cenas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

cenas

Labs Rīts, burvīgās tirgotājas! :)

Jau sen biju nopētījusi, ka ir daudzas, kuras savas cenas nemaina, kaut vai drēbīte stāv jau nenotirgota ļoti ilgu laiku. Tātad, ja Jūs redzat, ka par drēbi nav interese, vai Jūs nolaižat cenas?

Jo, kā jau iepriekš minēju, cita te ielikusi apģērbu pa 30 euro, bet stāv vēljoprojām! :D

15.07.2014 10:30

Labs rīts! :) Arī es to esmu pamanījusi...Visticamāk, ka mērķis ir nopelnīt nevis atbrīvot brīvu vietu skapī.... :) Tiklīdz sajūtu, ka interese nav, cena tiek momentā samazināta. :)

Lai veiksmīga diena! Smaidīgs

15.07.2014 10:33

Sveika!

Es arī kādu brīdi nogaidu, ja intereses nav, cenu nolaižu. Smaidīgs

Vieksmīgu dieniņu! Aci miedzošs

Labrīt,

es daru kā Ilona, nogaidīšanas taktika, un tad atlaides, lai atbrīvojas vieta un nopelnās kāds eur jaunām precītēm.

15.07.2014 10:39

Исправлено 15.07.2014 10:40

Sveiki!Jaunām precēm ar birkām nemainu cenu.

Citām precēm bieži taisu atlaides,lielākas atlaides var dabūt tas kas jau iepriekš kaut ko pirka no manis:))

Nelaižu cenas, jo uzskatu, ka tā jau ir zemas cenas un jaunas kurpes lētāk par 30 euro man arī roka neceļas atdot. Netirgoju šeit mantas, lai superātri no viņām atbrīvotos, bet gan lai viņas atrastu sev patiešām īstās mājas. Bieži ir ta, ka tikai pēc vairākiem mēnešiem vai pusgada pārdodu kādu lietu, bet tad tā aiziet tiešām īstajam cilvēkam. :)

Sveikas meitenes :)

Es apmeram pec kadam divam triis nedeljam laizhu visam cenu lejaa...

Peec kaada laika atkal visam eju cauri un mazums veel laizhu..

Mantu ir tik daudz...ai ai ai... :D

15.07.2014 10:47

meedzu nolaist cenas,bet vispaar jau taa parasti viss ir pa tik mazu cenu,ka biezhi vien nolaizhot,sanaak apmaksaat tikai transportam,lai aizbrauktu uz tikshanos..

bet esmu pamaniijusi biezhi vien ljoti neadekvaatas cenas paardeveejaam,kaa arii kaitina,kad neizpilda sludinaajumaa prasiito- kraasa,jauns/ietots utt,jo biezhi vien uzspied uz sludinaajuma,tur piemeeram rozaa kleita-var redzeet,ka nav jauna,bet staav ieklikshkjinaats kraasa:balta un staavoklis-jauns...nu baac...

15.07.2014 10:52

Nu man saja skapi ir lietas,kuras ir pirktas par dargu naudu vai patiesam vintage,kas patik,bet nevaru uz sevi pat iesut. Gluzi negribas atdot par 10 eur,kleitu,kura pirkta par 80 eiro,vai ne?:) tapec cenas dazam lietam nelaizu leja,tikkai pec ilgaka laika palekaju pa cenam,uz taisu par 5-10eur letak,ja nepatik,tad lieku ieprieksejo cenu.^,^

15.07.2014 10:56

Nu man ir tā, ka parasti lieku par diezgan simboliskām cenām, jo mērķis nav nopelnīt, bet ātrāk atbrīvoties, ja ilgu laiku nepērk, tad nolaižu vēl nedaudz. Vienīgais, ja prece ir jauna, tad gan nedaudz dārgāk un tomēr lētāk nekā pirku, lai ir izdevīgāk pie manis nopirkt nevis veikalā. Bet es skatos un brīnos, ka bieži vien te cenas tādas uzskrūvētas (es atvainojos) tādām humpalu lupatām. Jā, esmu arī pamanījusi, ka ļoti ilgu laiku stāv ar vienu un to pašu cenu, ne lētu. Bet, ja man iepatīkas tā prece, tad noteikti mēģinu sarunāt, lai iešķiņķo atlaidi un meitenes daudzas parasti ir ļoti atsaucīgas, par ko liels prieks. :))

Kaut gan vienmēr esmu uzskatījusi, ja patiesi vēlēsies to preci - naudu nežēlosi! :)

1 - 10 с 45