Par sunu skirneem!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par sunu skirneem!!

Sveikas Meitenes ;)

Interesee shads Jautajums!  Saakam domat par majdzivniecinu! Visa gimene velas sunuku! 

Tad, Taa, ka mums ir maza meitina 1g3m un puika 5g tad interesee, kadas sunu shkirne ir draudziga ar berniem un loti labs sargs maajaas! :) 

Dzirdeju kad Haskijs ir gimenisks dzivniecins, bet ne labs sargs maajaas, jo ir draudzigs cilveekiem...

Kollijs atkal uzsticigs tik vienam savam saimniekam, vismaz mums ta bija looti sen atpakal..

Bija arii mazais, garais taksis tas gan bija forsh sunuks, bet vienu majas atstat nevareja, ja doma aizbraukt uz pilsetu vai kur citur, tad majas riktigs haos bija :D un vinam ari nemitigi bija vajadziga uzmaniba... Ka majas sargs ari loti labs bija... 

Varbut Pec pieredzes padalaties, kadi Jums sunuki, kads viniem raksturs, draudzigi, labi sargi? :)

12.07.2014 19:02

Исправлено 12.07.2014 19:05

Hm...

Nepiekritīšu.

Man ir "tā saucamais cīņas suns"  - stafords (Amerikāņu statfordšīras terjers - super, super, super!) Nevainīgs

Tik uzticams un tik draudzīgs!!!Smaidīgs

Mana mazā māsa čuč kopā ar ViņuSmaidīgs!

Vārdu sakot - kā cilvēksSmaidīgs!

Un NEREJ NEKAD!Smejošs

VISS IR ATKARĪGS NO SUŅUKA VECĀKIEM, VECVECĀKIEM UN AUDZINĀŠANAS!!!Aci miedzošs

12.07.2014 21:44

Taksi ir loti labi un mili suni, bet nu saka ka viniem ir gruti kaut ko iemacit. 

12.07.2014 23:12

> klimovicha88

No Rottweiler un bulldogiem man pashai bail, nezinu pat kapec!! 

Man sākumā draugs uz manu suni arī skatījās greizi,bet tagad saka,ka nav redzējis mīļāku asinssunīti,haha! Tas atkarīgs kā pieradina,kā dresē.Sunim no sākta gala jāzina,kurš ir saimnieks,ko jāsargā,kāda ir viņa funkcija un kas ir viņa cilvēki. 

Tur jau tā galvenā lieta-suns draugs ģimenei un bērniem,paralēli tam izcils sargs un ienaidnieks ļaundariem.

Runājot par ciltsrakstiem,tiešām neņemtu bez tādiem,ir svarīgi zināt no kurienes nākuši vecāki,bet tas katram individuāli,jo man tas varbūt ir svarīgi,citiem nav. 

Tajā pašā laikā manam draugam ir labradors,kurš ir jaukuma iemiesojums,samīļos visus un visur,bet nekad nebūs sargs.

12.07.2014 23:55

Labradors bernu suns. Iesaku.

13.07.2014 00:16

> Janeta

> klimovicha88

No Rottweiler un bulldogiem man pashai bail, nezinu pat kapec!! 

Man sākumā draugs uz manu suni arī skatījās greizi,bet tagad saka,ka nav redzējis mīļāku asinssunīti,haha! Tas atkarīgs kā pieradina,kā dresē.Sunim no sākta gala jāzina,kurš ir saimnieks,ko jāsargā,kāda ir viņa funkcija un kas ir viņa cilvēki. 

Tur jau tā galvenā lieta-suns draugs ģimenei un bērniem,paralēli tam izcils sargs un ienaidnieks ļaundariem.

Runājot par ciltsrakstiem,tiešām neņemtu bez tādiem,ir svarīgi zināt no kurienes nākuši vecāki,bet tas katram individuāli,jo man tas varbūt ir svarīgi,citiem nav. 

Tajā pašā laikā manam draugam ir labradors,kurš ir jaukuma iemiesojums,samīļos visus un visur,bet nekad nebūs sargs.

Mums ari, kad vel biju tiinu gados, dzivojam laukos, panemam parastu kranciiti, pirmie gadi kamer mazins bija, bija miils rotaiigs, brauca teetim uz zvejam, ar mums spelejas, gaja araa utt, bet paaugoties, saka palikt agresivs, nacas atdot citiem saimniekiem, kuri ka reiz dzivoja arpus pat laukiem, kur apkar mezhi, tur vins ari iejutaas atri, vareja skriet uz mezhu utt :) tapec ka pashai berni, negribas risket :)

31 - 35 с 35