Par sunu skirneem!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par sunu skirneem!!

Sveikas Meitenes ;)

Interesee shads Jautajums!  Saakam domat par majdzivniecinu! Visa gimene velas sunuku! 

Tad, Taa, ka mums ir maza meitina 1g3m un puika 5g tad interesee, kadas sunu shkirne ir draudziga ar berniem un loti labs sargs maajaas! :) 

Dzirdeju kad Haskijs ir gimenisks dzivniecins, bet ne labs sargs maajaas, jo ir draudzigs cilveekiem...

Kollijs atkal uzsticigs tik vienam savam saimniekam, vismaz mums ta bija looti sen atpakal..

Bija arii mazais, garais taksis tas gan bija forsh sunuks, bet vienu majas atstat nevareja, ja doma aizbraukt uz pilsetu vai kur citur, tad majas riktigs haos bija :D un vinam ari nemitigi bija vajadziga uzmaniba... Ka majas sargs ari loti labs bija... 

Varbut Pec pieredzes padalaties, kadi Jums sunuki, kads viniem raksturs, draudzigi, labi sargi? :)

35 Ответы

hm ...jā ar takšiem gan tā ir, bet atkarīgs kā tiek izaudzināts, pašai hibrīt taxis,, nav tīra šķ. bet lieliska! izaudzinājām, ka jāgaida mājās, tad ar klusa mājās , pati spēlējas vaj guļ, nekur nelien un netaisa vairs haosu, ;)

un no bērniem attiet nevar, tā mīl kas viņu pamušī! :D

un patīk citi zvēri, kas nebēg no viņas :D

jam,,  manšķiet,, galvenais ir šo mīluli izaudzināt kā pašiem nepieciešams,,, tā vot sanāca mums! :))

Franču buldogs - man ir 4 gadus veca. Iesaku!

Man mājās ir 2 somu karēlijas laikas,nu super draudzīgi. Ģimenē ir 3 gadus vecs bērns un 10 gadus vecs,draudzīgi,labi mājās sargi,svešinieki neuzdrošinās nākt sētā. :) vidējā auguma,riži,pēc izskata līdzi lapsai. :D 

Ieejiet suni.lv un palasiet par katru šķirni, pie viena SAIMNIEKIEM varēsiet uzdot jautājumus, kas interesē.

Jāskatās, kādas ir Jūsu spējas dzīvnieku pareizi izaudzināt un apmācīt, no tā izriet, cik sarežģītu šķirni ņemt. Tie, kas ir ļoti labi sargi, ir nopietni suņi. 

> krikshaaa

Man mājās ir 2 somu karēlijas laikas,nu super draudzīgi. Ģimenē ir 3 gadus vecs bērns un 10 gadus vecs,draudzīgi,labi mājās sargi,svešinieki neuzdrošinās nākt sētā. :) vidējā auguma,riži,pēc izskata līdzi lapsai. :D 

Tie ir redzeti no malas, diikti skaisti sunuki :)) Paldies 

arī zelta retrīveri ir ļoti labestīgi un draudzīgi,tikai tie diez vai būs kā sargi mājās. Varbūt rotveileri. Tie ir gand draudzīgi pret saimniekiem,gan labi sargā māju no svešiniekiem:)

Man visu dzīvi bijuši tikai rotveileri.Esmu audzinājusi tos kā treniņa suņus/sargsuņus ,izcila dresūra,izcils rezultāts,perfekts sargs,respektē katru komandu,kura tiek dota kā arī lieli bērnu mīļi,sargās kā savējos.

Suņus nevar izaudzināt kā draugus un reizē sargus,ir jāizvēlās-vai draugs visiem un 0 sargs vai respekts pret ģimeni ,draugs ģimenei un izcils sargs.

Исправлено 12.07.2014 17:00

draudziga ar berniem un loti labs sargs maajaas!

Šos ir neiespējami apvienot! Suns būs vai nu draudzīgs vai agresīvs, to nosaka raksturs un audzināšana.

Takši ļoti grūti pakļaujas audzināšanai, ir gudri un spējīgi mācīties, BET ārkārtīgi spītīgi (tas principā attiecas uz visiem medību suņiem (terjeri), tostarp mazajiem jorkšīras terjeriem. Tie bieži ir ļoti neganti tieši pret bērniem, viņi nemāk pakļauties, piekāpties).

Otra grupa no kuras iesaku izvairīties ir cīņas suņi, viņiem bieži ir nestabila psihe (dažkārt ir pozitīvi izņēmumi, piemēram,Artas skapis pieredze. Bet statistika ir negatīva!) t.i. buldogveidīgie. Man pašai pusaudžu gados bija bokserītis, es viņu dievināju un viņa mani! BET bokseris ir viena saimnieka suns, viņa bija gatava uzbrukt mammai/māsai/ tētim, ja viņi piemēram ienāca manā istabā, kad es guļu vai rāja mani :D Viņa nebija gatava "dalīties"arī ar cietiem mājdzīvniekiem, naidīgi attiecās pret visiem (mūsu klātbūtnē, piemēram, kaķi piecieta. Bet, ja mēs nebijām klāt, tad kaķis sēdēja uz skapaugšas).

Neiesaku arī kaukāzu aitu suni un tam līdzīgos.

