Un pēkšņi paceļ cenu.... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Un pēkšņi paceļ cenu....

Šodien biju norunajusi tikties ar meiteni, gan laiku, gan vietu bijam norunajušas, palikušas kadas nepilnas 2 h līdz viņa atsūta sms, ka viņai ir žēl pardot tada cena, jo ir pirkusi pa tik un tik, vai neesmu ar mieru piemaksat 1 eiro! :D Nu, principa pēc atteicos vispar no darījuma, jo 1. es ar vinu nekaulējos, bet gan piekritu viņas noradītai summai un 2. sava ziņa to es uzskatu par krapsanu. Pieļauju, ka viņa gribēja atgūt pa ceļu iztērēto naudu, bet...Un, jaa 1 eiro nav liela nauda....

Cik jums biezi ir ta gadījies, varbūt kadai pat tiekoties ir paprasita lielaka summa neka tika norunata?

30 Ответы

tiekoties ne,bet esmu pamaniijusi smiekliigu lietu-kd kaada meklee kko,tad biezhi vien,piedaavaataaja ieliek linku,tipa vinjai ir un,kad paskataas linkaa ,ad rdzams,ka tikko labojusi,nu ko tad veel,kaa cenu,noteikti :D shoriit vienaa dikusijaa arii to pamaniiju,bet pashai reiz bija taa,ka jau runaaju tikties par vienu lietinju ar paardeveeju un skaidri zinu,ka maksj tik un tik,tad uzmetu veel acis-skatos,cena jau augstaaka :d pateicu to paardeveejaai,neko vairs neatbildeeja :D

Исправлено 12.07.2014 20:53

..

Pirmo reizi dzirdu kko tik mulkigu :)

Man arī ir bijis tā,ka gribēju pirkt somu neilgu laiku pirms tikšanās viņa cenu palielinājusi pa 2 eiro. Beigās tomēr atdeva par sākuma cenu:D Laikam domāja,ka esmu kaut kāda muļķe un varēs man vairāk paprasīt:D

> Amanda:)

Man arī ir bijis tā,ka gribēju pirkt somu neilgu laiku pirms tikšanās viņa cenu palielinājusi pa 2 eiro. Beigās tomēr atdeva par sākuma cenu:D Laikam domāja,ka esmu kaut kāda muļķe un varēs man vairāk paprasīt:D

Es ari ar so esmu saskarusies. :)

Sveikas!

Man arī šeit  bijusi nepatīkama situācija...Noskatījos bērnam jaku, cena 30Eur. Esot vilkta 1sezonu. Uzrakstīju, ka vēlos pirkt tikai ar vienu nosacījumu, ka ir labā stāvoklī un bez defektiem. Saņēmu atbildi, ka viss esot tieši tā...

Atbraucu pietiekami labu gabalu pie pārdevējas, kas kāpņu telpā man atrādīja jaku ar  acīmredzami nodilušām  piedurknēm, aproču daļā savēlumi, apkaklītes iekšpusē samta daļa izdilusi, izplūkāta...un piedavēm visam nestrādā rāvējslēdzējs...

Es necerēju uz jaunu jaku, bet biju mazliet šokā, teicu, ka par šādu jaku tādu naudu nemaksāšu un ka stāvoklis ir bēdīgs, par ko arī bija viņas pienākums mani brīdināt, jo uzdevu tiešo jautājumu...Atbildēja, ka rāvējs lidz tam esot strādājis, pārējais ir sīkumi un ka cena esot ļoti lēta...

Būtu ļoti skumji šādu preci no šādas  pārdevējas saņemt ar priekšapmaksu...jo stipri apšaubu, ka man atgrieztu naudu vai jaku paņemtu atpakaļ.

Lai visām veicas pirkumos! :)

1 eur tiešām ir maz, bet cenu pēkšņi mainīt nav pieļaujami. Tad par to iepriekš jāvienojas. Man reiz bija gadījums, kad sarunājam satikties, bet pircēja zvana, ka viņai neesot ar ko atbraukt. Lai es aizvedot preci viņai. Tas bija attālums kopā prom-atpakaļ 18 km un es atteicos vest klāt , jo prece maksāja tikai 5 EUR un benzīnu kompensēt viņa nebija ar mieru. Būtu vairākas preces un lielāka summa, tad padomātu , bet dēļ 5 EUR... man savs laiks arī ir dārgs.

Jā daudzas tā dara!Paceļ cenu!

Es tomēr piederu pie tām pārdevējām, kuras tā nedara. Tas ne tikai nav forši attiecībā pret pircēju, bet arī nav ētiski. 

Es arī atteiktu,nevis,jo nav naudas,bet principa pēc. Vispār nesaprotu pārdevējas domāšanu pacelt preci par 1 eiro,viņa domā,ka par 1 eiro kļūs krietni bagātāka un tas kaut ko dzīvē mainīs?

Ja ir žēl kaut ko pārdot,tad netirgo vispār,punkts.

Kur šeit ir palicis princips-atdot lietas,kuras pašam nevajag? Nevienu neinteresē pa cik esi pircis pilnīgi un nemaz,jātirgo tā,lai simboliski kaut kas būtu un otram būtu prieks par lietu. Ja cilvēks ir iedomājies caur šo portālu pelnīt iztiku,tad galvā kaut kas nav kārtībā,jo ir miljons iespēju iet uz normālu darbu un pelnīt normālu naudu,tad nebūs jāuztraucas par kaut kādu 1 eiro turpu vai šurpu.

Pircēja malacīte,ka nepirka,jo galvenais ir princips!

1 - 10 с 30