Un pēkšņi paceļ cenu.... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Un pēkšņi paceļ cenu....

Šodien biju norunajusi tikties ar meiteni, gan laiku, gan vietu bijam norunajušas, palikušas kadas nepilnas 2 h līdz viņa atsūta sms, ka viņai ir žēl pardot tada cena, jo ir pirkusi pa tik un tik, vai neesmu ar mieru piemaksat 1 eiro! :D Nu, principa pēc atteicos vispar no darījuma, jo 1. es ar vinu nekaulējos, bet gan piekritu viņas noradītai summai un 2. sava ziņa to es uzskatu par krapsanu. Pieļauju, ka viņa gribēja atgūt pa ceļu iztērēto naudu, bet...Un, jaa 1 eiro nav liela nauda....

Cik jums biezi ir ta gadījies, varbūt kadai pat tiekoties ir paprasita lielaka summa neka tika norunata?

13.07.2014 12:51

> Janeta

> AdeleKakao

> Janeta

> beatriska

Ja kādai ir vēlme atdod dārgi pirktas lietas simboliski-lūdzu,pēc tam nav jābrīnās,kad nopirka par lētu naudu kvalitatīvu preci un turpat acu priekšā ieliek un tirgot par 3x augstāku cenu.Ja žēl kaut ko pārdot lēti,jātur cena kaut vai gadu-īstais pircējs uzradīsies.

šie tirgošanās portāli nevarētu pastāvēt,ja netirgotos tirgotāji ar vēlmi pelnīt un maksāt par sludinājumu ievietošanu naudu.

Es laikam dodu priekšroku naudu pelnīt citur un nebūt žīdietei šeit. Vēl aizvien palikšu pie sava-ja žēl kaut ko pārdot,labāk netirgot vispār. Ja cilvēks ir iedomājies,ka tie pāris eiro darīs viņu bagātu,kaut kas nav riktīgi. Tam ir domāts labi atalgots darbs un nebūs jāsāp galvai. 

Beatriska ir sevi prezumējusi kā veikalu. Secīgi, pie izsūtītās pakas klāt ir čeks, pircējs ir aizsargāts atbilstoši LR normatīvajos aktiem. Noteikumi mazliet mainās, jo viņa vēl maksā nodokļus, iespējams, nodarbina vēl kādu. Šajā situācijā spēle mainās, un var runāt par peļņu kā dzinuli šeit atrasties, līdzīgi kā jebkuram uzņēmumam atlaižu portāli.

Runājot par dāmām, kas šeit vienkārši patukšo skapi, pamaina pērles - fakts, ka atdod kaut ko ar visu cenu zīmi lētāk kā pirkts, ir tikai un vienīgi pašsaprotami. Kāpēc, lai kāda pirktu no rokas par pilnu cenu? Pircējai nav jāuzņemas atbildība par to, ka pārdevēja ir veikusi neapdomīgu pirkumu iepriekš. Zināmā veidā - labs veids kā audzināt raksturu un pirkt tikai to, ko vajag.

Nekomentēšu situācijas, kad pircēja pieprasa atlaidi tiekoties/pārdevēja lūdz piemaksāt, jo skaidrs, ka tas nav adekvāti.

Diez,viņa pati zina par to,kas seko secīgi aiz tā,ka sevi prezentējusi kā veikalu,kurš sevī iekļauj mazlietotas/lietotas lietas? Profilā apraksts arī tāds ar raksturiņu,agresīvs! Rrr!

Tā ir tikai un vienīgi viņas daļa. Gan saimnieciskās darbības tiesiskums, gan mārketinga stratēģija, un tās ietekme uz mērķa auditoriju.

13.07.2014 13:02

> beatriska

Man ir bijuši vismaz 10 gadījumi,kad tiekoties klātienē,pircēja pēkšņi paziņo,kad nauda ir tik un tik,pēkšņi sāk aizbildināties,kad nepaspēja izņemt,kad piedāvāju aiziet kopā līdz bankomātam,tad karte aizmirsusies mājās-nu bērnu dārzs,tāpēc klātienē ar pircējām vairs netiekos,tikai pati iepērkos,ja interesē un nekad neiedomātos notēlot tādu scēnu.

Man arī tā ceturtdien sanāca, ka ir vai nu 20 gabalā, vai 5 (pie preces cenas 8) un ko man darīt? Tā ir reāla situācija, pēdējo reizi, kad no bankomāta 30 ņemt gribēju, viņš izmeta, ka mazākā naudaszīme ir 50. Visi ir cilvēki un tā var gadīties, arī pārdevējiem ne vienmēr ir iespēja izdot atlikumu no lielākas summas. Labi, man pārdevēja atdeva šo preci pa 5, kā variantu minēju, ka atlikušos 3 varu pārskaitīt vakarā uz kontu, man nav žēl. Bet situācija tiešām ir reāla.