Mani bērnībā dikti loloja, mīlēja, sargāja un "audzināja" kollijs.:D vecās selekcijas kollijiem bija ļoti stabila psihe (šis ir galvenais faktors - suns ar stabilu psihi neuzbruks bērnam/saimniekam). Mums pēc bokserīša bija vēl viens kollijs, viņa arī bija ļoti inteliģenta, bet ne tik iecietīga! Uz vecumu palika pret mums pieaugušajiem nejauka (laikam jau vis kas sāpēja), mēdza rādīt un noklabināt zobus, savukārt pret bērnu - visu cieņu, vienreiz meituks sāka raut aiz astes (gada vecumā), suns sāka kaukt no sāpēm, bet nekoda, nerādija zobus, ne kripatas agresijas! Par šobrīd (reti gan viņus sastop) esošajiem kollijiem diemžēl vairs tik pārliecināta neesmu, nav vairs tik stabila psihe.....

Kolliji nav nikni, bet lieli trobeles cēlāji, nories katru garāmgājēju.

No mierīgajiem suņiem - labradors ir labs variants (bet slikta viņiem veselība un maz dzīvo).

Šobrīd mums ir vācu aitu suns (bez dokumentiem, pēc vecā padomju laika standarta (t.i. pakaļkājas nav īsākas un asti pa zemi nevelk).

Kolosāls draugs un kompanjons meitiņai, bet NAV SARGS! Viņas sirsniņā ir tikai mīlestība :) Bet "vilciņi" mēdz būt ļoti dažādi. Kopumā uzticama, gados pārbaudīta šķirne, ko raksturo spēja ātri mācīties un stabila psihe. Var paveikties, ka arī sargās ;)

> Saulīte (arī mainos)

draudziga ar berniem un loti labs sargs maajaas!

Šos ir neiespējami apvienot! Suns būs vai nu draudzīgs vai agresīvs, to nosaka raksturs un audzināšana.

Takši ļoti grūti pakļaujas audzināšanai, ir gudri un spējīgi mācīties, BET ārkārtīgi spītīgi (tas principā attiecas uz visiem medību suņiem (terjeri), tostarp mazajiem jorkšīras terjeriem. Tie bieži ir ļoti neganti tieši pret bērniem, viņi nemāk pakļauties, piekāpties).

Otra grupa no kuras iesaku izvairīties ir cīņas suņi, viņiem bieži ir nestabila psihe (dažkārt ir pozitīvi izņēmumi, piemēram,Artas skapis pieredze. Bet statistika ir negatīva!) t.i. buldogveidīgie. Man pašai pusaudžu gados bija bokserītis, es viņu dievināju un viņa mani! BET bokseris ir viena saimnieka suns, viņa bija gatava uzbrukt mammai/māsai/ tētim, ja viņi piemēram ienāca manā istabā, kad es guļu vai rāja mani :D Viņa nebija gatava "dalīties"arī ar cietiem mājdzīvniekiem, naidīgi attiecās pret visiem (mūsu klātbūtnē, piemēram, kaķi piecieta. Bet, ja mēs nebijām klāt, tad kaķis sēdēja uz skapaugšas).

Neiesaku arī kaukāzu aitu suni un tam līdzīgos.

Mani bērnībā dikti loloja, mīlēja, sargāja un "audzināja" kollijs.:D vecās selekcijas kollijiem bija ļoti stabila psihe (šis ir galvenais faktors - suns ar stabilu psihi neuzbruks bērnam/saimniekam). Mums pēc bokserīša bija vēl viens kollijs, viņa arī bija ļoti inteliģenta, bet ne tik iecietīga! Uz vecumu palika pret mums pieaugušajiem nejauka (laikam jau vis kas sāpēja), mēdza rādīt un noklabināt zobus, savukārt pret bērnu - visu cieņu, vienreiz meituks sāka raut aiz astes (gada vecumā), suns sāka kaukt no sāpēm, bet nekoda, nerādija zobus, ne kripatas agresijas! Par šobrīd (reti gan viņus sastop) esošajiem kollijiem diemžēl vairs tik pārliecināta neesmu, nav vairs tik stabila psihe.....

No mierīgajiem suņiem - labradors ir labs variants (bet slikta viņiem veselība un maz dzīvo).

Šobrīd mums ir vācu aitu suns (bez dokumentiem, pēc vecā padomju laika standarta (t.i. pakaļkājas nav īsākas un asti pa zemi nevelk).

Kolosāls draugs un kompanjons meitiņai, bet NAV SARGS! Viņas sirsniņā ir tikai mīlestība :) Bet "vilciņi" mēdz būt ļoti dažādi. Kopumā uzticama, gados pārbaudīta šķirne, ko raksturo spēja ātri mācīties un stabila psihe. Var paveikties, ka arī sargās ;)

Man laikam dzīve pierādījusi pretējo,jo rotveileri,kas man bijuši,ir bijuši izcili sargsuņi un tajā pašā laikā ļoti mīlēja bērnus tā,ka neviens nevarētu nodarīt pāri. Kad pati biju maziņa,suns mani vilka aiz rokas pāri ielai tikai tad,kad pārliecinājās,ka nebrauc mašīnas un visu laiku sargāja,bija apkārt,principā esmu uzaugusi tikai ar šiem suņiem.

Kollijs atkal uzsticigs tik vienam savam saimniekam

Jums bija izņēmums, jo kollijiem nav raksturīgi mīlēt vienu ģimenes locekli.Aci miedzošs Es zinu ļoti daudzus cilvēkus, kuriem ir/bija kolliji un tādu gadījumu, kad pieķēries tikai vienam nav bijis.

1 - 10 с 35