurienes ir pārdevēja, tas atvieglos dzīvo Jums un mums, kas lietiņas pārdod! :)

Man pat zvanīja ( uzskatu tos par joku zvaniem, pēc kuriem arī izņēmu tel.nr. no profila), prasīja vai nevaru piegādāt uz Rīgu :D Konkrētāk mētelīti par 15 eiro. Mēs visi zinam,cik maksā degviela un ka tas nav reāli un ja izdomās neņemt vai neierasties...

Protams ir meitenes,kuras pieklājīgi atraksta un paprasa vai gadījumā nebraucu uz Rīgu vai uz to pusi, pret to nav iebildumu.

09.07.2014 00:10

> Artas skapis

Piekrītu meitenēm, kuras rakstīja, ka Rīga ir TIKAI centrs. Dzīvoju Teikā un ļoti daudz esmu atteikusi/neesmu pārdevusi, jo nepiedāvāju braukt uz centru. Ja pati esmu pircēja, tad vados pēc pārdevējas nosacījumiem, vajag lietiņu - aizbraucu. Bet kā pārdevēja esmu bieži saņēmusi aizvainojošas piebildes, kad atsaku braukt uz centru, lai, piemēram, pārdotu topu par 2 eiro. Man degvielā vairāk aiziet. :) Un nemaz nerunājot par piedāvājumiem, lai aizvedu piemērīt kādu lietiņu. Domāju, ka lielākajai daļai šeit meiteņu tāpat kā man ir darbiņš un privātā dzīve, un pie labākās sirdsapziņas nav ne laika, ne iespējas ,,skraidelēt." :)

Labots: vakar, 22:56

Tad šis portāls, šis ļoti mazais biznesiņš nav priekš Tevis, ja tā spriež! :)

09.07.2014 00:18

Reiz es ieliku sludinājumu, ka atdodu jaunas un mazlietotas sieviešu drēbes, tādu un tādu izmēru, 3 milzīgus maisus. Aprakstīju, ka ir 3 mēteļi, tik un tik kleitas, kostīmi utt. Esmu no Rīgas, bet netrūka cilvēku, kas vēlējās, lai visu sabildēju, tad atļauju izvēlēties, tad vēl pievedu pie namdurvīm vai sūtu pa pastu par saviem līdzekļiem. Personas bija no Tukuma, Aizputes, Alūksnes un Daugavpils. Par apģērbu nekādu naudiņu neprasīju, saprāta robežās biju gatava pievest, vienīgais nosacījums, ka jāņem viss, pēc tam jāšķiro, kas patīk, kas nē. Pēc atteikuma bildēt, pievest klāt, saņēmu diezgan naidīgas replikas, ka, redz, esmu izdomājusi tomēr notirgot, ne labiem cilvēkiem atdot. Žēl, ka ir šāda attieksme, bet, ar to ir jārēķinās. 

Man, paldies Dievam, šeit ir sanācis sadarboties ar jaukām pircējām/pārdevējām. Tiesa, es uz negatīvo neiespringstu. 

> "K" Rotas, Apģērbi & Aksesuāri

> Artas skapis

Piekrītu meitenēm, kuras rakstīja, ka Rīga ir TIKAI centrs. Dzīvoju Teikā un ļoti daudz esmu atteikusi/neesmu pārdevusi, jo nepiedāvāju braukt uz centru. Ja pati esmu pircēja, tad vados pēc pārdevējas nosacījumiem, vajag lietiņu - aizbraucu. Bet kā pārdevēja esmu bieži saņēmusi aizvainojošas piebildes, kad atsaku braukt uz centru, lai, piemēram, pārdotu topu par 2 eiro. Man degvielā vairāk aiziet. :) Un nemaz nerunājot par piedāvājumiem, lai aizvedu piemērīt kādu lietiņu. Domāju, ka lielākajai daļai šeit meiteņu tāpat kā man ir darbiņš un privātā dzīve, un pie labākās sirdsapziņas nav ne laika, ne iespējas ,,skraidelēt." :)

Katrai no mums ir sava privātā dzīve. Un es arī neredzu jēgu skriet gaisa gabalus, ja man neatmaksātos. Ja cilvēks ir ieinteresēts-pats atbrauks, pats sarunās visu un nopirks. Ja ne- lietai atradīsies cita saimniece. Tik esmu pamanījusi, ka daudzas te par daudz iejūtas šajā vietā-skapī un rodas lieks stress, ko nereti uzgāž pircējam/pārdevējam.  

09.07.2014 01:13

> AdeleKakao

Reiz es ieliku sludinājumu, ka atdodu jaunas un mazlietotas sieviešu drēbes, tādu un tādu izmēru, 3 milzīgus maisus. Aprakstīju, ka ir 3 mēteļi, tik un tik kleitas, kostīmi utt. Esmu no Rīgas, bet netrūka cilvēku, kas vēlējās, lai visu sabildēju, tad atļauju izvēlēties, tad vēl pievedu pie namdurvīm vai sūtu pa pastu par saviem līdzekļiem. Personas bija no Tukuma, Aizputes, Alūksnes un Daugavpils. Par apģērbu nekādu naudiņu neprasīju, saprāta robežās biju gatava pievest, vienīgais nosacījums, ka jāņem viss, pēc tam jāšķiro, kas patīk, kas nē. Pēc atteikuma bildēt, pievest klāt, saņēmu diezgan naidīgas replikas, ka, redz, esmu izdomājusi tomēr notirgot, ne labiem cilvēkiem atdot. Žēl, ka ir šāda attieksme, bet, ar to ir jārēķinās. 

Man, paldies Dievam, šeit ir sanācis sadarboties ar jaukām pircējām/pārdevējām. Tiesa, es uz negatīvo neiespringstu. 

Daudzas sāk iedomāties pārāk daudz no sevis.Vispār esmu pamanījusi,ka ir tādas interneta žurkas,kuras jūtas šeit tik varenas,bet pat nespēj pacelt klausuli,tikai turpina rakstīt aizvainojumus ar klaviatūru,nevis muti. :D

Tas,ka šeit kaut ko kāds reti novērtē,tas ir skaidrs.Gribi atdot par velti? Beigās vēl jājūtas vainīgai,ka esi vēlējusies kādai palīdzēt,jo Tev jau vajag,ne viņiem,pēc viņu teorijas spriežot.

09.07.2014 03:55

Исправлено 09.07.2014 13:13

Es varu sarakstīt bestselleru iz pirkšanas/pārdošanas dzīves.Smejošs

09.07.2014 13:17

Jāpiekrīt.

09.07.2014 13:21

Исправлено 09.07.2014 13:28

> "K" Rotas, Apģērbi & Aksesuāri

> Artas skapis

Kaads tur bizness... Man šis portaals kalpo tikai skapja satura izpaardošanai. Ja gribētu mazo biznesu taisīt, tad pasūtītu preces no i-neta ar mērķi paardot.:)

41 - 48 с 48