13.07.2014 13:07

> Dii

> beatriska

Man ir bijuši vismaz 10 gadījumi,kad tiekoties klātienē,pircēja pēkšņi paziņo,kad nauda ir tik un tik,pēkšņi sāk aizbildināties,kad nepaspēja izņemt,kad piedāvāju aiziet kopā līdz bankomātam,tad karte aizmirsusies mājās-nu bērnu dārzs,tāpēc klātienē ar pircējām vairs netiekos,tikai pati iepērkos,ja interesē un nekad neiedomātos notēlot tādu scēnu.

Man arī tā ceturtdien sanāca, ka ir vai nu 20 gabalā, vai 5 (pie preces cenas 8) un ko man darīt? Tā ir reāla situācija, pēdējo reizi, kad no bankomāta 30 ņemt gribēju, viņš izmeta, ka mazākā naudaszīme ir 50. Visi ir cilvēki un tā var gadīties, arī pārdevējiem ne vienmēr ir iespēja izdot atlikumu no lielākas summas. Labi, man pārdevēja atdeva šo preci pa 5, kā variantu minēju, ka atlikušos 3 varu pārskaitīt vakarā uz kontu, man nav žēl. Bet situācija tiešām ir reāla.

Par cik es pati gandrīz nekad neturu skaidru naudu makā,es Tevi ļoti labi sapratu,tādēļ arī nebija žēl atdot pa 5,jo galu galā biji atnākusi līdz manai privātmājai un man tās lietiņas tāpat nebija vairs vajadzīgas,kādēļ tad man turpināt viņas krāt kaudzē 3 eiro dēļ? Šajā gadījumā ,ja man pašai būtu jābrauc kaut kur,es tos 3 eiro degvielā nobrauktu vai pa vairāk. :)

13.07.2014 13:13

Janeta.Vaktē sevi un visu ap sevi,neviens neliek lasīt manu profilu un šausmināties.Man ir raksturiņš,kā jebkuram normālam cilvēkam,neesmu bezrakstura lady.

Lai visām pareizajām un kašķīgajām saule vairāk spīd un uzsmaida!!!

13.07.2014 13:16

> beatriska

Pateicos! Novēlu Jums klientus, kas nejautā pēc papildus informācijas, un snaudošus VID darbiniekus Jūsu reģionālajā nodaļā.

13.07.2014 13:22

Jums tieši to pašu novēlu,lai veicas !

13.07.2014 13:29

Исправлено 13.07.2014 13:34

> beatriska

Janeta.Vaktē sevi un visu ap sevi,neviens neliek lasīt manu profilu un šausmināties.Man ir raksturiņš,kā jebkuram normālam cilvēkam,neesmu bezrakstura lady.

Man vakar Bites salonā,kad vaicāju pēc samsung pulksteņa,arī pasūtīja taisnā veidā dirst(atvainojos),dāmām salonā arī bija raksturiņš,bet vai tas attiecīgajā iestādē ir pareizi,ņemot vērā,ka viņai ir jākonsultē klienti,nevis jāsūta ratā skaļā balsī tikai tādēļ,ka viņas dzīves lielākais sasniegums ir strādāt Bitē un nekas cits dzīvē nav izdevies? 

Katram cilvēkam ir raksturs,bet tādēļ nav jāizveido ap sevi tāda barjera,kur,kad kāds tuvojas,uzreiz jāizrāda negatīvās domas,ar to parasti nelepojas.

13.07.2014 19:39

> Dii

Man arī tā ceturtdien sanāca, ka ir vai nu 20 gabalā, vai 5 (pie preces cenas 8) un ko man darīt? [...].

Neviena veikala / kafejnīcas / avīžu kioska utt. pa ceļam nebija, kur varētu nopirkt ko sīku, lai naudu izmainītu?

13.07.2014 19:45

> zaptesburka

> Dii

Man arī tā ceturtdien sanāca, ka ir vai nu 20 gabalā, vai 5 (pie preces cenas 8) un ko man darīt? [...].

Neviena veikala / kafejnīcas / avīžu kioska utt. pa ceļam nebija, kur varētu nopirkt ko sīku, lai naudu izmainītu?

Starp citu, nē. Jelgavā, ejot cauri pagalmiem, lai būtu ātrāk, tici Tu tam vai nē, bet nav. + Tajā pašā dienā mani Jāņa Rozes grāmatnīca palūdza maksāt ar karti, jo no 50 gabalā nevarēja izmainīt, kaut summa bija nevis 10 centi, bet 12 euro. Šī ir un būs reāla problēma.

13.07.2014 20:11

Man ir bijs ta,nezinu,kas par situaciju,bet meitene naudu parskaitija un nakama diena tikamies un atdevu preciti.:) bet kaitina,ka realas cacas nak uz tiksanam un sit cenu leja... ne cacas gan ta nedara. ...

21 - 30 с 30